Aktualny czas: 23.10.2017, 06:15 Witaj! (LogowanieRejestracja)

Wracamy do wydawania bieżących rozdziałów One Piece!
Rozdział 881 już na stronie!

Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Diabelskie owoce
Autor Wiadomość
BlackKuma Offline
Yonkou
Pirat

*
Liczba postów: 2,082
Poziom ostrzeżeń: 0%
Diabelskie owoce
Zakładam ten oto temat, aby nasi użytkownicy pochwalili się jacy to są kreatywni i jaką maja wyobraźnię Smile
W tym temacie będziemy wymyślać nowe DF, których prawdopodobnie nie wymyślił jeszcze Oda-sama.
Bardzo bym prosił o dokładniejszy opis, nie żeby od razu esej jakiś, ale nie ma to być jakiś nędzny 2-3 zdaniowy, albo co gorsza 1-zdaniowy opis Tongue No chyba, ze te zdania są długie to co innego XD
W opisie owocu powinna się znaleźć:
1 przede wszystkim nazwa, która może być po japońsku jeżeli ktoś chce Big Grin
2. opis działania owocu, proszę sie troszku wysilić jak już pisałem Big Grin

Jeżeli ktoś będzie chciał, może wypisać ataki wymyślonego owocu oraz opisać wygląd samego owocku Smile

Oczywiście wymyślajcie nie tylko owoce typu logia, czy paramecia, których będzie najwięcej Wink ale także Zoan, które też mogą być ciekawe.

.........._............_...........
........IOI'.'.'.'.'.'.'.IOI.........
........ \.'.'.'.'.'.'.'.'.'./..........
........".'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'"...........
........"""[!!!!] [!!!!]"""...........
.....""""" ...../..\....""""""........
...."""""" ..______..""""""".......
...""""""" .....__.....""""""""......
..""""""""\________/"""""""""...
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 23.06.2012 14:58 przez Chlor.)
17.06.2009 00:16
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Return to top
Redrey Offline
Yonkou
Pirat

*
Liczba postów: 2,168

Oj człowieku ja mam takie pomysły na owoce że to się w głowie nie mieści z chęcią bym się podzielił, tylko że jak mnie najdzie na kontynuację fika to stracę wszystkie atutowe karty xD, więc się powstrzymam i zarzucę takim wymyślonym na szybko.

Struna Struna no Mi
Typ: Paramecia
Owoc pozwala użytkownikowi na tworzenie strun od gitary i wykorzystywanie ich do dawania koncertów, lub jako śmiercionośną broń. potrafi atakować cieniutkimi strunami jak biczem, a że struny są cieńkie i ostre przeżynają skórę przeciwnika. User może regulować grubość strun, co pozwala mu na uderzenie przeciwnika struną wielką jak rura, oraz natychmiastowo amputować kończynę (lub głowę) przeciwnikowi, poprzez zawiązanie i ściśnięcie kończyny, stosując strunę tak cieńką, że jest ledwo widoczna dla przeciwnika. Można usztywniać struny i stosować je jak harpuny, lub atakować przeciwnika tak jak Żądza z FMA. Długość strun nie jest niczym ograniczona. Owoc przydatny przy obezwładnianiu przeciwnika, pozwala go obwiązać lub zamknąć w klatce z grubych strun.

17.06.2009 00:38
Znajdź wszystkie posty użytkownika Return to top
Najuch Offline
Bóg Urlopu
Pirat

*
Liczba postów: 912

RdR - taki owoc miał MashiroSmile

Mam od groma pomysłów na owoce w końcu WW trwa. Dlatego napiszę tylko tych które już się pojawiły.

Teleportacja no Mi : Paramecia : Pozwala teleportować siebie i każdy przedmiot jaki się dotknie w dowolne miejsce w obrębie około stu tele telów. Uaktywnia się przez tupnięcie nogą. Ilość teleportacji niczym nie ograniczona.

Lina lina no mi: Paramecia : Podobne działanie do RdRowego tylko, że liny a nie struny i tylko z palców u rąk.

A co do Kaze Kaze
Spoiler :
Corteza
. Proste. Logia totalna, zamieniasz się w wiatr, nie działają ataki fizyczne, pozwala Ci latać i przenosić się z wiatrem. Pozwala także wytwarzać wiatr ze zwykłego powietrza.

Ataki:
Spoiler :
Kaze kaze no Kougeki : Wzmacniasz siłą wiatru dowolne uderzenie.
kaze kaze no bakuhatsu: Bawisz się ciśnieniem i powodujesz eksplozję gruntu lub dowolnego przedmiotu
Kaze Kaze no tate: Tarcza z wiatru, blokuje większość uderzeń.
Kaze Kaze no Tornado: Nazwa mówi sama za siebie. Robisz je na dowolną skalę, możesz zniszczyć tym wyspę, możesz po prostu odrzucić przeciwnika. Możesz nim otoczyć siebie, możesz nim rzucić.
Kaze Kaze no ningen bakuhatsu : Wytwarzasz takie tornado tylko, że używając powietrza w człowieku. Może rozerwać kości, płuca, co tam chcesz.
Chyba tyle Cortez pokazał.
Owoców jak już wspomniałem wymyśliłem znacznie więcej, kiedyś zbiorę je wszystkie i wydam specjalaSmile

Posłuchaj jak śpiewam i gram:):
http://www.myspace.com/lukaszjedrys
17.06.2009 00:46
Redrey Offline
Yonkou
Pirat

*

Najuch napisał(a):Mashiro to postać z WWSmile Chyba tam nie doczytałeś. Miał podobny tylko liny zamiast strunSmile

To już kojarzę,
Spoiler :
Ten co sprzątnął Frankyego?
Jeśli o tego chodzi o te moce się dużo różnią.

17.06.2009 01:06
Redrey Offline
Yonkou
Pirat

*

Teraz jeden z bardziej chorych pomysłów.

Wnętrzności Wnętrzności no Mi
Typ: Paramecia.
Zjadając ten owoc stajesz się prawdziwym panem swojego ciała. Możesz manipulować wszystkim co jest częścią twojego ciała i dowolnie zmieniać tego konsystencję. Czyli np. rozrywasz sobie klatę i twoje serce utwardzone do konsystencji stali wystrzeliwuje w przeciwnika. Każdy organ można tak wykorzystać, np. bierzesz jelita i podduszasz nimi przeciwnika. strzelasz palcami w przeciwnika. Wystrzeliwujesz cały układ pokarmowy w przeciwnika, a ten go wsysa i trawi żywcem. Wypruwasz sobie wszystkie żyły i tworzysz z nich gigantyczną pajęczynę pułapkę. Strzelasz zębami. Zamieniasz język w wielką mackę i niszczysz nim budynki. Można skorzystać też z innego tencacla xD. Każdy użyty organ zostaje zregenerowany w momencie, w którym przeciwnik go zniszczy dy ten znajduje się poza ciałem. Userowi można zniszczyć lub uszkodzić na stałe organ tylko wtedy, gdy znajduję on się tam gdzie powinien.

17.06.2009 01:43
Caellion Offline
Bosman
Pirat

*
Liczba postów: 371

pora na moją wyobraźnię... dam na razie jeden a później drugi

1. Blood Blood no Mi
typ: paramecia
Zjadając ten owoc masz kontrolę nad krwią... osobnik taki nie nosi żadnego miecza... tylko mały nożyk którym przed walką nacina sobie dłoń i tworzy z niej co chce: miecz, bicz, itp. można też kontrolować krew przeciwnika (na wyższym stadium wtajemniczenia) można też tworzyć inne rzeczy.. wszystko z krwi
Ataki:
Spoiler :
Blood Blood no Sword - tworzy z krwi miecz
Blood Blood no Whip - tworzy z krwi bicz
Blood Blood no Spear - tworzy z krwi włócznię
Blood Blood no Stuff - tworzy dowolne przedmioty (np.kowadło)
Blood Blood no Shield - tworzy z krwi tarczę
Blood Blood no Armor - przy większej ilości krwi możesz wytworzyć krwawą zbroję wokół całego ciała
Blood Blood no Dance - pozwala na kontrolowanie krwi przeciwnika (np. odprowadzasz krew z ręki w której trzyma broń i jest za słaby by tą broń podnieść)
Blood Blood no Dragon kiss - pozwala (przy odpowiednich warunkach i na wyższym stadium wtajemniczenia) na spowodowanie wypłynięcia krwi z przeciwnika ze wszystkich możliwych i niemożliwych otworów...
Blood Blood no Magneto - żelazo w krwi przeciwnika zmienia polaryzacje i ta krew staje się silnym magnesem (np. kiedy wcześniej został użyty Blood Blood no Stuff i wytworzone kowadło to takie kowadło zostaje przyciągnięte przez krew przeciwnika po tym ataku)
Blood Blood no Wound - sprawia że u przeciwnika znikąd pojawiają się rany jak od miecz (jeśli chcesz by rany pojawiły się w określonym miejscu np. na prawej nodze to mówisz... Blood Blood no Wound: right leg, inaczej rana pojawi się w losowym miejscu)
inne ciosy... wszystko zależy od wyćwiczenia

[Obrazek: alj9mx.jpg]

“Do what I do. Hold tight and pretend it’s a plan!”
“This is who I am, right here, right now, all right? All that counts is here and now, and this is me!”
“We’re all stories, in the end. Just make it a good one, eh?”
"Nikt nie powiedział, że dobre decyzje nie będą cię ranić..."
17.06.2009 13:45
Komimasa Offline
Ślimaczek
Admirał Floty

*
Liczba postów: 5,374
Poziom ostrzeżeń: 5%

Jeśli mam być szczery to takie tematy omijam jak ognia. Nie czytałem prawie żadnej waszej wypowiedzi przez wzgląd na to, że właśnie ktoś może palnąć owocem, który chciałem w fiku wykorzystać. Ale trochę przeczytałem do wypowiedzi Caellionba o GC.

Fakt linami rzucał PaulTongue

Dobra też dma z fika a coTongue

Boku Boku no Mi. - Paramercia/Logia się nie znamTongue Chyba Paramercia.
Użytkownik Krys.

Postać może dosłownie tworzyć klony samego siebie. Wystarczy,że dotknie wewnętrzną częścią dłoni swej klatki piersiowej i następuje klonowanie. Tak np uniknął ataku, gdyż taki nowo powstały klon świetnie sprawdza się jako tarcza. Do tego ważnym jest, że może klonować naraz jednego klona i tylko z samego siebie. Stąd najczęściej zawsze gdzieś tam obok niego kilka jest na wszelki wypadek. Jest to też doskonała mistyfikacja, gdyż nie idzie go odróżnić od swoich wiernych kopii. Przeciwnik łatwo może się pomylić i zostać zaatakowanym od tyłu.
Największym atutem jest to, iż klony te posiadają całkowicie taką samą wartość bojową jak użytkownik. Wszelkie ciosy, kombinacje zagmatwane robią to bez żadnych problemów.
Walka z nim oznacza walkę np z 10 naraz Sanjim, mimo to nie ma za dużych szans w starciu z użytkownikiem owocu typu Logia. Do czasu.

Niebieski fryz mamy i razem się trzymamy!
[Obrazek: tXwp6nO.png]

17.06.2009 14:17
BlackKuma Offline
Yonkou
Pirat

*
Liczba postów: 2,082

Komimasa napisał(a):Fakt linami rzucał PaulTongue
Rzucał linami ,ale on nie miał żadnego owocu Smile

Komimasa napisał(a):Jeśli mam być szczery to takie tematy omijam jak ognia. Nie czytałem prawie żadnej waszej wypowiedzi przez wzgląd na to, że właśnie ktoś może palnąć owocem, który chciałem w fiku wykorzystać.
No cóż, kto chce niech sie wypowiada i wymyśla, a kto nie chce niech się nie wypowiada Wink Jestem po prostu ciekaw jaką wyobraźnię mają inni użytkownicy Smile

.........._............_...........
........IOI'.'.'.'.'.'.'.IOI.........
........ \.'.'.'.'.'.'.'.'.'./..........
........".'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'"...........
........"""[!!!!] [!!!!]"""...........
.....""""" ...../..\....""""""........
...."""""" ..______..""""""".......
...""""""" .....__.....""""""""......
..""""""""\________/"""""""""...
17.06.2009 20:09
Jutsu
Unregistered

A co tam palnę. Ten post będzie połączeniem postu i off topu jakoby że.

Wszystkie niżej wypisane owoce użyte są oczywiście w moim fiku i na jego potrzeby zostały wymyślone w ubiegłe wakacje stąd też czasem może coś już być.

UWAGA
jako że użyłem ich w fiku to jest to nieziemski spoiler. Jak kiedyś by kto chciał przeczytać to nie polecam a wręcz odradzam. Jak i tak nie masz zamiaru to co szkodzi.
Spoiler :
Genki genki - no mi -
Spoiler :
chyba paramecia. Użytkownik poprzez dotyk potrafi leczyć. Może wyleczyć zarówno z zatruć jak i innych ran.
Neko neko no mi -
Spoiler :
Typ Zoan pantera - przeciwnik zmienia się w czarną panterę.
Kaze kaze no mi -
Spoiler :
logia. Użytkownik może tworzyć potężne tornada, tworzyć "miecz wiatru" 9 tj tworzyć wiatr wokół ręki który się obraca z olbrzymią prędkością. Trafione ciało rozrywa się na kawałki. Wyrzucać przeciwnika w górę, latać. Odbijać część ataków.
Light Light no mi -
Spoiler :
logia. Użytkownik porusza się z prędkością światła, jest światłem. Może tworzyć np świetlne pociski, lub formować światło w broń. Potrafi też tworzyć proste kształty, może oślepić przeciwnika.
Crystal crystal no mi -
Spoiler :
logia. Użytkownik jest logią kryształu twardego jak diament. Może z niego tworzyć dowolne różne kształty. Olbrzymie konstrukcje. Także samymi odłamkami może zranić, wszak kryształ ostry jest. Ponieważ jest twardy jak diament zpowodzeniem może służyć w defensywie.
Mushi mushi no mi -
Spoiler :
logia. Użytkownik może zamienić się w robactwo. Przez mushi rozumiemy owady jak i pajęczaki. Dlatego też może używać pająków i innych tego typu stworzeń. Dzięki temu może otruć przeciwnika, sparaliżować. Zamieniając się w robaki nie da siego pociąć (wszak dżdżownice przecie w kawałkach też żyją), zamieniając się w muchy może latać. Os używać do kucia etc.
Owoc bat bat no mi -
Spoiler :
owoc zoan typ nietoperz wampir. - użytkownik zmienia się w nietoperza wampira. Łaknie krwi. Jest agresywny.
kumo kumo no mi -
Spoiler :
owoc zoan typ pająk czarna wdowa chyba. - użytkownik może zamieniać się w pająka. Owoc posiada drugą formę mianowicie częściowa zamiana. Gdzie nie widać odwłoka i tych "szczegółów" i postać stoi na nogach mając więcej rąk i oczu. Oczywiście w obu formach może korzystać z pajęczych zdolności np tworzyć pajęczynę.
garasu garasu no mi -
Spoiler :
logia szkła. Użytkownik może tworzyć kształty z szkła. Atakować nim no i tyle. Dzięki zamianie części ciała w szkło może widzieć na wszystkie strony. Nie da siego zaatakować z zaskoczenia.
Vooodo voodo no mi -
Spoiler :
paramecio coś? - nie do końca wiem jaki to typ. Użytkownik staje się magiem najwyższego poziomu. Może korzystać z najwyższych bogów voodo. Może przywołać legendarne stwory. Może opętać przeciwnika, unieruchomić go, zawładnąć jego krwią, sterować nim użyć lalki voodo etc.
Kiri kiri no mi -
Spoiler :
paramecia. użytkownik jest niezwykle ostry (do głowy m inie przyszło że mr 1 przecież taki ma ^^ ale już nie zmieniałem.)
Kotodama no mi -
Spoiler :
paramecia. Słowa posiadają siłę oddziaływania na przeciwnika. Kto zna pojęcie kotodama ten wie o co chodzi.
kwas kwas no mi -
Spoiler :
paramecia chyba? użytkownik potrafi tworzyć silnie żrące substacje oczywiście ma to negatywny skutek dla jego ciała.
kagami kagami no mi -
Spoiler :
paramecia - powierzchnia ciała może odbijać dowolne ataki. Niczym odbicie w lustrze.
gravity gravity no mi -
Spoiler :
logia parameca bóg wie. Użytkownik ma władzę nad grawitacją. Może tworzyć małe obszary wymieszanej gravitacji co daje destruktywną moc. Może unosić się w powietrzu. Unosić przedmioty kierując nimi (poprzez okresową zmianę pola grawitacji). Potrafi spowolnić przeciwnika.
kleistość no mi -
Spoiler :
paramecia. - ze śliny użytkownik może tworzyć lepkie rzeczy. Dowolnie może kontrolować kleistość substancji a wiec może być ona lekka jak i bardzo mocna.
Tsuchi tsuchi no mi
Spoiler :
- logia ziemi. Użytkownik może używać ziemi do ataku. Tworząc fale ziemi , skały itd. Potrafi też pogrzebać kogoś w ziemi, tworzyć potężne trzęsienia.
oto oto no mi -
Spoiler :
paramecia? użytkownik może tworzyć jakie tylko chce dźwięki, w dodatku operując dźwiękiem może uszkadzać ludzki organizm. Potrafi też używać fal dźwiękowych które kruszą skały.
kopi kopi no mi -
Spoiler :
paramecia? Użytkownik poprzez dotyk może tworzyć dowolną kopię wszystkiego czego tylko chce.
pierwiastek pierwiastek no mi
Spoiler :
- logia zdeformowana poddana obróbce przez naukowców. Użytkownik potrafi tworzyć dowolne pierwiastki, łączyć je niczym klocki tworząc reakcje chemiczne. A nawet wyselekcjonować izotopy.
kiji kiji no mi -
Spoiler :
paramecia materiału . - użytkownik może tworzyć dowolny materiał (rozumiany w słowie materiał jak jedwab bawełna etc) może używać go jako np czegoś do chwytania.
mushi no mi -
Spoiler :
owoc zoan typ modliszka. - użytkownik może zmieniać się w modliszkę, Co umożliwia mu latanie.
doku doku no mi (chyba tak się pisało)
Spoiler :
paramecia trucizny. Użytkownik może tworzyć różne trucizny. Niektóre działają jak narkotyki np zwiększając szybkość, uodparniając na ból etc.
shokubutsu no mi -
Spoiler :
owoc roślin . Paramecio logia bo tworzy rośliny.
Może pętać, tworzyć cierniste krzewy, trujące rośliny, kaktusy, bambus, liany, drewno ( a wiec może użyć i tej kleistego czegoś ). Swobodnie operuje rozmiarem więc może tworzyć gigantyczne rośliny. Może wpływać na ich kształt mutując je.
Zombie zombie no mi
Spoiler :
- użytkownik poprzez dotyk może "wskrzeszać martwe przedmioty przez co może je kontrolować.

Zaznaczam iż część owoców była modyfikowana w labulatorium przez po części vegapunka po części hektora początkowo jego pomocnika. dlatego mogą działać tak różnie.
18.06.2009 17:46
Return to top
Najuch Offline
Bóg Urlopu
Pirat

*
Liczba postów: 912

Tutaj zaznaczam od razu.

Jeżeli czytasz Wystarczy Wierzyć i nie chcesz zepsuć sobie jednego z najważniejszych wątków całej opowieści nie odkrywaj spoilera !!!

Spoiler :
A więc jedziemy. Jeśli wszedłeś tu przez pomyłkę masz szansę się wycofać:
Spoiler :
Wszyscy myślą, że są trzy rodzaje owoców. Nie prawda. Są cztery. Tych "czwartych" jest siedem sztuk, jedynie tylko i wyłącznie siedem. Różnią się tym, że nie wpływają na użytkownika, a sprawiają, że użytkownik może wpływać na otoczenie i świat. Rodzaj ten zwie się Eternal. A oto jakie są owoce.
Spoiler :
Mirai mirai no mi - owoc pozwalający widzieć przyszłość. Kanou, który jest użytkownikiem tego owocu wie co się stanie przez okres najbliższych 3 miesięcy i jest w stanie na to wpłynąć swoimi działaniami zmieniając tą przyszłość.

Kami kami no mi - owoc pozwalający kontrolować pogodę. Użytkownikiem jest Dragon i może zrobić wszystko. Wichury, pioruny, sztormy, mgły - wszystko. Jednakże jako, że jest to eternal, a nie logia sam nie zmienia się w pogodę i może zostać zabity konwencjonalną metodą. Jeśli uda Ci się zbliżyć.

Time time no mi (nie wiem jak jest czas po jap.) - Owoc czasu, daje kontrolę nad czasem, mimo, że ograniczoną. Pozwala użytkownikowi zapanować nad czasem, cofnąć go, przyspieszyć za trzymać, choć zaledwie w granicach jednego dnia. Potrafi też przyspieszać czas, dla jednej tylko osoby lub rzeczy - przykładowo tnie w kark, przyspiesza czas osoby i po sekundzie ranny się wykrwawia. Użytkownikiem jest Kuwa.

Życie życie no mi - Owoc dający kontrolę nad życiem. Jednym dotknięciem może kogoś uzdrowić, albo zabić. Działa nie tylko na osoby, ale i na rośliny, zwierzęta i ogólnie wszystko co żyje. Pozwala także wskrzesić zmarłego, ale tylko pod warunkiem, że od śmierci nie upłynęło więcej niż 108 minut. Elena, użytkowniczka, tłumaczy to tym, że tyle czasu potrzebuje dusza na ostateczne opuszczenie ciała.

Materia Materia no Mi - Kontrola nad materią. Najbardziej przekozaczony owoc świata. Pozawala ruchem ręki wysadzić człowieka na kawałki, złożyć z powrotem, znów rozsadzić i znów złożyć. Pozawala roznieść statek na części pierwsze i na atomy jednym ruchem. A potem go zmontować z powrotem. I nie ma na to żadnej zasłony. Żadnej ochrony. Użytkownik może się powiększać, zmniejszać, dorabiać se skrzydła, działa z rąk... WSZYSTKO. Użytkownik nazywa się Saberu i jednym mrugnięciem może zabić Kizaru, potem Enela, Sengoku, wszystkich Shichibukai. Do tego dowalcie sobie WSZYSTKO co robili WSZYSCY bohaterowie Full Metal Alchemist. Ci z kamieniem filozoficznym też. W końcu kontrola nad materią. Owoc ma JEDNO ograniczenie. Saberu naraz może zmieniać materię tylko jednej rzeczy, czyli nie rozsadzi dwóch osób w tej samej sekundzie. Ale po dwóch sekundach przerwy już to zrobi.

Duch duch no mi - owoc pozawala rozmawiać z duchami i je przywoływać. Milo, który miał przyjemność skosztować tego owocu, może zwoływać ducha w siebie i przejmować jego siłę i moc. Zachowując przy tym świadomość. Do tego za jego pośrednictwem z duchami może rozmawiać ktoś inny. Fajna zabawa.

Portal portal no mi - użytkownik, Wuj Will potrafi tworzyć portale. Różni się tym od owocu Doa doa, że portale takie przenoszą cię w dowolne miejsce na świecie lub do innego wymiaru. A także na tamten świat. Chcesz pogadać z gold rogerem? Wybierz się przez portal Wuja Willa, tylko nie zapomnij wziąć ze sobą MiloSmile

Posłuchaj jak śpiewam i gram:):
http://www.myspace.com/lukaszjedrys
18.06.2009 21:52

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Wymiana
One Piece Vampirciowo Fairy Tail Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!

Kontakt | One Piece Nakama | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | RSS | Mapa Nakama