Aktualny czas: 19.08.2017, 17:05 Witaj! (LogowanieRejestracja)

Wstępne wyniki II edycji Rywalizacji Załogowych podane!
Na razie na prowadzeniu Soge, ale jest jeszcze dużo czasu
i nic nie jest przesądzone! Wygrać może każdy!
----> Dotychczasowe Punkty <----
Odpowiedz 
Depilacja
Autor Wiadomość
Ra Offline
Wilk Morski
Pirat

*
Liczba postów: 130
Depilacja
No właśnie, depilacja xD Jak to bywa bóg Ra (tak to ja xD mamo tutaj jestem xDDD) pisząc same chamstwa (czyt. mądre rzeczy) wpadł na kolejny genialny plan i pisze właśnie ten o to temacik, ciiiii, no kurde mówie milcz sierściuchu!! Sorka to nie do was kot...znaczy drodzy userzy xD normalnie chamstwo sie szerzy w wojsku, budyniowe pokolenie -_- ...

Przejdźmy do tematu, zabieg depilacji wg moich informacji jest przeprowadzany głównie przez kobiety, dziewczyny, szma...te zostawmy w spokoju xD w różnych przedziałach wiekowych, no choc w tej kwestii zależy jak leży. Kobitka chce byc gładka niczym pupcia niemowlaka, albo jak to bosman mówi "p**** łosia" xDD święte słowa xDD depilując się nawet codziennie, całe ciało xD nogi, ręce, łono i okolice chcąc byc atrakcyjną dla faceta i ogólnie nie wychodzic w oczach innych ludzi za małpe xD ale tak to już jest, kobieta właśnie uchodzi za taką, której nie pisane jest miec tu i ówdzie jakiekolwiek owłosienie. Rodzajów depilacji jest dużo, wosk i inne wynalazki ale nie bede sie zagłębiał w te bajery xD Teraz pytanie do Was, jak to postrzegacie? Czy wolicie aby dziewczyna sie depilowała na glanc, była prawdziwą kobietą a nie małpą na wybiegu czy też wolicie owłosione kobitki? xD No i jeszcze jedna sprawa kiedy zapoczątkowano depilacje, to mnie bardzo interesuje. Do dzieła kocurki xD

RdR: To twój pierwszy raz, więc przymknę na to oko, jednak następnym razem radzę nie używać wulgaryzmów nawet w cytowanych powiedzonkach, lub nanieść na nie cenzurę, w taki sposób jak ja zrobiłem to tutaj.

To już jest koniec...
10.04.2009 19:10
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Shizumu Offline
I Oficer
Pirat

*
Liczba postów: 421

Oczywiście lepiej jak kobieta jest wydepilowana Smile Nie wiem jak to uzasadnić, no po prostu tak jest lepiej Big Grin

[Obrazek: podpis2.png]
[Obrazek: wqdz690429546a.GIF] Piszę poprawnie po polsku.
10.04.2009 19:24
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Najuch Offline
Bóg Urlopu
Pirat

*
Liczba postów: 911
Poziom ostrzeżeń: 0%

Kochać nie kochać, ale jak panna ma pod pachą gąszcz to to obleśne do bólu. Faceci też powinni używać maszynek.

Ja zwykle golę twarz i wacka, wygodniej jest i higienicznej. Tego samego w zasadzie wymagam od kobiety, z tymże zupełnie nie przeszkadza mi jak ma "paseczek" tudzież "trójkącik". Nóżki(jeśli pokazywane) i pachy powinny być na glanc, ale to wszystko.
Absolutnie nie kumam golenia rąk i wyskubywania brwi. To już jest sprawa genów, i nie ma po co z tym walczyć. Są na rękach - niech będą.

Posłuchaj jak śpiewam i gram:):
http://www.myspace.com/lukaszjedrys
11.04.2009 02:32
Ra Offline
Wilk Morski
Pirat

*

Cytat:Oczywiście lepiej jak kobieta jest wydepilowana Smile Nie wiem jak to uzasadnić, no po prostu tak jest lepiej Big Grin

Najlepiej to powiedzieć na to stereotyp ukształtowany na kamieniu czasu ^^

Cytat:Są na rękach - niech będą.

Jednak przyznasz, że jak depilacja to na rękach też, bo zarówno ręce jak i nogi są pokazywane a u dziewczyn nie wygląda to za fajnie, albo co gorsza mają jakiś wąsik xDD

Cytat:Ja zwykle golę twarz i wacka

To pierwsze owszem, po 2-3 dniach u mnie jest to wskazane ale nie jest to konieczne, bo facet może wyglądać elegancko zarówno z zarostem jak i bez niego ^^ Tego drugiego jeszcze nie próbowałem, zastanowię się nad tym xD

Cytat:z tymże zupełnie nie przeszkadza mi jak ma "paseczek" tudzież "trójkącik".

Jestem tego samego zdania z akcentem na "paseczek", lub jeśli wolno to lepiej na "zero" ^^

To już jest koniec...
11.04.2009 15:02
Najuch Offline
Bóg Urlopu
Pirat

*

Cytat:Jednak przyznasz, że jak depilacja to na rękach też, bo zarówno ręce jak i nogi są pokazywane a u dziewczyn nie wygląda to za fajnie, albo co gorsza mają jakiś wąsik xDD

Depilacja na rękach to wielka pomyłka... Robią się jak tarka.

11.04.2009 15:32
Ra Offline
Wilk Morski
Pirat

*

Więc najlepiej, żeby dziewczyny była owłosiona, ale jak to komuś nie przeszkadza nie ma sprawy, można to uznać jako kwestię gustu a o tym się nie rozmawia. Jednak najczęściej dziewczyny depilują się na rękach, a że ktoś uzyska efekt tarki to widocznie źle to robi, ręce mogą być tak samo gładkie jak twarz czy też nogi ^^

To już jest koniec...
11.04.2009 15:53
zig Offline
Majtek
Pirat

*
Liczba postów: 76

Tylko jedną osobę spotkałam w życiu, która goliła się na rękach ale to był tylko raz ( tak mówiła).
11.04.2009 15:59
Najuch Offline
Bóg Urlopu
Pirat

*

Cytat:gustu a o tym się nie rozmawia

rozmawia, ale nie dyskutujeSmile

Ogólnie włosy na rękach są normalne i do tego się przydają bardziej niż te na nogach. Poza tym w większości przypadków wyglądają normalnie. Więc po co je ciąć?

11.04.2009 16:26
Falen Offline
Szczur Lądowy
Pirat

*
Liczba postów: 22

zig napisał(a):Tylko jedną osobę spotkałam w życiu, która goliła się na rękach ale to był tylko raz ( tak mówiła).
Taką osobę to znam i ja, jednak aby było śmieszniej jest to chłopak. Już chyba nie goli bo go dawno nie widziałem xD Ale kiedyś to robił, ponieważ wstydził się wyglądu swoich rąk. Znam tez jednego geniusza który goli nogi, ponieważ woli "jak są takie gładkie" ale mniejsza z tym wróćmy do kobitek...

Utartą regułą jest to, że powinny depilować nogi, oraz nie dopuszczać do pojawiania się gąszczu pod pachami xD Co to "paseczków" itp. jest to zdecydowanie dużo lepsze niż jakby nic "tam" nie robić xD Dołączę się do zdania Rysia, ponieważ również preferuję "zero"
11.04.2009 21:57
Chlor Offline
Yonkou
Łowca Piratów

*
Liczba postów: 2,032

No i ręce częściej są na wierzchu niż nogi. i już jak się zacznie, to kicha, jak się goli to włosy się robią grubsze i potem trzeba by non stop... nogi można częściej odpuścić d;

Ja też znam tylko jedną osobę, która depiluje ręce.

[Obrazek: h3sygn.png]
11.04.2009 22:07
Odpowiedz 

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Wymiana
One Piece Vampirciowo Fairy Tail Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!

Kontakt | One Piece Nakama | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | RSS | Mapa Nakama