Aktualny czas: 24.10.2017, 08:01 Witaj! (LogowanieRejestracja)

Wracamy do wydawania bieżących rozdziałów One Piece!
Rozdział 881 już na stronie!
Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
DC Universe Online
Autor Wiadomość
Dragonfly Offline
I Oficer
Pirat

*
Liczba postów: 417
Poziom ostrzeżeń: 0%
DC Universe Online
A więc od razu chciałbym zacząć od tego, że jeżeli nie jesteście fanami super bohaterów w obcisłych rajstopach z majtami na wierzchu, to ten temat, może boleć w oczy.

PS. Ja jestem fanem super bohaterów nie rajstop ;P.

Na początek dam krótki opis gry zaczerpnięty ze strony "gram.pl" a potem powiem o co mi chodziło zakładając ten temat.

"DC Universe Online pozwoli graczowi przenieść się do świata bohaterów znanych z kart komiksów. Polem naszych przygód są miasta takie, jak Metropolis czy Gotham. Rozpoczynając zabawę tworzymy własnego bohatera, którego wyposażamy w zestaw supermocy, a przede wszystkim wybieramy stronę - dobro lub zło. Ten ostatni wybór determinuje czy w swoich poczynaniach będziemy łączyli siły np. z Batmanem, czy też z Jokerem.

Pole rozgrywki podzielone zostało na obszary wspólne, instancje przeznaczone dla określonej grupy oraz areny PvP do walki między graczami."

Dobrz, a więc po tym krótkim opisie mogę dać krótki (EPICKI) filmik, który jest trailerem i wstępem do samej gry:

Okej, już dalej nie będę przedłużał, więc przejdę do rzeczy (xD).
Cele tematu:

1.Ogólna dyskusja na temat gry:
Co się podoba
Co się nie podoba
Plusy i minusy
itp. itd.
2. Zapraszam do pokazania waszego charakteru (Screenshot aka Obrazek)

Ja wypowiem się na temat gry teraz tu i w tym miejscu, a potem dam wam obrazek z moim bohciem. Po pierwsze. Dlaczego gram w tą grę? Odpowiedź jest prosta, lubię bohaterów i lubię super moce, czytam dużo komiksów i oglądam kreskówki/filmy. Jestem stosunkowo nowy w grze, więc nie widziałem za dużo, ale wiem, że w przyszłości ukaże się coś takiego: Nie wkładasz kasy, przegrywasz. Co dal wielu ludzi jest minusem, mi na szczęście to zwisa i powiewa, gram dla frajdy, a jak nie umiem czegoś zrobić to robię coś innego co aktualnie mogę zrobić i cierpliwie czekam aż będę wystarczająco silny by zrobić inne rzeczy. I jeszcze po za tym, lubię ta grę tak bardzo ponieważ ma ona możliwość zrobienia sobie bohatera co dla takiego fana jest po prostu siódmym niebem, minusem jest jednak, mało mocy głównych (Ogień, Lód, Natura...), za to jest od groma broni. Nie mogę się aktualnie wypowiedzieć, na temat tej gry bardziej dogłębnie ponieważ nie grałem dużo mam bodajże 6 lvl a dobicie do następnego jest tak czaso i praco chłonne, że naprawdę zajmuje długo czasu zanim się coś osiągnie, dzięki czemuś takiemu mamy zapewnione kilkaset dobrych godzin gry. Wyobraźcie sobie, że do następnego lvl'u potrzebujecie 1000 pkt, a za jednego pokonanego wroga dostajecie 1-3 pkt, jest to strasznie monotonna praca, ale warta swojego czasu. Nie będę już więcej pisał bo się robi chaotycznie i nie chcę tez was zniechęcić do grania, gadką, że jest ciężko nabyć lvl. Po prostu pokażę wam mojego bohatera i tak jak mówiłem na początku, zapraszam was do ogólnej dyskusji na temat tej gry i do pokazywania swoich tworów.

Oto mój Haki Yoki: (Trochę jak Power Rangers, wygląda xDD)
[Obrazek: herod.png]
Lvl: 8
Mentor: Batman
Moc Główna: Ogień
Broń: Dwie bronie białe
Moc Ruchu: Latanie.
I inne bajery Wink

[Obrazek: lw0y.png]

Dla niewiedzących: Kiedyś zwałem się Carsis
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 19.04.2012 15:45 przez Dragonfly.)
19.04.2012 01:27
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Shin Offline
Majtek
Pirat

*
Liczba postów: 50
RE: DC Universe Online
Grałem, bardzo dobra gra jak na MMO. Duże obszary miejskie (Gotham <3) po których moża latać to super sprawa. Niestety są dwa minusy które mnie zniechęciły od tej gry. Po pierwsze strasznie mało instancji przez co nie czuje się że gram z ludźmi, owszem latają wszędzie goście w obcisłych gatkach ale jako takiej interakcji z nimi nie wyczułem. Po drugie max. lvl to 30 - czyli kiepściutko, zwłaszcza że 25 lvl wbiłem swego czasu w trzy dni ; p Fajna gra żeby sobie od tak pograć, ale na jakąś dłuższą przygodę się nie nastawiajcie.
19.04.2012 08:01
Dragonfly Offline
I Oficer
Pirat

*
Czy fabuła gry kończy się gdy masz 30 lvl?

19.04.2012 13:02
Shin Offline
Majtek
Pirat

*
Nie mam pojęcia, skończyłem na 25 lvlu. Na pewno jakiś endgame jest zrobiony, nie sądzę żeby gra się tak po prostu skończyła na 30 lvlu - w końcu ludzie za nią swego czasu płacili abonament.
19.04.2012 15:22
Dragonfly Offline
I Oficer
Pirat

*
Czyli nadal jest powód by grać, co jest fajne, wiesz taki Batman raczej już nie lvl'uje nie? Ma stały poziom doświadczenia i czasami zmienia gadżety (Tylko taki przykład), więc ja będę przeć by skończyć grę. Po za tym... Jak udało ci się zdobyć 25 poziomów w trzy dni, ja gram w to już od kilku dni i nareszcie mam 8 poziom...

19.04.2012 15:36
Szczery Offline
Yonkou
Pirat

*
Liczba postów: 4,541
Krótkie pytanie. Grasz na pececie czy na konsoli? Jeśli na ps3 to zawsze można by razem się na jakieś misje powybierać Tongue

[Obrazek: zbojcerzemaszeruja_kopia3.jpg]

19.04.2012 16:40
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Magnic Offline
Gość
Pirat

*
Liczba postów: 7
hę? Grałem z kolegami przez 2 dni i mam 18. Coś słabo Carsis ci idzie.
19.04.2012 16:41
Dragonfly Offline
I Oficer
Pirat

*
Może dlatego, że jestem jak malutkie dziecko i wszystkim muszę się pobawić (Opcje latania, wielkie bum w ziemie, powalić powietrze i takie tam xD) Hmmm, gram na PC, niestety o ile się nie mylę to na PS3 gra kosztuje kilka groszy, przynajmniej tak mi kolega powiedział.

19.04.2012 17:11
Shin Offline
Majtek
Pirat

*
(19.04.2012 15:36 )Carsis napisał(a):  Po za tym... Jak udało ci się zdobyć 25 poziomów w trzy dni, ja gram w to już od kilku dni i nareszcie mam 8 poziom...

Nie mam pojęcia, dużo nie grałem, miałem tego gościa co strzela laserami i questy wpadały jak marzenie, zresztą po jednej instancji wpadły mi chyba ze 3 lvle ; )

A gra jest darmowa na pewno. Zresztą przestałem też grać bo pojawił się patch 4 gb, no bez przesady.. Nie dość że ściągania 18 gb to jeszcze mi dowalili patch 4 gb, to nie jest Aion żebym ściągał tydzień wygląd postaci.. Do tego na PVE było naprawdę mało ludzi (grałem dobrym gościem), albo może ja nikogo nie spotykałem. Na PVP nawet nie ma co grać, latają grupki 5 osób z 30 lvlami i powiększają sobie swojego wirtualnego penisa rozwalając wszystko co widzą, zagrałem tam na spróbowanie i nie mogłem questa zrobić bo padałem w parę sekund.. Nie lubię czegoś takiego w grach.
19.04.2012 17:34
iRoX Offline
Gość
Pirat

*
Liczba postów: 1
Gra z niewykorzystanym potencjałem. Ta gra klasyfikuje się bardziej jako coop niż mmo. Grałem w to kilka dni po tym jak stała się ta gra f2p, razem z kolegami w 3-4 dni ją skończyliśmy. Fajna kampania wraz z questami, lecz gdy osiągniesz 30 lv, pozostaje Ci tylko odinstalować grę, bo w przeciwieństwie do wielu innych mmo, tutaj mając 30lv jest totalna nuda.
Czyli tak:
+ bardzo dużo możliwości/buildów podczas kreowania postaci
+ fajny scenariusz, można się wczuć w role postaci
+ grafika i obszar na którym gramy
+ sposób w jaki prowadzimy walki

- jeżeli skończyłeś kampanie/główne q i masz 30lv, to cała reszta
- z tego co pamiętam zajmowała dużo i jeszcze więcej miejsca na dysku

Krótko: Jak nie macie co robić i chcielibyście pograć w jakąś gierkę na krótką metę, to możecie śmiało spróbować tej gry
19.04.2012 17:41
Odpowiedz 

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Wymiana
One Piece Vampirciowo Fairy Tail Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!

Kontakt | One Piece Nakama | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | RSS | Mapa Nakama