Aktualny czas: 20.09.2017, 11:20 Witaj! (LogowanieRejestracja)

Nabór na adminów.
Potrzebni mi są ludzie, którzy mogą mi prowadzić nakamę:) Więcej informacji -> Tutaj <-
Odpowiedz 
Czemu czytam fiki.
Autor Wiadomość
Komimasa Offline
Ślimaczek
Admirał Floty

*
Liczba postów: 5,247
Poziom ostrzeżeń: 5%
Czemu czytam fiki.
Jestem ciekaw czemu czytacie fiki, czemu piszecie to inna sprawaSmile Brakuje wam kontaktu z OP? A może czujecie jakbyście byli w innym arku swej ukochanej serii? A może inne są ku temu powody? Nikt nie pisze myślę pod widownię czyli: "o, lubią jak Słomiani mordują to moi Słomiani będą zabijać", ale ciekawi mnie też jako czytelnika, czego wy szukacie, co was najbardziej przyciąga a co np odpycha. :->

Niebieski fryz mamy i razem się trzymamy!
[Obrazek: tXwp6nO.png]

26.05.2009 00:48
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Vampircia Offline
Bosman
Pirat

*
Liczba postów: 324

Ja piszę po to, żeby nie tłamsić pomysłów, które siędzą mi w głowie, a czytam po to, by zobaczyć ulubione postacie w sytuacjach, w których pewnie nigdy nie zobaczę ich w anime. Dlatego wolę niekanoniczne fiki.

[Obrazek: wqdz690429546a.GIF] Piszę poprawnie po polsku.
26.05.2009 08:56
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Najuch Offline
Bóg Urlopu
Pirat

*
Liczba postów: 911
Poziom ostrzeżeń: 0%

Ja czytam, bo lubię dobrze napisane rzeczy. Pomaga mi się to rozwijać po prostu. Najważniejsze dla mnie są : Wciągająca fabuła, akcja i fajne postaci żeńskieTongue Jak kazdy facetSmile

Posłuchaj jak śpiewam i gram:):
http://www.myspace.com/lukaszjedrys
26.05.2009 10:44
BlackKuma Offline
Yonkou
Pirat

*
Liczba postów: 2,052

Vampircia napisał(a):a czytam po to, by zobaczyć ulubione postacie w sytuacjach, w których pewnie nigdy nie zobaczę ich w anime. Dlatego wolę niekanoniczne fiki.
Ja również czytam między innymi z tego powodu. Lubię ujrzeć moje ulubione postacie w sytuacjach, w których normalnie nie miały by miejsca. Chociaż i kanoniczne fiki mogę czytać, oczywiście jeżeli są dobrze i ciekawie napisane. Jednak niekanoniczne mają to coś, co je wyróżnia :]
Najuch napisał(a):Ja czytam, bo lubię dobrze napisane rzeczy. Pomaga mi się to rozwijać po prostu. Najważniejsze dla mnie są : Wciągająca fabuła, akcja i fajne postaci żeńskieTongue Jak kazdy facetSmile
To następne powody, dla których czytam fiki Wink
Do najważniejszych dodałbym jeszcze fajne, nierzadko niezwykłe pomysły Smile

PS: Vamipi, to Mugen na Avku i Sygnie? :]

.........._............_...........
........IOI'.'.'.'.'.'.'.IOI.........
........ \.'.'.'.'.'.'.'.'.'./..........
........".'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'"...........
........"""[!!!!] [!!!!]"""...........
.....""""" ...../..\....""""""........
...."""""" ..______..""""""".......
...""""""" .....__.....""""""""......
..""""""""\________/"""""""""...
27.05.2009 17:54
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Caellion Offline
Bosman
Pirat

*
Liczba postów: 350

ja czytam bo lubie czasem zobaczyc z innej strony moich ulubionych bohaterów... a piszę jak Wena przychodzi... ostatnio coś z Op nie chce pisać.. ciekawe czemuWink

[Obrazek: alj9mx.jpg]

“Do what I do. Hold tight and pretend it’s a plan!”
“This is who I am, right here, right now, all right? All that counts is here and now, and this is me!”
“We’re all stories, in the end. Just make it a good one, eh?”
"Nikt nie powiedział, że dobre decyzje nie będą cię ranić..."
16.06.2009 16:11
Komimasa Offline
Ślimaczek
Admirał Floty

*
Liczba postów: 5,247
Poziom ostrzeżeń: 5%

To może ja napiszęSmile

Przede wszystkim by zobaczyć jak piszecieBig Grin Dlatego to co Caellolion wkleiłeś czyjeś to po prostu mi zwisa. Czytam jak widzicie wszystkoBig Grin No dobra oprócz gejozy bo jej nie lubię no nie poradzęTongue

Jeśli mowa o fiku OP
Nie szukam wiele. Najważniejsze to Słomiani ukazani tak jak powinni w nowej przygodzie. Tak bym widział więcej opBig Grin Najlepiej jak jest humor( Umis Jutsu rządzi) i wątek miłosny. Może to babskie ale ja to lubię i shikata naiTongue
Nienawidzę jednoczęściówek i po prostu nie czytam (raczej) unikam jak ognia i tyle.
Także wolę nową przygodę niż coś, ze mogę przewidzieć co sie stanie, lubię byc zaskakiwany. Aha i wolę jak są morderstwa, krew, seks itd a nie jakieś bajeczkiTongue Op rządzi sie swoimi prawami, ale wolę by było to bardziej tak od +18Big Grin

Od innch fików anime

Podobnych rzeczy co w wypadku OP.

Od innych fików opowiadań nie anime

Oczekuję wciągającej fabuły i dobrego przedstawienia postaci( Dante, House, Listopad 12 chyba) tak by mnie to wciągnęło i bym dobrze się czuł to czytającSmile

Niebieski fryz mamy i razem się trzymamy!
[Obrazek: tXwp6nO.png]

07.08.2009 11:52
hans14 Offline
I Oficer
Pirat

*
Liczba postów: 454

Ja fanfiku szukam to co czasem w OP nie da się zobaczyc lub Oda nie daje,np: śmierc nakama jak to zrobił Najuch, jak i te sytuację jak robił Rdr w swoim fiku łączył anime w całośc i nawet super mu wyszło. Każdy fiku szuka coś nowego to co nie ma czasem w mandze czy anime, a jest Fiku u np Komimasa śmierc rodziny Vivi czy jak to człowiek potrafi się zmieniac od dobrego do potwora jak to zrobił Jutsu. Każdy ma swój styl i to go wyróżnia od innych i to mi się podoba.

Jako, że to post Hansa14 to poprawiać niepodobna, (żeby nie było, że modzi śpią). No może poza moim nickiem...

"Nieważne kim jesteś ani skąd pochodzisz, to czego pragniesz jest zawsze przed Tobą na wyciągnięcie ręki. Nie oczekuj, że ktoś Ci to poda, musisz sam wyjść naprzeciw i to wziąć?
08.08.2009 00:14
Odpowiedz 

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Wymiana
One Piece Vampirciowo Fairy Tail Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!

Kontakt | One Piece Nakama | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | RSS | Mapa Nakama