Aktualny czas: 14.12.2019, 01:39 Witaj! (LogowanieRejestracja)

Wróciliśmy do mangi, a na stronie pojawił się "już" 958 rozdział!
Odpowiedz 
Czy wbudować forum?
Autor Wiadomość
BlackKuma Offline
Yonkou
Pirat

*
Liczba postów: 2,101
Poziom ostrzeżeń: 0%

Po zastanowieniu i oglądnięciu forum dbpolska wolę, żeby pozostało tak jak jest.
Jak dla mnie jest bardziej przejrzyście tak jak jest teraz, jedynie dodać widoczny przekierownik ze strony na forum i z forum na stronę, no i jeszcze listę ostatnich tematów czy coś podobnego

.........._............_...........
........IOI'.'.'.'.'.'.'.IOI.........
........ \.'.'.'.'.'.'.'.'.'./..........
........".'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'"...........
........"""[!!!!] [!!!!]"""...........
.....""""" ...../..\....""""""........
...."""""" ..______..""""""".......
...""""""" .....__.....""""""""......
..""""""""\________/"""""""""...
25.10.2009 15:49
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Tymek Offline
I Oficer
Pirat

*
Liczba postów: 530

Jutsu napisał(a):Uważam, że przycisk dużo nie zmieni i szczerze nie interesuje mnie nawet to czy będzie nagle więcej użytkowników na stronie. Jedno co mi przeszkadza, to ten napływ userów.

Nie, żeby mi przeszkadzało coś takiego, ale na głównej jest zarejestrowanych prawie 700 osób. Na forum aktualnie 287, z czego 153 mają 0 postów. Liczmy, że 10% z nich bierze jeszcze udział w zabawach (czyli biorą niejako udział w rozwijaniu się forum...). Ale reszta z nich zarejestrowała się tylko po to, by być i koniec. Już nie odwiedzili więcej naszej stronki. Podobnie jest na głównej niektórzy rejestrują się tylko po to, by, np. napisać w shoutboxie, kiedy następny epek... A wchodzą tylko po to, by ściągnąć nowy odcinek.

Wg mnie, jeśli komuś zależy na rozwijaniu stronki, to wystarczy tylko link do forum na głównej i picabello. Dla kogoś kto się interesuje, to wystarczy...

No, to tyle ode mnie Wink

[Obrazek: 19979393.png]
25.10.2009 15:51
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Redrey Offline
Yonkou
Pirat

*
Liczba postów: 2,244

Komimasa napisał(a):Zobaczymy, na razie jest 5vs8 czyli bardzo małe zainteresowanie.

Boś ankiete w takim miejscu dał, że ciężko ją dostrzec.

Nie ma sensu robić na próbę, albo na stałe albo w ogóle, zobaczymy jak to u Rimma będzie wyglądać.
A i jeśli wszystkie działy, tematy i posty przepadną to nie ma najmniejszego sensu się z tym babrać.

25.10.2009 16:04
kon Offline
Majtek
Pirat

*
Liczba postów: 67

RdR napisał(a):A i jeśli wszystkie działy, tematy i posty przepadną to nie ma najmniejszego sensu się z tym babrać.

Popieram. Skoro teraz jest dobrze to wystarczy. W razie, czego powprowadzać małe zmiany kosmetyczne i koniec. Po co dodawać sobie dużej ilości pracy skoro jest nieźle?
25.10.2009 16:28
Hisoka Offline
Pirat
Pirat

*
Liczba postów: 256

Na razie zamykam na głównej stronie jest ankieta proszę głosować.
25.10.2009 16:54
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Odpowiedz 

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Wymiana
One Piece Vampirciowo Fairy Tail Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!

Kontakt | One Piece Nakama | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | RSS | Mapa Nakama