Aktualny czas: 23.05.2018, 06:51 Witaj! (LogowanieRejestracja)

Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Cykl Mastodoński - luźne gadanie
Autor Wiadomość
Grigorij Offline
Yonkou
Pirat

*
Liczba postów: 3,316
Poziom ostrzeżeń: 0%
RE: Cykl Mastodoński - luźne gadanie
W moim drugim odpisie do SC6 jest legenda o Alpie Aczino a w trzecim trochę o Perpetum Mobile.
W pierwszym odpisie SC7 jest o piekle, ale nie wiem czy to Cię interesuje. Była tam też wspomniana Malekicka inkwizycja i napomknięte o wyznaniu ludzi z Argentyny.

[Obrazek: vYg1BTA.png]
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 26.01.2018 16:45 przez Grigorij.)
26.01.2018 16:38
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Szczery Offline
Yonkou
Pirat

*
Liczba postów: 4,789
Niebo i piekło mnie raczej nie interesuje, ale chętnie przeczytam wszystko coście napisali o bogach, ich wymiarze i tym gdzie mieszkają.

[Obrazek: zbojcerzemaszeruja_kopia3.jpg]

27.01.2018 01:29
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Komimasa Offline
Ślimaczek
Admirał Floty

*
Liczba postów: 5,617
Poziom ostrzeżeń: 5%
Cytat:A Komi to w ogóle pamięta o SC? Bo ja to się bałem przeciągać o tydzień, a tutaj jest już poand miesiąc?

Fufu, masz prawo mi zarzucać zwłokę, wypominać termin, bo tutaj jest tragedia, posypuję głowę popiołem z miejsca.
Co się zaś tyczy uwagi, irytuje mnie Twój brak umiejętności łączenia faktów. Napisałem teraz w codzienności, jak mój dzień wygląda, a Ty nie mogłeś sobie darować i napomknąć o SC.

Oczywiście, że pamiętam o SC, uwierz mi Fufu, że przykro jest mi bardzo, że tak zawiodłem. Bo nic mnie tutaj nie usprawiedliwia. To jest już bardzo dużo czasu, żałuje, że nie zmieniłeś się kolejką z Waetherem, ale cóż, czasu nie cofnę. Przyznaję też, że nie mam tej motywacji, chęci co miałem przy pisaniu poprzedniego partu, co przekłada się na brak weny. Miałem problem też, jak pewne wątki połączyć i zastój. Najbardziej mnie boli, że każę czekać Eikichiemu, tak, bo jemu wyraźnie zależy na tej edycji, sam bardzo dużo w nią włożył, oddał bardzo dobry, rozbudowany part w try miga, a ja nie potrafiłem jakoś się za to rozsądnie odwdzięczyć.

Niebieski fryz mamy i razem się trzymamy!
[Obrazek: tXwp6nO.png]

(Ten post był ostatnio modyfikowany: 31.01.2018 13:38 przez Komimasa.)
31.01.2018 13:35
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
fuszioms Offline
Yonkou
Pirat

*
Liczba postów: 4,051
Poziom ostrzeżeń: 15%
Nie no, Komi, janie mam pretensji, może to tak wygląda, ale naprawdę po prostu chciałem wiedzieć bo nic nie odpisałeś w temacie (tutaj), nie bierz tego do siebie.

[Obrazek: 2mhyet3.gif]
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 31.01.2018 13:45 przez fuszioms.)
31.01.2018 13:45
Eikichi Offline
Yonkou
Pirat

*
Liczba postów: 2,084
Oddałem tak szybko mimo stałej pracy na pełen etat i innych obowiązków w domu i nie tylko. Ale to dygresja, żadna uwaga, bo uwag nie mam, po prostu wytrwale czekam. Skończ to Komi jak najszybciej, ale bez stresu, nikt nie umiera przecież.

Jestem ciekaw Ciebie Łeder (o ile tu zajrzysz), będziesz potem chciał to skończyć? Bo jeśli Ci się nie chce, albo istnieje jakiś inny powód to ja to zrobię, o ile oczywiście taka sytuacja by zaistniała.

[Obrazek: sygnajpg_qnexeaw.jpg]
31.01.2018 14:36
Szczery Offline
Yonkou
Pirat

*
Ej, co ja mam ze spin-offami i nazwiskiem Grzegorczyk? Sprawdzam sobie kulturalnie jedną rzecz w moim pierwszym spin-offie, przewijam, a tam prokurator Grzegorczyk... I żeby nie mieszać to musiałem w aktualnym spin-offie zmieniać to nazwisko, bo znowu je komuś dałem xP

03.02.2018 05:09
Grigorij Offline
Yonkou
Pirat

*
Liczba postów: 3,316
A w Twojej grze w sąd też aby nie był prokurator Grzegorczyk?

[Obrazek: vYg1BTA.png]
03.02.2018 08:18
Szczery Offline
Yonkou
Pirat

*
Z tego co pamiętam, to chyba Grzechowiak. Coś z Grzegorzem na pewno, bo pod Ciebie.

04.02.2018 01:08
Komimasa Offline
Ślimaczek
Admirał Floty

*
Liczba postów: 5,617
Poziom ostrzeżeń: 5%
Bardzo długo z tym zeszło, nie brak w tym mojej winy, ale wydaje mi się, że stosownym byłoby poinformować, że prace zmierzają już wielkimi krokami do końca. Aktualnie dokończam pewne sceny i przeczesuję/czytam ponownie Wasze party. Powinienem dziś to skończyć, więc jutro poprawki i wrzucam. Nie spodziewajcie się jednak jakiegoś kolosa, wiem, że powinniście go dostać, ale musiałbym tam co najmniej lać wodę, było nie było nasza historia się kończy i nie dorzucę tam nagle pobocznego wątku, żeby był size+. Przepraszam raz jeszcze Was bardzo za swą opieszałość.

Niebieski fryz mamy i razem się trzymamy!
[Obrazek: tXwp6nO.png]

17.02.2018 14:01
Odpowiedz 

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Wymiana
One Piece Vampirciowo Fairy Tail Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!

Kontakt | One Piece Nakama | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | RSS | Mapa Nakama