Aktualny czas: 22.09.2017, 01:11 Witaj! (LogowanieRejestracja)

Nabór na adminów.
Potrzebni mi są ludzie, którzy mogą mi prowadzić nakamę:) Więcej informacji -> Tutaj <-
Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Cykl Mastodoński - luźne gadanie
Autor Wiadomość
Eikichi Offline
Yonkou
Pirat

*
Liczba postów: 1,911
Poziom ostrzeżeń: 0%
RE: Cykl Mastodoński - luźne gadanie
O, czyli Ty Łet wskakujesz za Orzecha, super Big Grin.

Ja lubię pisać do muzyki, ale wolno mi wtedy idzie, więc przeważnie robię to w ciszy (z czym u mnie bywa ciężko). Jeśli zaś muzyka to w zależności od specyfiki danej sceny. Od westernowej po celtycką, różnie.

[Obrazek: dB4Eis3.jpg]
12.09.2017 17:09
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Komimasa Offline
Ślimaczek
Admirał Floty

*
Liczba postów: 5,257
Poziom ostrzeżeń: 5%
Insynuacje? Wiesz co Grigo, nawet już nie będę tego rozwijał.
Wcale też nie chcę i nie zwalam winy na jakość tej edycji, bardziej może chodzić tu o osobiste preferencje, nie wiem.

Raczej sobie Szczery nie przypominam. Częściej tłumaczę przy muzyce, piszę raczej bez niej, a jeśli nawet to i tak nie pamiętam.

Jakby Orzi potrzebował czasu, to by nie było problemu, ale on z tego co rozumiem nie może zmobilizować się do czytania, nie ma więc żadnej gwarancji, że w ciągu najbliższego miesiąca w końcu do tego usiądzie. Poza tym był z nami uczciwy, dał sobie tydzień, nie udało mu się, oddał kolejkę, uszanujmy to.

Niebieski fryz mamy i razem się trzymamy!
[Obrazek: tXwp6nO.png]

(Ten post był ostatnio modyfikowany: 12.09.2017 17:31 przez Komimasa.)
12.09.2017 17:29
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
fuszioms Online
Yonkou
Pirat

*
Liczba postów: 3,620
Poziom ostrzeżeń: 15%
(12.09.2017 17:29 )Komimasa napisał(a):  Poza tym był z nami uczciwy, dał sobie tydzień, nie udało mu się, oddał kolejkę, uszanujmy to.

Orzi się wypowie, dla mnie nie ma w tym żadnego braku szacunku, pocekajmy az napisze co teraz sądzi. Smile

[Obrazek: Witra_HS.jpg]
12.09.2017 17:38
Szczery Offline
Yonkou
Pirat

*
Liczba postów: 4,095
Ja najczęściej też piszę bez muzyki, z racji okoliczności, ale często kiedy jednak mam dobrze dopasowaną muzykę, to idzie mi to lepiej. Zauważyłem też, kiedy najczęściej chce mi się pisać - jak idę przez miasto, bo wtedy w empetrójce mi leci dobra muzyka, zwłaszcza przy piosenkach które już kojarzą mi się ze scenami które napisałem, bądź chcę dopiero napisać. Jak siedzę przy kompie w ciszy, to takiej ochoty już niestety nie ma. A jak jest dobra muzyka pasująca pod to co chcę napisać, to boost jest. Poniżej przykład muzyki której słuchałem przy opisywaniu scen z Zajcewem

Nie pasuje mi ona sama do sceny, nie umieściłbym jej jako ścieżki dźwiękowej, ale bardzo pomogła mi wbić się w odpowiedni klimat melancholii w metropolii, który moim zdaniem przydawał się do napisania takiego tekstu o szlajającym się po mieście detektywie, pijanym z rozpaczy po stracie partnera.
Pamiętam też, że sceny opisujące plan Łukasza na zdobycie walizki mamony od Sokołowskiego, pisałem przy soundtracku z Wściekłych Psów, ale to chyba żadne zaskoczenie.

[Obrazek: zbojcerzemaszeruja_kopia3.jpg]

12.09.2017 17:42
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
fuszioms Online
Yonkou
Pirat

*
Liczba postów: 3,620
Poziom ostrzeżeń: 15%
Dzieki "zajcew's theme" przypomniałem sobie o Theme do Paulinki Big Grin

[Obrazek: Witra_HS.jpg]
12.09.2017 17:44
Orzi Offline
K-On > Twe anime
Łowca Piratów

*
Liczba postów: 3,507
Poziom ostrzeżeń: 10%
Komimasa napisał(a):Jakby Orzi potrzebował czasu, to by nie było problemu, ale on z tego co rozumiem nie może zmobilizować się do czytania, nie ma więc żadnej gwarancji, że w ciągu najbliższego miesiąca w końcu do tego usiądzie. Poza tym był z nami uczciwy, dał sobie tydzień, nie udało mu się, oddał kolejkę, uszanujmy to

Generalnie mam zapierdziel w pracy, nadgodziny prawdopodobnie do końca roku etc. Nawet jeśli nadrobię, pisanie zajmie mi raczej długo. Więc jestem za tym - jak ktoś mnie wpuści przed siebie gdy dam znać, że nadrobię to będę pisał.

[Obrazek: Z6ihek4.png]
12.09.2017 18:43
Eikichi Offline
Yonkou
Pirat

*
Liczba postów: 1,911
Łet napisał przed chwilą że może jc wbić teraz i już, od piątku sobie zacznie i szafa gra. Orzi się konkretnie wypowiedział. Myślę, że sprawa jasna i czekamy teraz na part Łeta.

[Obrazek: dB4Eis3.jpg]
12.09.2017 18:45
Odpowiedz 

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Wymiana
One Piece Vampirciowo Fairy Tail Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!

Kontakt | One Piece Nakama | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | RSS | Mapa Nakama