Aktualny czas: 13.12.2017, 15:02 Witaj! (LogowanieRejestracja)

Odpowiedz 
D.Gray-man [manga]
Autor Wiadomość
BlackKuma Offline
Yonkou
Pirat

*
Liczba postów: 2,093
Poziom ostrzeżeń: 0%
D.Gray-man [manga]
Zdziwiłem się, że jeszcze nie ma tego tematu :] RdR co z tobą? Wink
Zapraszam do dyskusji o tym jakże zacnym tytule.

Po pierwsze chciałbym coś ogłosić. Dowiedziałem się o tym dopiero przed chwilą, ponieważ od dawna nie patrzałem co się dzieje w świecie D.G-m. Mianowicie od przeszło listopada tamtego roku przestała wychodzić manga, nad czym wielu fanów ubolewało, w tym ja.
Jak już napisałem dowiedziałem się o tym niemalże przed chwilą. Manga wróciła! Od marca zaczęły ukazywać się nowe chaptery D.Gray-man! Przyczyną tej wielkiej przerwy było uszkodzenie nadgarstka Hoshino-sama.
Bądźmy szczęśliwi i radujmy się, bo egzorcyści powrócili Big Grin

.........._............_...........
........IOI'.'.'.'.'.'.'.IOI.........
........ \.'.'.'.'.'.'.'.'.'./..........
........".'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'"...........
........"""[!!!!] [!!!!]"""...........
.....""""" ...../..\....""""""........
...."""""" ..______..""""""".......
...""""""" .....__.....""""""""......
..""""""""\________/"""""""""...
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 07.07.2016 20:27 przez Hejs. Powód: Poprawiona ortografia)
10.04.2009 02:55
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Rimm Offline
Majtek
Pirat

*
Liczba postów: 77

Nom zacny tytuł mangę przeczytałem anime pooglądałem, naprawdę warto. Jedyne co mnie denerwuje w D-grayu to Leenalee jak ja jej nienawidzę bez niej tytuł byłby jeszcze lepszy niż teraz.
10.04.2009 08:54
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
BlackKuma Offline
Yonkou
Pirat

*
Liczba postów: 2,093
Poziom ostrzeżeń: 0%

Rimm napisał(a):Jedyne co mnie denerwuje w D-grayu to Leenalee jak ja jej nienawidzę bez niej tytuł byłby jeszcze lepszy niż teraz.
Według mnie bez Mirandy byłby lepszy, ale to moje zdanie Big Grin
Jedyne co dobijało w mandze to pogorszenie kreski w najnowszych chapkach do 178, dalej nie wiem jak jest, bo nie czytałem Wink

.........._............_...........
........IOI'.'.'.'.'.'.'.IOI.........
........ \.'.'.'.'.'.'.'.'.'./..........
........".'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'"...........
........"""[!!!!] [!!!!]"""...........
.....""""" ...../..\....""""""........
...."""""" ..______..""""""".......
...""""""" .....__.....""""""""......
..""""""""\________/"""""""""...
10.04.2009 12:44
zig Offline
Majtek
Pirat

*
Liczba postów: 80

Żebyś zobaczył moją minę gdy zobaczyłam na onemanga.com przy tytule D.G-m napis "new" micha mi się cieszyła :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Podoba mi się bardzo kreska tej mangi i oczywiście fabuła. Zastanawiam się tylko co teraz z Allen'em :-| ...
Co jest złego w Leenale Lee? Moim zdaniem ona odgrywa bardzo ważną rolę w mandze i bez niej nie byłoby tak fajnie, ok muszę się przyznać, że na początku jej nie lubiłam ale później ( teraz) jest jedną z postaci, które cenie ;-) :mrgreen: :mrgreen:
Teraz kreska się polepszyła ( moim zdaniem) ;-) Miranda nie ejst złą tylko dziwna dla mnie ona nic ciekawego nie wnosi choć gdyby nie ona to by nie było tej ciekawej walki Allen'a z NOE ( dobrze napisałam czy przekręciłam coś ?) :mrgreen:
10.04.2009 13:17
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Rimm Offline
Majtek
Pirat

*
Liczba postów: 77

Hmm w Leenale jest wszystko złe jej Innocence, płacz, emo. Nie lubię czegoś takiego tak samo mogę powiedzieć o Bleachu, że bez Inue manga jak i anime byłoby lepsze.
10.04.2009 13:21
Ace Offline
Szczur Lądowy
Pirat

*
Liczba postów: 35

Ja niestety skończyłem oglądać anime na jakimś 50 epku chyba:| Bo zająłem się OP. Ale muszę powiedzieć że to wielkie wrażenie zrobiło na mnie to anime i mam zamiar do niego wrócić bo z OP już wyszedłem na bieżąco:] zacznę chyba od początku czytać mangę;d Co więcej tu napisać;d Po prostu świetna historia którą trzeba przeczytać/obejrzeć;p

[Obrazek: nakama.png]
10.04.2009 13:26
zig Offline
Majtek
Pirat

*

No tak ale co jest złego w jej Innocence? Bo nie rozumiem ;-) Ja np mogłabym powiedzieć, ze Allen ma głupie Innocence, a dlaczego?! No właśnie..
Co jest złego w lataniu, byciu szybkim, silnym, unoszeniu się nad wodą ? Ona posiada jedno z silniejszych Innocence.
Płacz.. a ty byś nie płakał gdybyś myślał, że twój najlepszy przyjaciel zginął przez ciebie lub coś podobnego? Ona jest wrażliwa bo przeżyła wiele nie fajnych chwil w życiu ( o w morę piszę jakby ona była prawdziwa :shock: ).
Emo? Kiedy np?
O bleach'u nie będę się tu wypowiadać bo to nie miejsce na to ;-) ale mam trochę inne zdanie od ciebie
PS: Lubie Allen'a :mrgreen:
Tylko szkoda, ze anime przerwali w najlepszym momencie ;-)
10.04.2009 13:33
Redrey Offline
Yonkou
Pirat

*
Liczba postów: 2,193

O tak D. Gray-man to zdecydowanie jedeno z lepszych anime(niestety mangi nie czytam bo nie wiem gdzie po polsku można znaleźć dalej niż 96 rozdział). Czym mnie seria urzekła? Przede wszystkim niesamowitym, niepowtarzalnym i cudownym klimatem. Pomysł na serię jest genialny, aż dziw że autorką jest kobieta. Postacie są bardzo ciekawe, tak samo zresztą jak moce. Jak dla mnie mistrzostwo. A co do Leenale, to jedna z lepszych postaci. Ale i tak najlepszy jest Tyki Mikk, uwielbiam kolesia.

10.04.2009 14:19
zig Offline
Majtek
Pirat

*

Żebyście zobaczyli moją reakcję gdy dowiedziałam się, że to kobieta :mrgreen:
Hmmm manga ja wszystkie chaptery przeczytałam po polsku, poszukam ci ich ;-)
Tyki Mikk jest śmieszny ale i tak moją ulubioną postacią jest Allen. :mrgreen:
10.04.2009 18:07
nagura Offline
Wilk Morski
Pirat

*
Liczba postów: 103

Coraz bardziej zawodzi mnie ta manga. Ale pewnie w tych wywodach będę odosboniony.
Spoiler :
Cały czas czekam na wyjaśnienie wątku Many oraz zniknięcia Generała Crossa. Zamiast tego dostaje jakieś zapychacze.

Trzeba się urodzić człowiekiem żeby osiągnąć prawdziwą głupotę.
10.04.2009 18:18
Odpowiedz 

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Wymiana
One Piece Vampirciowo Fairy Tail Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!

Kontakt | One Piece Nakama | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | RSS | Mapa Nakama