Aktualny czas: 17.08.2017, 03:55 Witaj! (LogowanieRejestracja)

Wstępne wyniki II edycji Rywalizacji Załogowych podane!
Na razie na prowadzeniu Soge, ale jest jeszcze dużo czasu
i nic nie jest przesądzone! Wygrać może każdy!
----> Dotychczasowe Punkty <----
Odpowiedz 
Czy wbudować forum?
Autor Wiadomość
Komimasa Offline
Ślimaczek
Admirał Floty

*
Liczba postów: 5,177
Poziom ostrzeżeń: 5%
Czy wbudować forum?
Czy wbudować forum? Taka myśl już raz przeszła mi przez głowę. No ale ostro mnie zjechaliścieBig Grin

Mimo to jak widzę u Rimm wygrywa opcja za wbudowaniem. To zastanawiające. Od razu uprzedzę, jeśli wbudujemy, to na pewno takk by było przejrzyście, dobrze wszytko widoczne i nie było do czego się przyczepić. Jeśli shoutbox nie będzie mógł istnieć, to nie wbudujemy z miejscaTongue

Fajnie jest siedzieć na jednej stronie niż tak"latać" rozumiem jakby na portalu nic się nie działo, ale tak kochani nie jestTongue No i wiecie zawsze jak nam nie będzie pasować te przekopiujemy bazę i wrócimy do osobnegoSmile

Ankieta jest na stronie, zachęcam wszystkich do zapoznania się z nią. Wspomnę tylko, że rozbudowane może być jak tu dbpolska.net czyli używając forum, po boku wychodzi wam wypiska tematów itdSmile

Proszę by nikt się nie bulwersował. Nie zakładam tego tematu w Administracji bo to tyczy wszystkich. Na daną chwilę jestem 60 za wbudowaniem, ale zadecydujecie wy, użytkownicy, zapraszam jeszcze raz do ankiety.
Aczkolwiek tu sobie możemy rozmawiać podawać przykłady takich for i nieSmile

Niebieski fryz mamy i razem się trzymamy!
[Obrazek: tXwp6nO.png]

25.10.2009 00:00
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
BlackKuma Offline
Yonkou
Pirat

*
Liczba postów: 2,045
Poziom ostrzeżeń: 0%

Powiem, że w moim przypadku wszystko będzie zależało od tego jak to będzie wyglądało. Nie mówię nie, ale musiałbym najpierw wypróbować.
Choć z drugiej strony przyzwyczaiłem się do osobnej wersji i przesiaduję w sumie tylko na forumBig Grin
Może wbudowane forum byłoby z jednej strony lepsze, bo i na portalu większy ruch by był.
Komimasa napisał(a):Jeśli shoutbox nie będzie mógł istnieć, to nie wbudujemy z miejscaTongue
Chyba tylko stronkowe SB będzie istniało, ale nie znam się na tym za bardzo...

.........._............_...........
........IOI'.'.'.'.'.'.'.IOI.........
........ \.'.'.'.'.'.'.'.'.'./..........
........".'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'"...........
........"""[!!!!] [!!!!]"""...........
.....""""" ...../..\....""""""........
...."""""" ..______..""""""".......
...""""""" .....__.....""""""""......
..""""""""\________/"""""""""...
25.10.2009 00:04
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Caellion Offline
Bosman
Pirat

*
Liczba postów: 350

a ja mówię stanowcze nie!... nie podoba mi się to co jest z forum na fairytailnakama.pl nie pasuje mi to.. więc stanowczo nie.. jest dobrze jak jest

[Obrazek: alj9mx.jpg]

“Do what I do. Hold tight and pretend it’s a plan!”
“This is who I am, right here, right now, all right? All that counts is here and now, and this is me!”
“We’re all stories, in the end. Just make it a good one, eh?”
"Nikt nie powiedział, że dobre decyzje nie będą cię ranić..."
25.10.2009 00:09
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Komimasa Offline
Ślimaczek
Admirał Floty

*
Liczba postów: 5,177
Poziom ostrzeżeń: 5%

I tu wychodzi prostota amatoraTongue

To co jest u Rimm to jest bo być musi, się rozwinie, nie będzie tak wyglądałoTongue Jest wiele stron co mają wbudowane i jest to fajnie zrobione i przejrzyścieSmile mi np na wspomnianej przeze mnie się podoba, coś bym zmienił ale jest niezłe.

Niebieski fryz mamy i razem się trzymamy!
[Obrazek: tXwp6nO.png]

25.10.2009 01:08
Redrey Offline
Yonkou
Pirat

*
Liczba postów: 2,115

Ja już raz swoje zdanie na ten temat powiedziałem, wolę osobne forum.

25.10.2009 01:16
Shizumu Offline
I Oficer
Pirat

*
Liczba postów: 421

Jestem za osobnym forum, bo te wbudowane w cmsy są zazwyczaj ułomne Tongue Jeśli chcecie zwiększyć ruch na stronie to zróbcie to o co prosiłem na samym początku - dajcie na górze link do strony głównej Smile Przyznam się, że jestem leń i nie chce mi się wpisywać adresu a miejsca w zakładkach wystarczy tylko na forum ;p

[Obrazek: podpis2.png]
[Obrazek: wqdz690429546a.GIF] Piszę poprawnie po polsku.
25.10.2009 09:37
Chlor Offline
Yonkou
Łowca Piratów

*
Liczba postów: 2,030

Shizumu napisał(a):Jeśli chcecie zwiększyć ruch na stronie to zróbcie to o co prosiłem na samym początku - dajcie na górze link do strony głównej Smile

O to to, właśnie tego mi też brakuje, uważam, że to byłby dobry pomysł.

Też wolę osobno.

[Obrazek: h3sygn.png]
25.10.2009 09:44
roronoazoro Offline
Łapacz motylkuf
Pirat

*
Liczba postów: 205

Podzielam zdanie Shizumu, czasami,pomimo tego, że może i miałbym ochotę sprawdzić co się dzieje na portalu, to zwyczajnie nie chce mi się wpisywać adresu. Zakładka na porta być musi i to bez dwóch zdań. Co do zakładki, przekierowującej na forum, to też coś zgrzyta. Skoro to na forum toczy się życie i dyskusje, to na stronie głównej link powinien być bardziej widoczny i łatwiej dostępny. Ludzie są zwyczajnie lenie i czasami nie chce im się szukać zakładki "forum". Sam tak miałem :mrgreen:

Wracając, do tematu: forum osobne.

Siedzim i myślim, pocośmy tu przyśli?
25.10.2009 09:47
Hisoka Offline
Pirat
Pirat

*
Liczba postów: 256

Powiem szczerze ja przyzwyczaiłem się do tego forum i takie forum jak ma teraz Rimm nie podoba mi się. Ja bym został przy tym choć zależy jakby tamto wyglądało.
25.10.2009 10:15
Tymek Offline
I Oficer
Pirat

*
Liczba postów: 486

Ja także wolę osobne forum.

Podpisuję się też pod wypowiedzi wyżej, co do linka na głównej. Właściwie, to przecież było już coś takiego
- 5 aktualnych tematów. Uważam, że to było dobre.
Aha i jeszcze jedno; jeżeli ktoś naprawdę lubi* stronkę, to napewno wbije na forum prędzej czy później.

(przyp. "jeśli lubi"...)

[Obrazek: 19979393.png]
25.10.2009 11:22
Odpowiedz 

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Wymiana
One Piece Vampirciowo Fairy Tail Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!

Kontakt | One Piece Nakama | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | RSS | Mapa Nakama