Aktualny czas: 18.11.2017, 00:56 Witaj! (LogowanieRejestracja)

Z mniejszym ale wciąż poślizgiem przedstawiamy: Rozdział 884 PL
Odpowiedz 
Dawne czasy... z RTL 7 :D
Autor Wiadomość
Hisoka Offline
Pirat
Pirat

*
Liczba postów: 256
Dawne czasy... z RTL 7 :D
Witam jak można się domyśleć zakładam ten temat o dawnych czasach z RTL7 Big Grin Jak to było z wami ?? Czy też oglądaliście kilka dobrych lat temu RTL 7 a w nim różne anime ??Big Grin Ja osobiście jak byłem mały to oglądałem na RTL 7 Dragon balla codziennie o 18 o ile się nie mylę nie mogłem się doczekać, aż puszczą 2 odcinki i nigdy nie opuściłem odcinka :-) Saint Seiya(Rycerze zodiaku) leciało chyba po DB lub w ogóle jak już skończyli puszczać bardzo fajne anime o rycerzach zodiaku polecam tym, którzy nie oglądali jakiś rok temu lub dwa przypomniałem sobie o tej serii i obejrzałem od nowa całą. Krótki opis o czym jest

"Opowiada ono o losach tytułowych Rycerzy Zodiaku. Główni bohaterowie to sieroty, które zostały wysłane w różne zakątki świata na trening, by zdobyć legendarne Zbroje z Brązu, zbroje obrońców Ateny. Każdy z głównych bohaterów posiada specjalną siłę oraz zbroję, która odpowiada jednej z konstelacji gwiezdnych. Cała historia zaczyna się pierwszym odcinkiem serialu, przerywanego od czasu do czasu jednym z czterech filmów, idąc przez pierwszą i drugą serię, a kończy się piątym filmem.

"Rycerze Zodiaku" są dużym nawiązaniem do Mitologii greckiej. Zostają tutaj przedstawione różne postacie z wierzeń Starożytnych Greków i niektóre mity przerobione na bardziej odpowiadający czasowi akcji mangi i anime[1]. Pojawiają się również nawiązania do innych religii np. do Chrześcijanizmu, Buddyzmu oraz mitologii germańskiej.

Powstały 4 serie podzielone na 2, z czego Sanktuarium, Asgard i Królestwo Posejdona jest w pierwszej serii, a Tartar (Hades) i Elizjum jest w drugiej. Oprócz tego powstało 5 filmów opowiadających o potyczkach z innymi bogami. W sumie powstało 145 odcinków i 5 filmów." Big Grin

Pamiętam też, że było anime Czarodziejka z księżyca o ile się nie mylę przed lub po Dragon Ballu to też oglądałem wiadomo, że gorsze od DB i od Saint Seiya też ale nie było złe ;p

I ostatnie anime jakie oglądałem na RTL7 to Soul Hunter o którym mi się teraz przypomniało znaczy już wcześniej ale postanowiłem obejrzeć jeszcze raz anime opowiada o zacytuję "Tematem przewodnim jest "odwieczna walka dobra ze złem". Zaniepokojeni Bogowie z góry KunLun obserwują chaos w jakim zaczyna się pogrążać świat zwykłych śmiertelników po tym jak ich władca zostaje opętany przez złe moce czarownicy Da Ji. Wysyłają młodego czarodzieja lekkoducha imieniem TaiKun aby pokonał złych czarodziejów oraz Da Ji-przyczyny nieszczęść i głodu w świecie ludzi." . Całe anime ma 26 odcinków. Na początku można się odrazić tym anime i jak TaiKun lata na muminko podobnym czymś, ale po kilku odcinkach jest już naprawdę dobre. Główny bohater z czasem odnajduje nowych przyjaciół, którzy pomagają mu rozprawiać się z wrogami, fajne moceBig Grin Bardzo fajna muzyka w openingu polecam Big Grin To ja idę oglądać Soul Hunter;]

Saint seiya i Soul Hunter można obejrzeć online z polskim lektorem na kreskówka.pl przynajmniej Soul Hunter bo Saint Seiya leciało na RTL7 chyba 2 Stage a są 4 lub 5.

[Obrazek: COS-6508.jpg]
11.05.2009 15:01
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
januarus19 Offline
Pirat
Pirat

*
Liczba postów: 277
Poziom ostrzeżeń: 0%

Hisoka napisał(a):Saint Seiya(Rycerze zodiaku) leciało chyba po DB

Na początku leciały przed DB, jeszcze jak leciały po dwa odcinki, później jak dawali już jeden odcinek Rycerze lecieli po DB Tongue mniejsza z tym oglądałem to i toSmile
Czarodziejek nie oglądałem bo po DB w piłke grać zawsze latałem.

Dzień w którym ludzie przestaną walczyć o życia swoich bliskich, stanie się dniem końca człowieczeństwa.
11.05.2009 15:48
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Ace Offline
Szczur Lądowy
Pirat

*
Liczba postów: 35

Puszczali też Yaibe, chyba po tym jak skończyli puszczać DB, albo razem z nim ;P Ale to też było dobre anime;p Od DB zaczęła się cała moja przygoda z anime;p AA też oglądałem ale jakoś nie zbyt podobała mi się ta seria;p Ogólnie miło wspominam te czasy xd

[Obrazek: nakama.png]
11.05.2009 15:58
Shizumu Offline
I Oficer
Pirat

*
Liczba postów: 423

RTL7, stare dzieje. Oglądałem DB, Slayersów, Yaibę i Łowcę Dusz. Genialne serie, dzięki nim zaczęła się moja przygoda z mangą.
Rycerzy Zodiaku i Wojowniczek z Krainy Marzeń nie tykałem.

Co by dużo nie mówić - ta stacja wniosła sporo do historii mangi i anime w Polsce.

[Obrazek: podpis2.png]
[Obrazek: wqdz690429546a.GIF] Piszę poprawnie po polsku.
11.05.2009 16:26
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Gweloss Offline
Wilk Morski
Pirat

*
Liczba postów: 140

Hmmm... Stare dzieje, sam pamiętam jak biegałem do kolegi by oglądać DB...
Był to mój początek z A&M.... Szczególnie lubiłem właśnie DB i Slayers, Soul Hunter i "wojowniczki z krainy marzeń" oraz saint seiya i sailor moon jakoś nie przypadały mi do gustu... chociaż i tak oglądalem.
Mogli by ponownie puszczać anime na RTL7 tak jak to robili, lepsze by to było od anime na Jetix'ie ...
11.05.2009 16:35
Hisoka Offline
Pirat
Pirat

*
Liczba postów: 256

Właśnie jeszcze Yaiba ale tej serii w ogóle nie pamiętam ale wiem, że oglądałem . RTL7 połączyło się z czymś i powstało teraźniejsze tvn siedem a tam nie puszczają już anime;/

[Obrazek: COS-6508.jpg]
11.05.2009 16:40
Najuch Offline
Bóg Urlopu
Pirat

*
Liczba postów: 912

Przecież to było niedawnoTongue W gimnazjum... Dawne czasy to polonia 1 była. Ale wracając do RTL 7, oglądałem wszystko co tam było. Nie miałem życia wtedyTongue

Posłuchaj jak śpiewam i gram:):
http://www.myspace.com/lukaszjedrys
11.05.2009 21:04
SLAWO89 Offline
Drań
Załoga Nakama

*
Liczba postów: 861

Ta pamięta się te czasy jak w podstawówce uciekało sie z lekcji na Dragon Balla Big Grin Później się wycwaniłem i nagrywałem na VHS wracałem ze szkoły i oglądałem.
11.05.2009 21:09
Grigorij Offline
Yonkou
Pirat

*
Liczba postów: 3,260

RTL 7 zajęło znaczną część w moim dzieciństwie. To dzięki niemu poznałem sporo zacnych tytułów i zapoznałem się z anime. Oglądałem wszystko, jak leciało. Zresztą nie tylko anime, bo amerykańskie tytuły też się oglądało. Kto pamięta Łosia Superktosia?

[Obrazek: vYg1BTA.png]
11.05.2009 21:39
hans14 Offline
I Oficer
Pirat

*
Liczba postów: 474

RTL7 dawne spaniałe czasy wtedy było co oglądać w telewizji nie co to teraz. Od tamtych bajek jakie oglądałem zaczęła się z przygoda z anime. A potem wylądowałem na One Piece i jestem do tej pory. Super by było jak wróciła by ta stacja, ja może bym już tam nie oglądał ale młodsze pokolenie tak.

"Nieważne kim jesteś ani skąd pochodzisz, to czego pragniesz jest zawsze przed Tobą na wyciągnięcie ręki. Nie oczekuj, że ktoś Ci to poda, musisz sam wyjść naprzeciw i to wziąć?
11.05.2009 22:01
Odpowiedz 

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Wymiana
One Piece Vampirciowo Fairy Tail Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!

Kontakt | One Piece Nakama | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | RSS | Mapa Nakama