Aktualny czas: 21.10.2017, 13:57 Witaj! (LogowanieRejestracja)

Wracamy do wydawania bieżących rozdziałów One Piece!
Rozdział 881 już na stronie!
Odpowiedz 
Darmowe gry oraz promocje na Steam/Origin
Autor Wiadomość
Szczery Offline
Yonkou
Pirat

*
Liczba postów: 4,536
Poziom ostrzeżeń: 0%
RE: Darmowe gry oraz promocje na Steam/Origin
A New Beginning to też przygodówka od Deadalica z motywami ekologii i podróży w czasie. Zacytuję swoją opinię z forum przygodówkowego:

Właśnie skończyłem i sam nie wiem w sumie co myśleć. Z jednej strony gra mi się podobała, miała bardzo dobrą oprawę graficzną, ciekawą tematykę, interesujący sposób narracji (te wtrącenia Benta do historii Fay, bezcenne), ciekawe zagadki logiczne, świetną muzykę. Grało się w sumie lekko i przyjemnie, bez zgrzytów po drodze jeśli chodzi o trudność - powiedziałbym zresztą, że była odrobinkę zbyt łatwa, ale nie na tyle by stanowiło to jakiś poważny problem. Historia robiła się coraz ciekawsza, a

Spoiler :
zwrot akcji z zakończenia mi się podobał, ale nie wydaje mi się aby został należycie wykorzystany, dramaturgia z niego płynąca została zagaszona praktycznie natychmiast, sprawiło to jedynie tyle że już sam nie wiedziałem, czego Fay właściwie chce, i tyle. Zabrakło mi też jakiegoś zespolenia scenariusza, bo były pewne wątki których nigdy ostatecznie nie rozwiązano (choroba Fay czy też jej wiadomości samej do siebie - kiedy niby zdołała to zrobić?)
Jednak to co wymieniłem jako zaletę, czyli temat produkcji, chwilami mógłbym zaliczyć do minusów... Czasami miałem bowiem wrażenie, że aż nadto nachalnie pewne morały są nam wciskane, ale pewnie ciężko było to wyważyć w historii gdzie ekologia gra pierwsze skrzypce. Miałem też problem z anglojęzycznym dubbingiem, o ile Fay wypadała zawsze przekonująco, tak Bent w chwilach gdy powinien nieco bardziej zagrać emocjami, niezbyt sobie z tym dawał radę. Trochę mi krwi napsuła też lokalizacja, bo była w wielu miejscach po prostu popaprana. Na szczęście znajomość angielskiego tu pomagała, ale wciąż budziło to nieprzyjemny dysonans pomiędzy tym, co się słyszało, a tym co się widziało - czasem wynikało to ze słabej jakości tłumaczenia, a czasem jakichś bugów technicznych - tych natomiast nie zabrakło też w samej grze (np. w helikopterze Bent potrafił mi zniknąć, czasem też trzeba było kliknąć jednym przedmiotem na drugi dwa razy, zanim postać zareagowała ("I'm a scientist, not a dada artist!").

Suma sumarum, myślę że gra zasłużyła na 7/10, ale nie na więcej.

Ale informacja od Heishiego mnie cieszy, bo ostatnio myślałem by w tego SP zagrać. Ale że mam dwie z trzech dawanych gier, to chyba Zajanuszuję i poczekam aż ten numer wyląduje u pana, który sprzedaje taniej starsze numery.

[Obrazek: zbojcerzemaszeruja_kopia3.jpg]

(Ten post był ostatnio modyfikowany: 19.10.2017 21:12 przez Szczery.)
19.10.2017 21:12
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Taboretto Offline
Kapitan
Pirat

*
Liczba postów: 797
https://www.humblebundle.com/store/sid-m...search_bar Civilization 3 za darmo na Steam.

[Obrazek: MsPwoy.jpg]
19.10.2017 21:31
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Hejs Niedostępny
Cichociemny
Pirat

*
Liczba postów: 3,518
Dzięki za info, dodane o7

[Obrazek: Sygnatura.png]
19.10.2017 22:03
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Odpowiedz 

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Wymiana
One Piece Vampirciowo Fairy Tail Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!

Kontakt | One Piece Nakama | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | RSS | Mapa Nakama