Aktualny czas: 23.11.2017, 01:49 Witaj! (LogowanieRejestracja)

Z mniejszym ale wciąż poślizgiem przedstawiamy: Rozdział 884 PL
Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Cykl Mastodoński - luźne gadanie
Autor Wiadomość
Redrey Offline
Yonkou
Pirat

*
Liczba postów: 2,192
Cykl Mastodoński - luźne gadanie
Zakładam nowy temat do pogaduch, niby można by to robić w temacie z komentarzami, ale będzie porządek jeśli tam będziemy oceniać nowe rozdziały i dyskutować o ewentualnych poprawkach, a tutaj luźne gadanie.
Na początek, rzecz, która bardzo mnie interesuje, zapodajcie wasze top 3 ulubionych postaci. Ja najbardziej lubię:

1. Tomasz "Dzik" Niedzik - najgenialniejsza postać w całej sadze. Wygląd, charakter, zachowanie, momentami kozak, głupota, oddanie i cztery osiemnastki. Doskonały pod każdym względem, Szczery hołd dla Ciebie za to żeś go stworzył.

2. Mathematicon/Sarser - Tak jak nie cierpiałem całego motywu braci de la Vega, ta postać z czasem rozwinęła się na tyle fajnie, że wyszedł na pozycję zaraz za Niedzikiem. Gdy Ponury go stworzył podobał mi się, gdy Orzi go ubarwił całą akcją z Sarserem, zajarałem się nim diabelnie, na tyle, że wpakowałem go w uniwersytecki biznes i pokochałem tę postać.

3. Crazy Dude - typowa postać w moim stylu, ostry popierdoleniec beż żadnych zachamowań, musiałem go polubić, szkoda że Fuszi zabrał go nam tak szybko. Będę musiał sobie znaleźć kogoś innego na 3 miejsce. Potato i Liszko będą się tutaj pojedynkować Tongue

15.07.2015 11:10
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
fuszioms Offline
Yonkou
Pirat

*
Liczba postów: 3,929
Poziom ostrzeżeń: 15%
RE: Cykl Mastodoński - luźne gadanie
1. Johnson
2. Crazy Dude
3. Sarser

[Obrazek: Witra_HS.jpg]
15.07.2015 11:39
Eikichi Offline
Yonkou
Pirat

*
Liczba postów: 2,006
Poziom ostrzeżeń: 0%
O! Fajoski temat, choć ja osobiście mam wielki dylemat kogo wybrać, no dobra, nie aż tak wielki.

1. Łukasz Waligrosz - przetaczająca się od pierwszego posta SC postać, którą ubóstwiam, to co się z nim stało i to ile osiągnął jest niesamowite. Wszystko w nim lubię, charakter, zmiany jakie w nim zaszły, chęć dążenia do coraz to większej kariery. Bez Łukasza SC nie byłoby już takie samo.

2. RTS - to trochę ja, a nie byłbym sobą gdybym siebie nie uwielbiał. Od zera do bohatera, podobny pod tym względem do Łukasza, ale on od początku dba o swoich przyjaciół i to na nich mu cholernie zależy. Bezwzględny dyktator, który z nic nie znaczącego terenu formuje imperium gospodarcze (mają dużo kopalń), nie patrzy przy tym na okoliczności tylko idzie po swoje.

3. Liszko - chodzący bohater i sprawiedliwość w jednym, cichy antropomorf, który przedkłada czyn nad słowa. Użytkownik Tęczowego Ostrza. Uwielbiam Liszka za to, że to po prostu dobry facet, pracujący bardziej dla innych niż dla samego siebie, no i szermierz, a ja szermierzy zawsze lubiłem.

4. Musiał się tutaj pojawić, nawet jeśli można wpisać tylko top 3! Panie i panowie! Jedyny w swoim rodzaju! Nieśmiertelny i Wszechpotężny! THE DARKEST POTATO! Najlepszy zawodnik "Starych Ropuch"! Frytker Tysiącważywnej Rzeszy! Potejt to taki badass, że w całym SC nie ma drugiej takiej postaci, która byłaby dla mnie tak epicka i złowroga jak on. Z niecierpliwością czekam na powrót xD.

[Obrazek: dB4Eis3.jpg]
15.07.2015 12:19
Grigorij Offline
Yonkou
Pirat

*
Liczba postów: 3,262
Hohoho! U mnie to będzie tak:

1. Johann Zwiebel. Podoba mi się ta cała jego kompozycja, esesmańska stylówka z analitycznym umysłem wyrachowanego mordercy i zbrodniarza, połączona z cebulowymi mocami.

2. Agrest. Lubię jego styl walki oraz trollerską osobowość, a do tego jest najśmieszniejszą postacią w serii bo ma wąsy i fez.

3. Romuald Karapiejko. Już sam fakt bycia goblinem daje mu plusy. Do tego walka ojcowskich uczuć z psychopatycznym umysłem, mega.

[Obrazek: vYg1BTA.png]
15.07.2015 15:13
Szczery Offline
Yonkou
Pirat

*
Liczba postów: 4,621
1. Romuald Karapiejko - Oj tak, Romuś jest wspaniałym naukowcem, genialny konstruktor który nie boi się wznieść tam, gdzie jeszcze nikt się nie wzniósł... Dobra, nie oszukujmy się, uwielbiam Romusia za to, że jest okropnym dupkiem, który lubi konstruować narzędzia niewysublimowanej zbrodni, jest opryskliwy i złośliwy a przy tym wszystkim stara się być jak najlepszym ojcem dla swojego porzuconego niegdyś w nieznanych nam okolicznościach syna. Jedna z ciekawszych postaci naszego uniwersum.
2. Łukasz Waligrosz vel Lucas Walimilion a.k.a Łukaszenko Walimiliard - Dawid już napisał to i owo o naszym obwiesiu o niespotykanej historii (no, może nie tak bardzo niespotykanej, pewne zbieżności z Piłsudskim można tu odnaleźć Tongue). Po prostu kurde lubię gościa, to jak sięga po więcej i więcej, ale także to jak ciągle się zmienia, jak stając się coraz groźniejszym i bardziej dupkiem w końcu zaczyna zauważać, że zaszedł tak wysoko, do takiej skali, że nie umie być już całkowicie złym, kończy się jego skala świństw i dojrzewa do jakiejś społecznej świadomości, co obserwujemy w najnowszych wydarzeniach.
3. Krzysztof - Nie Cynglowski, tylko gołąb. Wiem, że nie wniósł sobą nic, ale wprowadzenie tej postaci było dla mnie chyba najprzyjemniejszym i najbardziej satysfakcjonującym momentem podczas mojego pisania. Kolejny dupek, dla którego wykonanie misji było ważne nie tyle dla samej misji, co dla posmyrania swojego wielkiego ego, ten typ osoby która najlepsze orgazmy ma sama ze sobą. I do tego to, że jest gołębiem pocztowym, który zamiast latać, popindala na trójkołowym rowerku. Cieszę się, że od razu tego małego egocentryka zabiłem, dzięki temu pozostanie niezmieniony w naszych sercach.

Na czwartym miejscu byłby nikt inny jak Tomasz "Dzik" Niedzik, o którym wciąż lubię pisać, na piątym chyba Pangea.

[Obrazek: zbojcerzemaszeruja_kopia3.jpg]

(Ten post był ostatnio modyfikowany: 15.07.2015 18:29 przez Szczery.)
15.07.2015 18:29
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Szczery Offline
Yonkou
Pirat

*
[Obrazek: 11218985_962324583840264_418946452323415...e=568345B2]

Gdzie on jest? Nie widzę!

17.08.2015 00:11
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Redrey Offline
Yonkou
Pirat

*
Siedzi w pomidorozordzie, który jest ukryty pod wodą Tongue

17.08.2015 01:24
Szczery Offline
Yonkou
Pirat

*
Jacek Kaczmarski
Nasza Klasa Mafia

Co się stało z naszą mafią? Pyta Niedzik mnie przy piwie
Ciężko sprostać takim czasom, kiedy trzeba żyć uczciwie
Co się stało z naszą mafią? Układ został gdzieś rektorem
Pisze: Dobrze mi tu płacą abym liczył coś wektorem
Abym liczył coś z wektorem...

Ja i Dziku mamy farmę, bo tu mamy perspektywy
Zarobimy na swą karmę, Tomek do motyki przywykł
Szeregowcy ledwie przędą - każdy były Regulator
I tłumaczą się już sędziom, że dowodów brak jest na to
Że dowodów brak jest na to...

Francu odwiedził stolicę i wychodzi za kosmitkę
Cyngiel w wojnie stracił życie, kiedy ciemiężył nas Frytker
Romek, ten co zawiść budził, że ma tak zdolnego syna
Swą bronią kaleczy ludzi, znacie go, sukinsyna
Znacie go, sukinsyna...

Zaginął gdzieś gołąb Krzysiek, pozostał rowerek tylko
I to koniec jest już przysięg, skończona ta mafia szybko
Jeszcze Maksio - kolekcjoner, dziś armaty różne zbiera
Szkoda że trochę nie w porę, i że żadna już nie strzela
I że żadna już nie strzela

Odnalazłem mafię całą - na wygnaniu, w kraju, w grobie
Ale coś się pozmieniało: każdy sobie żywot skrobie
Odnalazłem całą mafię, rozbitą już i przejrzałą
I powiedziec nie potrafię, czemu nam nie zadziałało
Czemu nam nie zadziałało

Każdy kiedyś mi przysięgał. dziś kobiety, dziś dziewczyny
Miłość każdego dosięgła, pordzewiały karabiny
Wszyscy są odpowiedzialni, wszyscy mają w życiu cele
Wszyscy kuźwa na legalnie, niczym te ostatnie cwele
Niczym te ostatnie cwele...

Nie wiem sam, co mi się marzy, co w tej głowie mej wciąż siedzi
Gdy wśród hodowlanych warzyw widzę Sylwka, a to Niedzik!
Czemu wciąż przez ramię zerkam, choć nie woła nikt: "Don Lucas!"
Czy przetrwała wciąż Szuleria, czy mam jeszcze czego szukać
Czy mam jeszcze czego szukać...

Tniemy pędy, rwiemy liście rozmyślamy każdy sobie
Czy istotnie, rzeczywiście, lepsze to niż leżeć w grobie
Zimne piwo pite w słońcu, po robocie, tej uczciwej
Kto pamięta, że to w końcu naszej mafii był przywilej...

(Ten post był ostatnio modyfikowany: 17.08.2015 03:16 przez Szczery.)
17.08.2015 03:15
fuszioms Offline
Yonkou
Pirat

*
Liczba postów: 3,929
Poziom ostrzeżeń: 15%
Przepraszam ... zostałem dłużej nie wiem czy dziś zdążę napisać sc moje ale jutro siądę! znaczy no wiem, ze muszę i myślę ze jak dobrze pójdzie to nawet dziś coś może zacznę :(przepraszam wszystkich!

[Obrazek: Witra_HS.jpg]
17.08.2015 10:42
Redrey Offline
Yonkou
Pirat

*
Szczery genialny wierszyk, aż mnie nostalgia złapała. Ale właśnie, piszcie SC Tongue

(Ten post był ostatnio modyfikowany: 17.08.2015 13:57 przez Redrey.)
17.08.2015 13:56
Odpowiedz 

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Wymiana
One Piece Vampirciowo Fairy Tail Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!

Kontakt | One Piece Nakama | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | RSS | Mapa Nakama