Aktualny czas: 25.11.2017, 13:18 Witaj! (LogowanieRejestracja)

Odpowiedz 
Czalyndż rysunkowy!
Autor Wiadomość
c3po Niedostępny
Wujek Radziu
Pirat

*
Liczba postów: 662
Czalyndż rysunkowy!
Macie ochotę wziąć udział w CZALANDŻu? To super zabawa!

...Może najpierw czym jest czalendż.
Obrazkowe wyzwanie, w którym podany jest jeden konkretny temat i musisz się w niego wpasować, tworząc obrazek w dowolnym wybranym przez Ciebie stylu. Użyj wyobraźni, pędzla, ołówka czy tabletu- Twój wybór. Liczy się dobra zabawa... i ograniczony czas!

Adres TSa 178.217.190.2:6340

Nie chcesz rozmawiać na Tim Spiku?
To żaden problem
Wyślij swoją pracę wraz z opisem na email
Spoiler :
zalewa.aleksandra@gmail.com

Po wysłaniu maila z pracą konkursową, napisz do mnie PW lub na Fejsbuku swój email. Twój opis będzie przeczytany podczas prezentacji.

Temat pilotarzowego, próbnego CZALYNDŻA:

Postać One Piece w scenie z warzywem/owocem

Nagranie "wyników":

Pierwsze dzieła

okiren
Spoiler :
[Obrazek: oki_czalend17C0_zps06067eb7.png~original]
Gatana
Spoiler :
[Obrazek: qs8FUJD.png]
[Obrazek: ZIVIDzy.png]
c3po
Spoiler :
[Obrazek: czalendzradoslaw.jpg]

Zachęcamy do kolejnego Czalyndża!

Temat:
TY w świecie One Piece
Narysuj siebie w świecie Łan Pisa.

Termin zakończenia Pierwszego oficjalnego Czelendża
30.11.2014 (data może ulec zmianie)
Obrazki należy zostawić dla siebie, oficjalna prezentacja będzie miała miejsce na Tim Spiku.

Wybaczcie za kiepską jakość audio podczas nagrywania ^^"
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 11.03.2016 15:33 przez c3po. Powód: Poprawiona ortografia)
27.10.2014 21:04
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Czinczilla Offline
Supernova
Pirat

*
Liczba postów: 904
Poziom ostrzeżeń: 0%
RE: Czalyndż rysunkowy!
Świetne prace, uśmiałam się przy oglądaniu filmiku XDDD Rechot Radzia taki pocieszy Tongue

Napisz jeszcze, ile czasu mieliście na narysowanie tych cudeniek (;

E: dobra, właśnie to zrobiłeś xD

(Ten post był ostatnio modyfikowany: 27.10.2014 21:09 przez Czinczilla.)
27.10.2014 21:08
okiren Offline
Soul Mama
Załoga Nakama

*
Liczba postów: 4,868
Mile widziane wszelkie self inserty, jak bardzo nie byłyby przekokszone, piękne, umięśnione, cliché i op.
Można dodać krótki opis postaci, ale jest to opcjonalne Smile

E: ściągnięcie i instalacja to pare minut Fufu, nie potrzeba nawet majka, można czatować. Rysowanie pracy zajmie dużo dłużej, jak się ma czas na to, to i na zainstalowanie programu się znajdzie. Wystarczy odrobina chęci.

Czinczi niby miesiąc, ale nie wiem ile to w końcu wyszło. Sporo się podziało w międzyczasie Tongue

[Obrazek: 6DG0nbv.gif]
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 27.10.2014 21:59 przez okiren. Powód: Poprawiona ortografia)
27.10.2014 21:09
Orzi Offline
Yuusha
Łowca Piratów

*
Liczba postów: 3,667
Poziom ostrzeżeń: 10%
Ja i tak nie lubię siedzieć na Teamspeakach, więc nie Big Grin . A szkoda, bo chętnie bym porysował, ale TS-wstręt zwycięża

[Obrazek: giphy.gif]
27.10.2014 21:13
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
okiren Offline
Soul Mama
Załoga Nakama

*
Jeśli są chętni na rysowanie ale niechętni na TS to na pewno wymyślimy inne rozwiązanie pasujące wszystkim!

(Ten post był ostatnio modyfikowany: 28.10.2014 06:00 przez okiren.)
27.10.2014 21:21
Grigorij Offline
Yonkou
Pirat

*
Liczba postów: 3,265
Kurde, wziąłbym udział ale ten TS...

[Obrazek: vYg1BTA.png]
27.10.2014 21:36
okiren Offline
Soul Mama
Załoga Nakama

*
Toć piszę wyżej, że można inaczej, "na TSie oficjalnie" łatwo może stać się "na czacie oficjalnie"...
e: albo tak jak Radź pisze poniżej

(Ten post był ostatnio modyfikowany: 27.10.2014 22:00 przez okiren.)
27.10.2014 21:38
c3po Niedostępny
Wujek Radziu
Pirat

*
Liczba postów: 662
(27.10.2014 21:13 )Orzi napisał(a):  Ja i tak nie lubię siedzieć na Teamspeakach, więc nie Big Grin . A szkoda, bo chętnie bym porysował, ale TS-wstręt zwycięża

Jeśli chodzi Ci bardziej o rozmowę przez internet, niż o sam program, to ja również nie jestem fanem. Nie potrafię się wtedy wysłowić, długo zbieram myśli, nie wychodzą mi zdania. To samo mam przez telefon. Jednak żeby to miało jakieś ręce i nogi, to komentarz w ten sposób jest dużo lepszy, bo mówi się co się myśli (przynajmniej o innych pracach). I jeśli o to chodzi, to spróbuj się przekonać Wink To naprawdę nie chodzi o nic innego jak o dobrą zabawę. Więc może to być równie dobrze konferencja na Skypie, bo jednak chcielibyśmy [jako grupa zakładająca tą zabawę] żeby podczas prezentacji swoich artów, był kontakt- rozmowa.
27.10.2014 21:40
Eikichi Offline
Yonkou
Pirat

*
Liczba postów: 2,007
Bardzo podoba mi się pomysł na czelendże. Jeśli może przyłączyć się i osoba, która da radę jedynie kaleczyć sztukę paintem to jak najbardziej jestem chętny Big Grin.

Przechodząc jednak do sedna sprawy, ocena obrazków. W końcu na to czekają nasi mali artyści.

1. Okiren:
- Tło jak najbardziej na propsie, dlaczego by marudzić. Takie delikatne i akurat.
- Wartość humorystyczna, o matko xD, te winogrona mnie niszczą, sorka Okiś, ale przyciągają niemalże całą uwagę i jest ich tyle, zę zacząłem szukać Wally'ego.
- Ogólnie naprawdę fajna bekowa praca

2. Gatana:
- Tło pokazuje nam jakiś stateczek, jakiś magazyn, podoba mi się kreska jaką zostało to wykonane.
- Wartosc humorystyczna również niezastąpiona, przed obejrzeniem filmiku nie wiedziałem o co dokładnie chodzi, ale teraz wszystko czaję. NO i matko święta, co z tym Zoro się stało? Hahahaha, te ręce wygięte w tak nienaturalnym kącie są przekomiczne.
- Podoba się innymi słowy +2 styl pisma
- Drugi obrazek wydał mi się trochę gorszy, ale to pewnie przez to, że został narysowane wczoraj na szybko, jak na takie coś no to kurka. Założę się, ze Sanji chciałby taką pomarańczkę i dziwie się, ze jeszcze nie wpadł na taki pomysł.

3. Radzio
- Tło mnie zabiło, jestem powalony, leżę i proszę o pomoc priesta.
- Pomysł też mi się podoba, komiksik i historia kiedy człowiek zauważy to, że no kurza morda! Przecież nos Buggiego to "ich syn" to naprawdę udana robota. Kolorowanie też bardzo mi się tutaj podoba, tak, jest na piątkę. Diglet na czapce to kolejne plusowe pkt.
(PS: Tata pomidor podobnie jak tło... hahahaahahaha)

A więc ogólnie podsumowując bardzo mi się i sam pomysł podoba jak i wykonane dotychczas prace.

PS: Mi Ts nie przeszkadza, właściwie jest dwa razy wygodniejszy od skypa. Dajcie tylko znać co i jak to się zjawię ;D. Albo postaram się zjawić.

[Obrazek: dB4Eis3.jpg]
27.10.2014 21:41
Hotarubi Offline
♥ Psiara ♥
Pirat

*
Liczba postów: 1,197
Cudowne Heart
Jak można było się od razu nie zorientować, że Sanji sobie Nami na pomarańczy narysował, to mój ulubiony rysunek Big Grin

Buggy i pomidorki \o/

Okiren ty to masz talent cudne

Mam pytanie co do tematu chodzi, żeby narysować siebie siebie czy tak jak siebie wyobrażamy w świecie OP?

[Obrazek: llamister_kozov.png]
"3 grudnia książę mrocznych kóz oświadczył się siostrze Okiren: Hotarubi.
Podarował jej pierścień z trawy, który ta ochoczo przyjęła, a że jest lamą, to pewno go zeżarła."
27.10.2014 21:42
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Odpowiedz 

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Wymiana
One Piece Vampirciowo Fairy Tail Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!

Kontakt | One Piece Nakama | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | RSS | Mapa Nakama