Aktualny czas: 28.07.2017, 20:59 Witaj! (LogowanieRejestracja)

Odpowiedz 
Dead Space
Autor Wiadomość
Ra Offline
Wilk Morski
Pirat

*
Liczba postów: 130
Dead Space
Nie mam ochoty na długie opisy, boli mnie gardło, idę popić zimną colą O_o Grałem, przeżyłem, nerwowo przemierzałem kolejne pokłady statku by...poczuć się szczęśliwym i czekać na część drugą! Wszystko o genialnym SH Dead Space! xDD

To już jest koniec...
04.02.2010 21:41
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Romario Offline
Shichibukai
Pirat

*
Liczba postów: 1,715
Poziom ostrzeżeń: 0%

Powiem tak: spodziewałem się czegoś więcej po tej grze. Owszem trzyma straszny klimat, ale po pewnym czasie przywykłem do niego i już wiedziałem w których momentach wyskoczą potwory. No i jest krótka. Taka gra trochę lepsza niż średnia.

Ludzie genialni są jak meteory. Ich przeznaczeniem jest, by spalając się, przydali blasku epoce, w której żyją. - Napoleon Bonaparte
04.02.2010 21:43
Gosen Offline
Bosman
Pirat

*
Liczba postów: 325
Poziom ostrzeżeń: 0%

Nie przeszedłem tej gry, bo mam tak, że jak przerwę to po 2-3 dniach ciężko mi wrócić, poza tym był moment, gdzie było sporo silnych potworów, a ja nie miałem amunicji. Fajna, dobra gra, ale nic poza tym, fabuła mnie jakoś nie wciągnęła, monotonia się pojawiła i przerwałem. Nie mniej była to jedna z niespodzianek 2008 roku, miłe zaskoczenie, bo nikt się nie spodziewał, że wyjdzie całkiem nieźle, a tytuł mało znany wtedy jeszcze.

[Obrazek: Gosen.jpg]

Mistrz polecił unikać niepotrzebnych walek,
na świecie jest aż nadto, po co więcej kalek?
04.02.2010 22:01
Odpowiedz 

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Wymiana
One Piece Vampirciowo Fairy Tail Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!

Kontakt | One Piece Nakama | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | RSS | Mapa Nakama