Aktualny czas: 17.08.2017, 03:47 Witaj! (LogowanieRejestracja)

Wstępne wyniki II edycji Rywalizacji Załogowych podane!
Na razie na prowadzeniu Soge, ale jest jeszcze dużo czasu
i nic nie jest przesądzone! Wygrać może każdy!
----> Dotychczasowe Punkty <----
Odpowiedz 
Death Note
Autor Wiadomość
Fantomas Offline
Pirat
Pirat

*
Liczba postów: 295
Poziom ostrzeżeń: 0%
Death Note
Zauważyłem, że jeszcze nie ma takiego tematu, więc założyłem :mrgreen: .A więc ,jak wam się ogólnie podobało? Jakie odnieśliście wrażenie ,po oglądnięciu/przeczytaniu??? Aha i najważniejsze : ulubiona postac ;-) ;-)
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 26.06.2016 20:53 przez Murgrabia.)
11.04.2009 20:57
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Vegi Offline
I Oficer
Pirat

*
Liczba postów: 444

Death Note ma 3 miejsce na mojej liście ulubionych anime (z tego co pamiętam xD). Świetna fabuła, pełna niespodzianek i zwrotów akcji. Bardzo wciąga i jest bardzo inteligentne Tongue A najlepszy jest L! Big Grin

[Obrazek: za_oga_strzelc_w_sygna.jpg]
Lubię placki.
11.04.2009 21:01
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Falen Offline
Szczur Lądowy
Pirat

*
Liczba postów: 22

Death Note to dobre anime. Ktoś (Acze) powiedział kiedyś że jest nudne z czym do końca zgodzić się nie mogę ;p Fabuła tworzy bardzo dobry klimat, atmosfera jest dość tajemnicza. Wszystko było bardzo dobrze przemyślane i układało w sensowną całość. Jednak w moim odczuciu anime traci na rozmachu i swojej atrakcyjności w momencie śmierci L. Uważam, że właśnie wtedy zaczyna zwalniać i nie przyciąga już widza w taki sposób jak to robiło wcześniej.
11.04.2009 21:39
Fantomas Offline
Pirat
Pirat

*
Liczba postów: 295

Ale gdyby L. nie zginął, w dwóch następnych odcinkach, odkryłby że Raito to Kira.A tak jest nawet ciekawie ;-) .A propo Raito, to go najbardziej lubię.Nie to,że jestem jakimś psychopatą :mrgreen: .Według mnie jest poprostu mądrzejszy od L. ,i N :-)
11.04.2009 21:50
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Falen Offline
Szczur Lądowy
Pirat

*

Raito był piekielnie mądry, wodził za wszystkich za nos przez bardzo długi czas. Nie mówię, że L nie powinien zginąć ale mogli rozegrać to troszkę inaczej. Po jego śmierci jest czas uśpienia fabuły kiedy Raito czuje się nie zagrożony. Pojawienie się N i tego drugiego (nie pamiętam jak on się zwał) znów podnosi poziom, jednak nie są już oni na tyle ciekawymi postaciami jak L.
11.04.2009 22:19
Shizumu Offline
I Oficer
Pirat

*
Liczba postów: 421

Do czasu śmierci L manga świetna, później mniej mi się podoba. Za to anime kocham przede wszystkim za muzykę. To jedno z nielicznych anime, których soundtracki regularnie słucham w całości.

[Obrazek: podpis2.png]
[Obrazek: wqdz690429546a.GIF] Piszę poprawnie po polsku.
11.04.2009 22:30
Falen Offline
Szczur Lądowy
Pirat

*

Co do soundtrack'ów z DN to ja posiadam tylko jeden na komputerze jest to Maximum The Hormone - Zetsubou Billy czyli ściślej mówiąc drugi ending. Swego czasu miałem jeszcze muzykę z pierwszego opening'u ale gdzieś się zawieruszyła i już jej nie mam ;p Ogolnie ma dość dobrą oprawę muzyczną, która wpada w ucho.
11.04.2009 22:43
Caellion Offline
Bosman
Pirat

*
Liczba postów: 350

ja uwielbiam Death Note'a i czytam mangę (jakoś do aniem nie chce mi się zabrać) każdy tomik jest równie dobry... ja tam nie lubię Lighta bo on dla mnie jest zbyt mądry, wręcz uważa się, że nikt go nie jest w stanie pokonać... a to nie prawda bo wystarczyłoby by L. nie zginął, a raz dwa i Light siedziałby za kratkami...

najbardziej mi się podoba Near (bo jest inteligentniejszy od L.) a potem Mello (za jego sposób bycia)

zauważyliście, że L., Near i Mello mają swoje unikalne "natręctwa"/nałogi?
L. siedzi na kucaka (najbardziej lubię scenę kiedy L. zabiera komórkę Matsudy i ją tak fajnie trzyma), Near układa w kółko białe puzzle, albo skleja modele by je zaraz zniszczyć i od nowa sklejać... a jak nad czymś myśli to bawi się swoimi włosami...
Mello ciągle je czekoladę... wręcz to jego nałóg

[Obrazek: alj9mx.jpg]

“Do what I do. Hold tight and pretend it’s a plan!”
“This is who I am, right here, right now, all right? All that counts is here and now, and this is me!”
“We’re all stories, in the end. Just make it a good one, eh?”
"Nikt nie powiedział, że dobre decyzje nie będą cię ranić..."
27.04.2009 22:20
nagura Offline
Wilk Morski
Pirat

*
Liczba postów: 103

Caellion napisał(a):zauważyliście, że L., Near i Mello mają swoje unikalne "natręctwa"/nałogi?
L. siedzi na kucaka (najbardziej lubię scenę kiedy L. zabiera komórkę Matsudy i ją tak fajnie trzyma), Near układa w kółko białe puzzle, albo skleja modele by je zaraz zniszczyć i od nowa sklejać... a jak nad czymś myśli to bawi się swoimi włosami...
Mello ciągle je czekoladę... wręcz to jego nałóg
No mnie akurat to w serii odrzucało. Rozumiem postacie miały być charakterystyczne, ale bez przesady. A pojawienie się tej dwójki jako zastępstwo L to już zupełna porażka. Heh nagle pojawiają sie dwie (!) na równi inteligentne osoby co główny bohater i to jeszcze takie gówniarze.

Trzeba się urodzić człowiekiem żeby osiągnąć prawdziwą głupotę.
28.04.2009 23:02
ryba Offline
Nakama, kuźwa...
Pirat

*
Liczba postów: 1,232

Mnie się Death Note nie podobał zupełnie. Ani trochę. Nie wciągnął mnie, L był straszliwie irytujący tak samo jak Light.
Szczególnie po śmierci L. Wtedy poziom spadł jeszcze bardziej.

-To się nagrywa?
-Tak
-Jemy szyszki!

[Obrazek: za_oga_strzelc_w_sygna.jpg]
28.04.2009 23:08
Odpowiedz 

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Wymiana
One Piece Vampirciowo Fairy Tail Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!

Kontakt | One Piece Nakama | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | RSS | Mapa Nakama