Aktualny czas: 22.08.2019, 01:29 Witaj! (LogowanieRejestracja)

Odpowiedz 
Czalyndż rysunkowy!
Autor Wiadomość
Czinczilla Offline
Supernova
Pirat

*
Liczba postów: 904
Poziom ostrzeżeń: 0%
RE: Czalyndż rysunkowy!
Bardzo fajnie, że się zmotywowałyście dziewczyny! Big Grin

Aż się cofnęłam do poprzedniego czelendża z waszymi postaciami, żeby sobie porównać zmiany d;

Hoti - zmiana na bardziej drapieżną wersję widzę Tongue Nie tylko ze względu na ważkę, ale i ta fryzura dodaje charakterku~ Ogólnie to kolor włosów też super ^^

Okiś - szkoda, że nie zdążyłaś z wykończeniem :c Dzięciolina widzę, że jest fanką kratki, bo poprzednio miała karaciate spodnie, a teraz koszulkę Big Grin Wgl to dodać na dziewczyny jeszcze cieniowanie i kadr żywcem z animca wyciągnięty :OOO

Panda - rysunek z poprzedniego czelendża mi się nie wyświetla Sad Obecny też na forum nie działa, dopiero na imgurze mi się wyświetlił. Tak jak Rika pisze, fajny ten tatuaż na szyi i te dłonie Big Grin Poza tym to zastanawia mnie, czy twoja postać maluje sobie te plamy wokół oczu jak zmienia się w człowieka? Tongue

Rikuś - częśc już widziałam, a z tego co nie widziałam to te rysunki z motylem i wachlarzem są obłędne! :OO Rzeczywiście się naprodukowałaś! Big Grin Zaskoczyłaś mnie z tym syrenim rodowodem d;

Wgl to część rysunków z poprzedniego czelendża się nie wyświetla~ Za to wyświetlają się nazwy plików.
Radziu, procenty ci się należą! XDD

19.04.2016 11:27
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
c3po Niedostępny
Wujek Radziu
Pirat

*
Liczba postów: 662
Na start sprawy organizacyjne:
1. Nie podano tematu oraz terminu kolejnego Czalenga.
2. Obrazki z poprzednich Czallendżów mam na dysku. Jeśli ktoś mi poda konkretny serwer mogę wrzucić Wink
3. Zrobię w wolnej chwili zrzut wszystkich Chalengów w pierwszy post wraz z filmikami. Co myślicie o takiej koncepcji?

(19.04.2016 11:27 )Czinczilla napisał(a):  Aż się cofnęłam do poprzedniego czelendża z waszymi postaciami, żeby sobie porównać zmiany d;

Same here~ Big Grin

Hotiś:

Aż szkoda, że skaner odmowil posluszenstwa, choc i tak mozna popatrzec :] Czym kolorowalas? Uwielbiam prace kolorowane własnoręcznie, a przemiana wyszła Jej na plus. Ma pazur [ta fryzura <3]. Powiedz mi tylko, co ona tam pije? Czy to kawa? :33 Szkoda mi tylko jej butków, bo były super ;x Ogółem, zmiana na plus :]]

I skoro ewoluowała, to wpadłem na mały pomysł i go wykonałem, nie miej mi tego za złe Big Grin

[Obrazek: H06hBwQ.jpg]

Okiren:

Skończ to! W sensie obrazek Tongue Nie żebym tutaj jakieś anonse miał, bo wygląda superaśnie i chciało by się zobaczyć ukończoną pracę. Widać dużo napracowania się i włożonej staranności. Krótko, bo niedokończone Tongue

Hatsu:

Pandzia wygląda super słodziaśnie :> Stylówka ubierania kolorów w odcienie pand jest świetnym pomysłem. Jest jak Pani z Czterdziestolatka: Jestem kobieta pracująca, żadnej pracy się nie boje. Świetny pomysł, musi być cennym ogniwem Armii Rewolucjonistów. Chętnie przybił bym jej piąteczke w te pandzią łapeczke Big Grin I jak wcześniej wspomniała Rika, dojrzała. Ale przecież o to chodzi w Tajm skipie :]

Rika:

Zwierzęta i zdjęcie z sową? I see what you did there :>
Spory, naprawde obszerny opis i do tego obrazki. Włożyłaś maase pracy. Gratulejszons, determinejszon!
Mam wrażenie, że Rika to postać wielbiąca się nie tylko w faunie, ale także w ciuchach Big Grin Choć na pierwszy rzut oka wydaje się być wymasterowaną lub troche przegiętą postacią [bo na serio ma sporo i spore umiejętności], to naprawdę widzę Jej zarys w OP. Wydaje się być postacią interesującą z ciekawą przeszłością [co jej się stało na łydce? ;x]. Arty wyglądają gitowo- te z wachlarzami i gryfem [tak celuje, że to gryf] to moje małe favki. Mam nadzieję zobaczyć ją kiedyś w kolorzu! Big Grin

Spoiler :
(19.04.2016 11:27 )Czinczilla napisał(a):  Wgl to część rysunków z poprzedniego czelendża się nie wyświetla~ Za to wyświetlają się nazwy plików.
Radziu, procenty ci się należą! XDD

Shhh xD Znów mnie straszysz? Big Grin Nie moja wina, że tak się nazwało Big Grin
19.04.2016 19:44
Rika Offline
Kotałka :3
Wanted Team

*
Liczba postów: 857
c3po napisał(a):1. Nie podano tematu oraz terminu kolejnego Czalenga.

Bo w tej kwestii nic nie zostało jeszcze ustalone xD Jak tylko pojawi się pomysł na nowy czalyndż i będą chętni to ogłosi się wszystko publicznie xD

c3po napisał(a):Mam wrażenie, że Rika to postać wielbiąca się nie tylko w faunie, ale także w ciuchach

A bo wkurzają mnie postacie, które chodzą przez pierdyliard odcinków w jednej koszulce xD Rika ma dużą szafę xD Z resztą Nami ciuchy zmienia i nikt się do tego nie czepia xD

c3po napisał(a):[co jej się stało na łydce? ;x]

Jak sobie przypomnisz wcześniejszy czalyndż, to za pierwszym razem Rika była po operacji na wózku w gipsie. To po tym xD Ale co się stało dokładnie to na razie nie zdradzę Tongue

Czy jest przekokszona? Nie powiedziałabym ... Dałam jej tyle, żeby nie umarła od pierwszego lepszego randoma, ale nadal w walce z użytkownikami owoców raczej nie ma szans xD Wystarczy trzymać się od niej na dystans i co najwyżej cię trochę powachluje xD Hipnotyzowanie głosem też nie jest łatwe, więc nie martw się (+ wieczna angina xD). To tylko sprawia takie wrażenie, że jest przekokszona xD Tak naprawdę i tak inni muszą jej tyłka pilnować xD

c3po napisał(a):te z wachlarzami i gryfem [tak celuje, że to gryf]

Tak, to gryf, byłam ciekawa czy trochę chociaż przypomina gryfa, bo wydawało mi się, że nie bardzo wyszedł xD

[Obrazek: 7T84wUg.jpg]
19.04.2016 20:35
Czinczilla Offline
Supernova
Pirat

*
Liczba postów: 904
Rika napisał(a):Tak, to gryf, byłam ciekawa czy trochę chociaż przypomina gryfa, bo wydawało mi się, że nie bardzo wyszedł xD

Też pomyślałam, że to gryfek :>
Miałam chwilkę czasu i przejrzałam filmik, Panda jaka ewolucja! :OOOO Oczywiście na lepsze! Big Grin

Rika napisał(a):Obrazek Hatsu poprawiony, już go widać jakby co :3

U mnie się wyświetla, że ten obrazek został usunięty ;o

19.04.2016 21:51
Odpowiedz 

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Wymiana
One Piece Vampirciowo Fairy Tail Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!

Kontakt | One Piece Nakama | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | RSS | Mapa Nakama