Aktualny czas: 22.10.2017, 15:29 Witaj! (LogowanieRejestracja)

Wracamy do wydawania bieżących rozdziałów One Piece!
Rozdział 881 już na stronie!
Odpowiedz 
Detroit Metal City
Autor Wiadomość
Zangetsu2 Offline
Kapitan
Pirat

*
Liczba postów: 604
Detroit Metal City
Cytat:Souchi Negishi, wielki fan szwedzkiej muzyki popularnej, chce założyć zespół popowy w Tokio. Niestety, choć jest niewątpliwie utalentowanym gitarzystą, jego amatorski głos uniemożliwia mu wykonywanie sielankowych utworów. W imię komercji zgadza się zostać liderem (przynajmniej na scenie) death metalowego zespołu Detroit Metal City (geneza tej nazwy nie została podana). Choć jest znany jako Krauser II, nie potrafi utożsamić się z pomalowanymi na biel i czerwień twarzami i stara się oddzielić codzienne życie od sceny. Niestety, byt oparty na śpiewie o gwałtach i słuchaniu piosenek miłosnych nie może być zwyczajny?

Źródło opisu: tanuki.pl

Mam ostatnio małą fazę na komedię, a że lubię metal i mimo to nie mogę zrozumieć genialności Black i Death Metalu postawoniłem obejrzeć tą serię. Bo jest ona w rzeczy samej bardzo przyjemną parodią tych gatunków i akcje, do których posuwa się Negishi są czasem tak chore, że aż zabawne. Tongue No przynajmniej przez pierwszą część serialu. Później twórcą zaczyna brakować pomysłów i powielają schematy. Co prawda dalej się dobrze ogląda, ale ja przynajmniej, nie leżałem już pod krzesłem. O fabule nie ma co rozmawiać, bo i nie istnieje za bardzo takowa. Kreska znośna, a muzyka to czasem pop, a czasem ostry metal. xD
Podsumowując - nie jest to najlepsze anime jakie widziałem, ale jeżeli dacie DMC szansę to możecie się całkiem nieźle bawić. Wink

Pozdrawiam.

See you space cowboy...

Fanboy Sagi o Wiedźminie
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 21.09.2015 19:36 przez Murgrabia. Powód: Poprawiona ortografia)
16.08.2010 17:30
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Tatra Offline
I Oficer
Pirat

*
Liczba postów: 529

Widziałem kilka pierwszych odcinków i zgadzam się z tym, co napisał Zan:
Zangetsu2 napisał(a):Podsumowując - nie jest to najlepsze anime jakie widziałem, ale jeżeli dacie DMC szansę to możecie się całkiem nieźle bawić. Wink
Nie jest to może anime z najwyższej półki, humor z czasem staję się powtarzalny i zaczyna zalatywać zimną pizzą z wczorajszego dnia, ale jeśli nie masz pomysłu na konstruktywne spędzenie czasu i lubisz parodię o metalowcach, to tytuł dla ciebie. BTW myślałem, że widziałem wszystko, dopóki Krauser nie zaczął gwałcić tamburynu xD

[Obrazek: the_witcher_sig_by_imperial_shagon.png]
16.08.2010 18:11
Zangetsu2 Offline
Kapitan
Pirat

*

Tatra napisał(a):BTW myślałem, że widziałem wszystko, dopóki Krauser nie zaczął gwałcić tamburynu xD

Tamburyn to jedno, ale Krauser dobierający się do Tokyo Tower, to już było przegięcie. xD I jeszcze te "znaki" potwierdzające, że tej jest dobrze. xD Ogólnie przy tej akcji policja, a gagi z jej udziałem były moim zdaniem najlepsze. Mogli dać ich trochę więcej. Wink

Pozdrawiam.

See you space cowboy...

Fanboy Sagi o Wiedźminie
16.08.2010 18:43
Tatra Offline
I Oficer
Pirat

*

Zgwałcił Tokyo Tower? xD Tego akurat nie widziałem ;P

16.08.2010 20:02
Zangetsu2 Offline
Kapitan
Pirat

*

http://www.myvideo.de/watch/6392177/DMC_...okyo_Tower

Proszę bardzo. Wink Przy okazji to chyba jedna z najbardziej chorych scen w DMC. xD

Pozdrawiam.

See you space cowboy...

Fanboy Sagi o Wiedźminie
16.08.2010 22:29
Chlor Offline
Yonkou
Łowca Piratów

*
Liczba postów: 2,088
Poziom ostrzeżeń: 0%

O nieeee.... masakra (:

Niedawno kolega mi polecał właśnie DMC, obejrzałam dwa odcinki i stwierdziłam, że generalnie to już wiadomo mniej więcej co dalej, i aż tak bardzo mnie nie śmieszy. d; a że nie miałam czasu to już dalej nie oglądałam. Ale mam w planie kiedyś do końca przejrzeć (:

[Obrazek: h3sygn.png]
16.08.2010 23:03
Tatra Offline
I Oficer
Pirat

*

Byłem w identycznej sytuacji Chlor :mrgreen: Kolega pół roku zachwalał to anime i namawiał mnie do jego obejrzenia, aż w końcu będąc u mnie zmusił mnie do zobaczenia pierwszego odcinka. Później obczaiłem jeszcze kilka epizodów, ale z braku czasu zaprzestałem na piątym odcinku. Jakoś mnie nie korciło, by wrócić do tej serii, ale planuje to w (nie)dalekiej przyszłości.

16.08.2010 23:12
Servus Offline
Szczur Lądowy
Pirat

*
Liczba postów: 13
RE: Detroit Metal City
Was Chlor i Tatra zachęcam do obejrzenia tej parodii. Świetne anime na nudę. Można też posłuchać kilka dobrych kawałków i obejrzeć parę śmiesznych sytuacji. Anime ma świetny openning moim zdaniem, szczególnie końcówka.

Marzę o świecie, w którym są dwa gatunki ludzi, ja i moe ^^[Obrazek: 13_002.gif]
30.09.2011 23:33
Taboretto Offline
Kapitan
Pirat

*
Liczba postów: 797
Poziom ostrzeżeń: 0%
To jedno z najśmieszniejszych anime jakie w życiu widziałem zawsze lubiłem absurdalny humor a gwałcenie Tokyo Tower i Tamburyna nie należy do normalnych czynności xD Jeszcze ta ich menedżerka i jej komentarze jak bardzo jest jej mokro. Sam główny bohater też mnie rozwalał to niesamowite jak łatwo potrafi przeistoczyć się z grzecznego chłopca w Ku*ewskiego Pana Ciemności Tongue Tamten staruszek, który lubił jak się nim pomiata, zboczony perkusista i w sumie najbardziej normalny na scenie gitarzysta tworzyli odjechany zespół. Nie jest to może anime z wyższej półki i nie każdemu może podpasować taki humor, ale jak dla mnie jest masakryczne xd

W sumie podobna tematyka Tongue
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 01.10.2011 02:23 przez Taboretto.)
01.10.2011 02:20
skawskaj Offline
Majtek
Pirat

*
Liczba postów: 54
Ja powiem szczerze miałam do tego dwa podejścia. Za pierwszym mój mózg wytrzymał jeden odc, ilość przekleństw mnie po prostu dobiła. Ale tydzień później doszłam do wniosku że w sumie lubię oglądać takie chore rzeczy i obejrzałam wtedy całe. Akurat od tej serii na kilometr bije parodią stereotypów na temat Metalu i ogólnie podobnej muzyki, dlatego własnie było zabawne.
07.02.2016 19:36
Odpowiedz 

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Wymiana
One Piece Vampirciowo Fairy Tail Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!

Kontakt | One Piece Nakama | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | RSS | Mapa Nakama