Aktualny czas: 24.08.2019, 20:28 Witaj! (LogowanieRejestracja)

Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Czego się boimy?- ukryte/dziwne strachy
Autor Wiadomość
Filemon Offline

Łowca Piratów

*
Liczba postów: 2,447
Poziom ostrzeżeń: 10%
RE: Czego się boimy?- ukryte/dziwne strachy
Też nie lubię jak mi ptaki latają nad głową. Zawsze się stresuje, że z moim pechem mnie obsra. A zdarzyło mi się raz, jak byłam bardzo mała. Do tej pory żyję w strachu :c

[Obrazek: rn4Q8xO.gif]

Czy głód to ludzka sprawka?
03.01.2015 21:07
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Szczery Offline
Yonkou
Pirat

*
Liczba postów: 5,090
Poziom ostrzeżeń: 0%
[Obrazek: comment_hTWX22hwTRGeNwuoZcNAeCURjHggcfUA...8c064818dc]

U mnie lęku nie wywołało, ale zniesmaczyło równo, bo zwyczajnie obrzydliwe te grafiki niektóre xD

Ja mam lęk o tyle irracjonalny, że boję się nieświadomego przecięcia dróg z osobą czytającą myśli. Sprawia to, że gdy za bardzo się zapędzę z jakąś myślą czy to zboczoną czy też socjopatyczną czy jakkolwiek inaczej nieakceptowalną społecznie, a nie jestem w pomieszczeniu sam, szybko staram się odwrócić bieg myśli, natychmiast zmienić ich tor.

A to, że ptak może obfajdać, to akurat możliwa rzecz, której nie należy się panicznie bać, tylko zaakceptować ten smutny los osoby na dole. Nie jest to przyjemne, ale kupa się zmyje,spierze i nie będzie śladu.

[Obrazek: THQjwD2.jpg]

(Ten post był ostatnio modyfikowany: 04.01.2015 05:23 przez Szczery.)
04.01.2015 05:20
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Filemon Offline

Łowca Piratów

*
Przypomniała mi się jeszcze jedna rzecz. Kiedy oglądam szybko migające gify, sceny w filmach i anime, to boję się, że będę mieć atak padaczki. Nie mam epilepsji, ale jakoś strasznie nie lubię jak mi coś szybko miga :x

04.01.2015 12:13
Laghnarr
Unregistered

Nie chce cię straszyć... Ale matryca monitora też "miga" i to szybko... Big Grin

A tak swoją drogą to mnie kiedyś obsrał jakiś ptak. Na szczęście na plecak...
Według mnie to jest jak ugryzienie komara: na początku nic nie poczujesz, potem patrzysz na siebie i... Ożeż ty!
Czy poczułem się wtedy obrażony? Nie sądzę. Byłem wdzięczny temu majestatycznemu ptakowi, że mnie zauważył i wyczerpał mój codzienny limit na nieprzyjemności tym jednym, szybkim gestem ze swojej ptasiej strony.
04.01.2015 12:23
Odpowiedz cytując ten post Return to top
Filemon Offline

Łowca Piratów

*
Wiem, wiem. Ale chodzi mi o takie miganie zauważalne, np tutaj:

Spoiler :
[Obrazek: 442.gif?2827]
Zaczynają mnie od tego boleć oczy po jakiejś sekundzie :x

04.01.2015 12:34
Nami Offline
Chrupkozaur
Redakcja Ohara

*
Liczba postów: 3,209
Poziom ostrzeżeń: 0%
Filo, to idź na EEG jesli masz z tym problem xd ja np od czegos takiego dostaję drgawek xo

[Obrazek: 80Y7spE.jpg]
04.01.2015 12:54
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Filemon Offline

Łowca Piratów

*
Właśnie nie mam problemu, tylko bolą mnie oczy. Ale to chyba jest normalne, jak coś tak miga. Po prostu się boję takich gifów. Taki głupie coś, no xD

04.01.2015 13:04
Hime Offline
Shichibukai
Admirał

*
Liczba postów: 1,194
Gociak napisał(a):Boję się wszystkiego, co bzyczy (tak dokładnie to boję się wszystkiego, co kłuje, ale spinam się jak tylko słyszę bzyczenie i będę w gotowości, póki nie ustalę, czy to nie osa
Mam to samo. Tyle, że mój lęk przed owadami jest wręcz paniczny. Jak słyszę bzyczenie od razu mnie paraliżuje ze strachu. Najgorzej jest w pomieszczeniach zamkniętych jak np. samochód czy autobus. Nie raz zdarzyło mi się wysiąść po zlokalizowaniu osy.

Nie przepadam też za wysokościami. Nie tyle boję się, że spadnę ja ale, że spadnie mi coś np. nagle odepnie się zegarek, wiatr zdmuchnie nakrycie głowy, albo spadną mi okulary, jak się nachylę by spojrzeć w dół ;_;
04.01.2015 14:49
Laghnarr
Unregistered

Czy sensownie byłoby przypuszczać, że badąc dzieckiem użadliła cię pszczoła, albo ugryzła osa? Smile
Swoją drogą kiedy ktoś mi opowiadał, że taki chłopak panicznie bał się pszczół (nikt nie wiedział o co chodzi) i pewnego dnia na pikniku na dworze użądliła go pszczoła. Szybko okazało sie, że chłopak uczulony jest na jad pszczeli - niestety - było już za późno, bowiem zanim dotarła dotarł do szpitala umarł z uduszenia.
04.01.2015 14:55
Odpowiedz cytując ten post Return to top
Hime Offline
Shichibukai
Admirał

*
Liczba postów: 1,194
Laghnarr napisał(a):Czy sensownie byłoby przypuszczać, że badąc dzieckiem użadliła cię pszczoła, albo ugryzła osa?
A właśnie nie. Nigdy nie ugryzł mnie żaden owad, nie licząc komarów, których się akurat nie boję, a które gryzą mnie zawsze strasznie. Czy jestem uczulona nie wiem, ale jest wysokie prawdopodobieństwo, że tak.
04.01.2015 15:17
Odpowiedz 

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Wymiana
One Piece Vampirciowo Fairy Tail Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!

Kontakt | One Piece Nakama | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | RSS | Mapa Nakama