Aktualny czas: 13.12.2017, 14:59 Witaj! (LogowanieRejestracja)

Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Czas nagli
Autor Wiadomość
Ra Offline
Wilk Morski
Pirat

*
Liczba postów: 130
Czas nagli
Każdy chyba wie o co chodzi w temacie. Dzisiejszym światem moim zdaniem rządzą 2 rzeczy: pieniądze i czas. jest też powiedzenie: "Czas to pieniądz" i praktycznie każdy się z tym zgodzi. Tak już zostało to uformowane i trwa do dziś, wbrew wszystkiemu nie da się tego zmienić, choć bardzo bym chciał. Pogoń za pieniądzem, tym samym dochodzi czas którego nie da się zatrzymać stwarza atmosferę życia po to aby pracować, bo teraz bez pieniędzy jesteśmy niczym. Cała ta pogoń jest już zbiorową chorobą, chorobą społeczną, która dotknęła i ogarnęła już prawie każdego na tej planecie. Ja nie chcę gonić za tym czasem, wolę bardziej spokojniejszy tryb życia, ale trzeba się do tego dostosować. W niektórych zakątkach świata czas nie ma znaczenia, płynie powoli i spokojnie, wręcz usypiająco xD Chciałbym aby mnie ta pogoń za czasem nie dotyczyła, może mi się to kiedyś uda...Jakie macie zdanie na ten temat? Zapraszam.

To już jest koniec...
10.04.2009 18:56
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Fantomas Offline
Pirat
Pirat

*
Liczba postów: 296
Poziom ostrzeżeń: 0%

Ja również chciałbym urodzic się w takim miejscu, gdzie czas stanął w miejscu. Ale cóż, tego się nie da zmienic. Świat już taki jest i taki zostanie.Teraz może byc już tylko gorzej :-(

Jutsu - Ja bym chciał, by ten pw co Ci wysłałem coś dał...
10.04.2009 21:31
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Benten Offline
Szczur Lądowy
Pirat

*
Liczba postów: 20

Uczciwością i pracą ludzie się dzisiaj już nie bogacą

"No, one day everything has to end even the light"
14.04.2009 14:32
Caellion Offline
Bosman
Pirat

*
Liczba postów: 372
Poziom ostrzeżeń: 0%

Ra napisał(a):Chciałbym aby mnie ta pogoń za czasem nie dotyczyła, może mi się to kiedyś uda...

też chciałbym.

dodam od siebie dodatkowe pytanie: Ra dobrze zauważył że czas nas ogranicza. A co by było jakby przekonać umysł, że czas to tylko iluzja... coby się stało? obrócilibyśmy się w proch... czy może moglibyśmy być w wielu miejscach na raz, a wręcz poruszać się poza czasem...

(A i nie chcę postów typu, że to nie możliwe... że to bzdura... chce pofilozofować, ka pe wu?)

[Obrazek: alj9mx.jpg]

“Do what I do. Hold tight and pretend it’s a plan!”
“This is who I am, right here, right now, all right? All that counts is here and now, and this is me!”
“We’re all stories, in the end. Just make it a good one, eh?”
"Nikt nie powiedział, że dobre decyzje nie będą cię ranić..."
15.04.2009 00:08
Komimasa Offline
Ślimaczek
Admirał Floty

*
Liczba postów: 5,462
Poziom ostrzeżeń: 5%

Hmm, nie zaliczyłbym kołaBig Grin

Mnie teraz nie tyczy, dlatego lubię siedzieć w nocy jest jakby poza mnąBig Grin Nie czuję jego upływu, nic od niego nie jest zależne, jest 1, potem 2 potem 3 i luzik siedzę ile sobei siedzę, nie myślę o już 22 a ja tego czy tamtego nie zrobiłem. Nie sobie siedzę siatka firmy krakuski zbożowe wcinam i sobie gadam tudzież forum lukam.

Choc z pozoru nieosiągalna rzecz a jednakSmile

Niebieski fryz mamy i razem się trzymamy!
[Obrazek: tXwp6nO.png]

20.04.2009 02:20
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Odpowiedz 

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Wymiana
One Piece Vampirciowo Fairy Tail Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!

Kontakt | One Piece Nakama | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | RSS | Mapa Nakama