Aktualny czas: 18.11.2017, 06:21 Witaj! (LogowanieRejestracja)

Z mniejszym ale wciąż poślizgiem przedstawiamy: Rozdział 884 PL
Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Czego się boimy?- ukryte/dziwne strachy
Autor Wiadomość
Hotarubi Offline
♥ Psiara ♥
Pirat

*
Liczba postów: 1,197
Poziom ostrzeżeń: 0%
Brick Czego się boimy?- ukryte/dziwne strachy
Ilustrator Fran Krause poprosił ludzi aby zdradzili mu ich najdziwniejsze, irracjonalne strachy następnie stworzył serię komiksów ilustrujących właśnie te obawy:

Tu można je obejrzeć: http://www.boredpanda.com/deep-dark-fear...an-krause/

Jestem ciekawa czy i wy macie takie jakieś strachy...

mnie najbardziej zdziwiło, że ktoś boi się, że jeśli w śnie będzie robił kupę, to zrobi ją przez sen... niezależnie od miejsca w którym się znajduje...
Spoiler :
[Obrazek: deep-dark-fears-comic-illustrations-fran...1__605.jpg]
albo dziewczynka która usłyszała o Marii bała się, że zajdzie w ciąże i robiła wszystko żeby się Bogu nie podobać...
Spoiler :
ale np.
ja też się strasznie boję, że jak się przewrócę na łyżwach to ktoś może przejechać mi po palcach i je odciąć (już mnie palce bolą a samą myśl)
Spoiler :
[Obrazek: deep-dark-fears-comic-illustrations-fran...0__605.jpg]
w dzieciństwie ktoś mi też powiedział, że jeśli nie wyciągnie się drzazgi to ona trafi do żył, a nimi prosto do serca gdzie się wbije i umrę, jak byłam mała strasznie bałam się potem, że wbije mi się drzazga w rękę...

no i do tej pory zdarza mi się bać po ciemku chodzić po mieszkaniu, bo jakiś duch mi wyskoczy i może coś mi zrobić XD i zapalając światło najpierw idzie ręka i dopiero jak jest zapalone przechodzę do następnego pokoju... oczywiście wymyśliłam, że duchy boją się psów i dzięki temu jestem bezpieczna ^^...
no i nie lubię łóżek gdzie na dole jest przestrzeń bo tam może się coś kryć Tongue

jest tam też komiks o dżdżownicach które we śnie chodzą po całym ciele, ja z tego co słyszałam, to ludzie boją się raczej pająków, które będą włazić do ust, nosa, uszu... bleh... choć ja akurat się tego nie boję ^^
i słyszałam, że w ciągu życia przez sen zjadamy jakąś ilość pająków, no, ale jak same się pchają to co poradzisz XD
Spoiler :
a i boję się żuków z błyszczącymi odwłoczkami czy skrzydełkami... jak byłam mała jeden usiadł mi na ramieniu i uszczypnął i od tamtej pory wolę takowych nie widywać ^^

[Obrazek: llamister_kozov.png]
"3 grudnia książę mrocznych kóz oświadczył się siostrze Okiren: Hotarubi.
Podarował jej pierścień z trawy, który ta ochoczo przyjęła, a że jest lamą, to pewno go zeżarła."
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 31.12.2014 15:08 przez Hotarubi.)
31.12.2014 15:07
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Ponury Offline
Yonkou
Pirat

*
Liczba postów: 2,872
RE: Czego się boimy?- ukryte/dziwne strachy
Jeżeli chodzi o "chodzeniu po ciele we śnie" to pająki robią to bez przerwy XD
W ciągu życia człowieka można połknąć we śnie kilka pająków i nawet o tym nie wiedzieć.
A jak złożą jaja w przełyku! XD

I też się czasem boje widząc wystające kolce czy ogrodzenie by się na nie nie przewrócić XD
I tego, że będę jeszcze żył jak mnie będą chować.

[Obrazek: Nowy_obraz_mapy_bitowej.jpg]
WYBIERZ WARTOŚCIOWE FRANKY!!!
31.12.2014 17:30
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
okiren Offline
Soul Mama
Załoga Nakama

*
Liczba postów: 4,863
Ponury napisał(a):A jak złożą jaja w przełyku! XD
Nope, pajunki kokony z jajkami robią i unikają do tego miejsc wilgotnych, bo w podmokłych warunkach bardzo łatwo o zanieczyszczenie kokonu roztoczami i grzybem Tongue

Też bardzo długo uprawiałam gaszenie jednego światła dopiero gdy drugie już się paliło Big Grin I zawsze gdy biegłam do pierwszego włącznika (bo trzeba było biec, spokojny krok nie wchodziłw grę), to oczekiwałam, że jak je włączę, zobaczę przed sobą rozkładające się długowłose dziecko (ach te japońskie horrory ^^). Było wiele innych natręctw tego pokroju, ale z czasem wypleniłam. Choć wciąż mi się zdarza, że jak się obudzę ok. 3:00, to nie zmróżę oka póki nie będzie jakoś "pięc po". I leże pospinana i powtarzam sobie "TO BYŁ TYLKO FILM DEBILU!" - a i tak nie usnę ;p

To z łyżwami to chyba dość pospolite Big Grin

[Obrazek: 6DG0nbv.gif]
31.12.2014 19:02
Gociak Offline
Depressed muffin
Łowca Piratów

*
Liczba postów: 3,721
Okay, to jak byliśmy mali, tata miał takie wielkie psy - i tu nawet nie żartuję, nie tolerowały nikogo spoza domu i potrafiły zagryźć wszystko, łącznie z człowiekiem. Ale czuliśmy się dzięki temu bezpiecznie.
Potem tata sobie od nas poszedł i zabrał psy ze sobą.
Do dziś tuż przed snem robię rundkę wokół domu i sprawdzam, czy okna są tylko uchylone i czy drzwi są zamknięte na klucz - do tego stopnia, że potrafię padać z nóg po pracy i już przysypiać i nagle otworzyć szeroko oczy ze strachem "czy drzwi są zamknięte? ale czy na pewno?" - bo boję się, że jak chociaż raz zapomnę to akurat wtedy przyjdzie morderca albo złodziej i zrobi nam wszystkim krzywdę.
Ponury napisał(a):W ciągu życia człowieka można połknąć we śnie kilka pająków i nawet o tym nie wiedzieć.
Ponury, to jest jedna z tych informacji, które zostały puszczone w obieg, żeby sprawdzić, jak szybko roznoszą się plotki. Podobnie jak ze skorkami w uszach. Innymi słowy - bujda na resorach.

[Obrazek: 66HHUfX.png]
31.12.2014 19:49
Nami Offline
Chrupkozaur
Redakcja Ohara

*
Liczba postów: 3,143
Ej, ale to z łyżwami jest bardzo realne. Mnie sie taka sytuacja przytrafila i cudem uniknelam przejechabia lyzwami po palcach d: a wszystko przez to, ze jakis FACET, normalnie dorosly MEZCZYZNA, SAMIEC, płeć MĘSKA, z obawy przed upadkiem, bo jeździł jak ciapa, chwycil sie mnie i mnie wywalil a sam koslawo pojecgal dalej -_-

Ja się boję, z tych glupszych rzeczy, ze jak bdzie mi ktos grzebal w pepku to mi sie brzuch otworzy xD
Boje sie tez 3:00 w nocy, a czesto akurat o tej sie budze d: i boje sie, ze w nocy cos wejdzie mi do ucha xD wiecej głupot nie pamietam Smile

[Obrazek: 80Y7spE.jpg]
31.12.2014 20:50
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Nami Offline
Chrupkozaur
Redakcja Ohara

*
No jak sie upada, gdziekolwiek, to odruchowo amortyzuje sie upadek rekami i tyle. Logiczne podczas upadku

31.12.2014 22:43
Hotarubi Offline
♥ Psiara ♥
Pirat

*
Liczba postów: 1,197
plus dla dziewczyn właśnie o to chodzi... no i co jak ktoś z rozpędu przejedzie akurat po rękach ;-;

[Obrazek: llamister_kozov.png]
"3 grudnia książę mrocznych kóz oświadczył się siostrze Okiren: Hotarubi.
Podarował jej pierścień z trawy, który ta ochoczo przyjęła, a że jest lamą, to pewno go zeżarła."
31.12.2014 23:18
Chlor Offline
Yonkou
Łowca Piratów

*
Liczba postów: 2,095
Dzięki, teraz muszę poważnie przemyśleć czy na pewno chce iść na łyżwy.
Widziałam tę stronkę, ale nie dałam rady przeczytać więcej niż jedną stronę na raz, bo boję się, że coś sobie nawkręcam d; teraz np. juz zawsze będę się zastanawiać czy zdążę wyjść z windy zanim spadnie i przetnie mnie na pół d;

[Obrazek: h3sygn.png]
01.01.2015 11:58
Devzan Offline
Llama King
Łowca Piratów

*
Liczba postów: 3,767
Poziom ostrzeżeń: 20%
Btw. wind, jezdze codziennie windami. Mimo to za kazdym razem jak cos sie zakolysze albo stuknie (windy jeszcze drewniane) to jestem caly po**rany Big Grin Swego czasu w dziecinstwie mialem taki okres ze caly czas snil mi sie jakis koszmar dot wind. Np. Ze winda jedzie i zamiast sie zatrzymac na 5 pietrze, to jedzie caly czas w gore i gdzies na ~200 pietrze (lol) sie zatrzymuje ale od zew. strony drzwi sa zablokowane lancuchami (lol x2). Moze to stad te obawy ;d

If you died, would anyone care? Would they really care? Maybe they'd cry for a day.
But let's be honest - no one would give a sh*t.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 01.01.2015 13:04 przez Devzan.)
01.01.2015 13:04
Nami Offline
Chrupkozaur
Redakcja Ohara

*
Ale w tym lęku byla mowa o ruchomych schodach, a nie windach (tak btw, bo do nowej obawy związanej z windami nic nie mam)

01.01.2015 13:38
Odpowiedz 

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Wymiana
One Piece Vampirciowo Fairy Tail Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!

Kontakt | One Piece Nakama | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | RSS | Mapa Nakama