Aktualny czas: 16.08.2018, 16:25 Witaj! (LogowanieRejestracja)

Mija kolejny poniedziałek, więc pora na następną dawkę One PIece! Rozdział 913 PL
Na portalu pojawił się również najnowszy odcinek 848!
Odpowiedz 
Czy wbudować forum?
Autor Wiadomość
Komimasa Offline
Ślimaczek
Admirał Floty

*
Liczba postów: 5,670
Poziom ostrzeżeń: 5%
Czy wbudować forum?
Czy wbudować forum? Taka myśl już raz przeszła mi przez głowę. No ale ostro mnie zjechaliścieBig Grin

Mimo to jak widzę u Rimm wygrywa opcja za wbudowaniem. To zastanawiające. Od razu uprzedzę, jeśli wbudujemy, to na pewno takk by było przejrzyście, dobrze wszytko widoczne i nie było do czego się przyczepić. Jeśli shoutbox nie będzie mógł istnieć, to nie wbudujemy z miejscaTongue

Fajnie jest siedzieć na jednej stronie niż tak"latać" rozumiem jakby na portalu nic się nie działo, ale tak kochani nie jestTongue No i wiecie zawsze jak nam nie będzie pasować te przekopiujemy bazę i wrócimy do osobnegoSmile

Ankieta jest na stronie, zachęcam wszystkich do zapoznania się z nią. Wspomnę tylko, że rozbudowane może być jak tu dbpolska.net czyli używając forum, po boku wychodzi wam wypiska tematów itdSmile

Proszę by nikt się nie bulwersował. Nie zakładam tego tematu w Administracji bo to tyczy wszystkich. Na daną chwilę jestem 60 za wbudowaniem, ale zadecydujecie wy, użytkownicy, zapraszam jeszcze raz do ankiety.
Aczkolwiek tu sobie możemy rozmawiać podawać przykłady takich for i nieSmile

Niebieski fryz mamy i razem się trzymamy!
[Obrazek: tXwp6nO.png]

25.10.2009 00:00
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
BlackKuma Offline
Yonkou
Pirat

*
Liczba postów: 2,097
Poziom ostrzeżeń: 0%

Powiem, że w moim przypadku wszystko będzie zależało od tego jak to będzie wyglądało. Nie mówię nie, ale musiałbym najpierw wypróbować.
Choć z drugiej strony przyzwyczaiłem się do osobnej wersji i przesiaduję w sumie tylko na forumBig Grin
Może wbudowane forum byłoby z jednej strony lepsze, bo i na portalu większy ruch by był.
Komimasa napisał(a):Jeśli shoutbox nie będzie mógł istnieć, to nie wbudujemy z miejscaTongue
Chyba tylko stronkowe SB będzie istniało, ale nie znam się na tym za bardzo...

.........._............_...........
........IOI'.'.'.'.'.'.'.IOI.........
........ \.'.'.'.'.'.'.'.'.'./..........
........".'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'"...........
........"""[!!!!] [!!!!]"""...........
.....""""" ...../..\....""""""........
...."""""" ..______..""""""".......
...""""""" .....__.....""""""""......
..""""""""\________/"""""""""...
25.10.2009 00:04
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Caellion Offline
Bosman
Pirat

*
Liczba postów: 374

a ja mówię stanowcze nie!... nie podoba mi się to co jest z forum na fairytailnakama.pl nie pasuje mi to.. więc stanowczo nie.. jest dobrze jak jest

[Obrazek: alj9mx.jpg]

“Do what I do. Hold tight and pretend it’s a plan!”
“This is who I am, right here, right now, all right? All that counts is here and now, and this is me!”
“We’re all stories, in the end. Just make it a good one, eh?”
"Nikt nie powiedział, że dobre decyzje nie będą cię ranić..."
25.10.2009 00:09
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Komimasa Offline
Ślimaczek
Admirał Floty

*
Liczba postów: 5,670
Poziom ostrzeżeń: 5%

I tu wychodzi prostota amatoraTongue

To co jest u Rimm to jest bo być musi, się rozwinie, nie będzie tak wyglądałoTongue Jest wiele stron co mają wbudowane i jest to fajnie zrobione i przejrzyścieSmile mi np na wspomnianej przeze mnie się podoba, coś bym zmienił ale jest niezłe.

Niebieski fryz mamy i razem się trzymamy!
[Obrazek: tXwp6nO.png]

25.10.2009 01:08
Redrey Offline
Yonkou
Pirat

*
Liczba postów: 2,209

Ja już raz swoje zdanie na ten temat powiedziałem, wolę osobne forum.

25.10.2009 01:16
Shizumu Offline
I Oficer
Pirat

*
Liczba postów: 423

Jestem za osobnym forum, bo te wbudowane w cmsy są zazwyczaj ułomne Tongue Jeśli chcecie zwiększyć ruch na stronie to zróbcie to o co prosiłem na samym początku - dajcie na górze link do strony głównej Smile Przyznam się, że jestem leń i nie chce mi się wpisywać adresu a miejsca w zakładkach wystarczy tylko na forum ;p

[Obrazek: podpis2.png]
[Obrazek: wqdz690429546a.GIF] Piszę poprawnie po polsku.
25.10.2009 09:37
Chlor Offline
Yonkou
Łowca Piratów

*
Liczba postów: 2,130

Shizumu napisał(a):Jeśli chcecie zwiększyć ruch na stronie to zróbcie to o co prosiłem na samym początku - dajcie na górze link do strony głównej Smile

O to to, właśnie tego mi też brakuje, uważam, że to byłby dobry pomysł.

Też wolę osobno.

[Obrazek: h3sygn.png]
25.10.2009 09:44
roronoazoro Offline
Łapacz motylkuf
Pirat

*
Liczba postów: 264

Podzielam zdanie Shizumu, czasami,pomimo tego, że może i miałbym ochotę sprawdzić co się dzieje na portalu, to zwyczajnie nie chce mi się wpisywać adresu. Zakładka na porta być musi i to bez dwóch zdań. Co do zakładki, przekierowującej na forum, to też coś zgrzyta. Skoro to na forum toczy się życie i dyskusje, to na stronie głównej link powinien być bardziej widoczny i łatwiej dostępny. Ludzie są zwyczajnie lenie i czasami nie chce im się szukać zakładki "forum". Sam tak miałem :mrgreen:

Wracając, do tematu: forum osobne.

Buziaczki, cukiereczki, ciasteczka.
25.10.2009 09:47
Hisoka Offline
Pirat
Pirat

*
Liczba postów: 256

Powiem szczerze ja przyzwyczaiłem się do tego forum i takie forum jak ma teraz Rimm nie podoba mi się. Ja bym został przy tym choć zależy jakby tamto wyglądało.
25.10.2009 10:15
Tymek Offline
I Oficer
Pirat

*
Liczba postów: 530

Ja także wolę osobne forum.

Podpisuję się też pod wypowiedzi wyżej, co do linka na głównej. Właściwie, to przecież było już coś takiego
- 5 aktualnych tematów. Uważam, że to było dobre.
Aha i jeszcze jedno; jeżeli ktoś naprawdę lubi* stronkę, to napewno wbije na forum prędzej czy później.

(przyp. "jeśli lubi"...)

[Obrazek: 19979393.png]
25.10.2009 11:22
Odpowiedz 

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Wymiana
One Piece Vampirciowo Fairy Tail Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!

Kontakt | One Piece Nakama | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | RSS | Mapa Nakama