Aktualny czas: 22.09.2017, 04:42 Witaj! (LogowanieRejestracja)

Nabór na adminów.
Potrzebni mi są ludzie, którzy mogą mi prowadzić nakamę:) Więcej informacji -> Tutaj <-
Odpowiedz 
Diabelskie owoce
Autor Wiadomość
Komimasa Offline
Ślimaczek
Admirał Floty

*
Liczba postów: 5,257
Poziom ostrzeżeń: 5%
Diabelskie owoce
Sprostowanie. Nie rozmawiamy o nich, nie po gruszkę jest w "portal". Chodzi, by użytkownicy opisywali występujące owoce w uniwersum OP, choćby po jednym i wklejali tutaj. Tylko błagam nie robić znikąd zżyn, własne kilka zdań, użytkownik, typ, jakby ktoś miał jakieś zdjęcia ich rodzajów to było by świetnie, podpowiedź powinny być na początku kinówki z chopperem. To miałby być taki wspólny art tworzony przy pomocy i udziale pełnym użytkowników.Smile Każdy uzytkownik będzie wypisany w "Autor":D

Niebieski fryz mamy i razem się trzymamy!
[Obrazek: tXwp6nO.png]

21.07.2009 11:54
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
BlackKuma Offline
Yonkou
Pirat

*
Liczba postów: 2,054
Poziom ostrzeżeń: 0%

Nikyu Nikyu no mi
Typ: Paramecia
Użytkownik: Bartholomew Kuma

Nazwę owocu można przetłumaczyć jako "Owoc Łapy". Po jego zjedzeniu na dłoniach użytkownika wyrastają "łapki". Takie same jak u zwierząt, chroniące spodnią część ich łap.
Nowe ozdoby dłoni nie są tylko dla zwykłej ochrony rąk. Dzięki nim użytkownik owocu Nikyu Nikyu no mi może odbić wszystko. Dosłownie wszystko, nawet powietrze, które jest wykorzystywane jako pociski. Powietrze zostaje "kompresowane" w bańce w kształcie łapki, a następnie wystrzeliwana z zawrotną prędkością.
Oprócz tego owoc daje jeszcze dwie zdolności. Umożliwia wyciągnięcie bólu danej osoby i zaaplikowanie go innej. Wyciągany ból zbiera się w czerwonej bańce-łapce i jest tym większa, im więcej bólu wyciągnie się z danej osoby.
Ostatnią zdolnością jest możliwość teleportacji, dzięki czemu można w mgnieniu oka uniknąć ataku, lub przenieść się w jakieś odległe miejsce. Użytkownik może teleportować nie tyko siebie, ale i innych po dotknięciu ich "łapką".
Jak na razie najpotężniejszą techniką z wykorzystaniem owocu Nikyu Nikyu ni mi jest "Ursus Shock". Polega na zebraniu jak największej ilości powietrza, przez co zostaje stworzona ogromna bańka_łapka. Następnie bańka zmniejsza się "kompresując powietrze wewnątrz do niewyobrażalnego stopnia. Końcową fazą techniki jest uwolnienie zgromadzonego w bańce powietrza, przez co zostaje wytworzona potężna fala uderzeniowa niszcząca wszystko na swojej drodze.

Trochu się rozpisałem. Zdjęć nie ma, bo owocu nie pokazano i tak^^ Jak są błędy to mówić XD
Mam nadzieje, że się przyda.

.........._............_...........
........IOI'.'.'.'.'.'.'.IOI.........
........ \.'.'.'.'.'.'.'.'.'./..........
........".'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'"...........
........"""[!!!!] [!!!!]"""...........
.....""""" ...../..\....""""""........
...."""""" ..______..""""""".......
...""""""" .....__.....""""""""......
..""""""""\________/"""""""""...
22.07.2009 03:39
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Shizumu Offline
I Oficer
Pirat

*
Liczba postów: 421

BlackKuma napisał(a):Ostatnią zdolnością jest możliwość teleportacji, dzięki czemu można w mgnieniu oka uniknąć ataku, lub przenieść się w jakieś odległe miejsce. Użytkownik może teleportować nie tyko siebie, ale i innych po dotknięciu ich "łapką".
Wiem, że się czepiam ale to bzdura kompletna. Teleportacja to proces przenoszenia obiektów z jednego miejsca w inne, bez zachowania ciągłości istnienia obiektu w przestrzeni.
Natomiast Kuma swoją "łapką" odpycha siebie lub osobę z dużą prędkością (było to doskonale widać w anime przy zniknięciu Zoro i jednego z PX.

[Obrazek: podpis2.png]
[Obrazek: wqdz690429546a.GIF] Piszę poprawnie po polsku.
24.07.2009 21:02
Jutsu
Unregistered

Shizumu napisał(a):
BlackKuma napisał(a):Ostatnią zdolnością jest możliwość teleportacji, dzięki czemu można w mgnieniu oka uniknąć ataku, lub przenieść się w jakieś odległe miejsce. Użytkownik może teleportować nie tyko siebie, ale i innych po dotknięciu ich "łapką".
Wiem, że się czepiam ale to bzdura kompletna. Teleportacja to proces przenoszenia obiektów z jednego miejsca w inne, bez zachowania ciągłości istnienia obiektu w przestrzeni.
Natomiast Kuma swoją "łapką" odpycha siebie lub osobę z dużą prędkością (było to doskonale widać w anime przy zniknięciu Zoro i jednego z PX.

No z kolei ja się z tym nie zgadzam. Gdyby się odpychał to by leciał... a on potrafił i na małe odległości się przeteleportować. Z drugiej strony jakieś wyjaśnienie, bo jakoś mi ten teleport nie pasuje. Mimo wszystko jednak nie przekonuje mnie to. Zoro i PX prawdopodobnie polecieli daleko w pole.
24.07.2009 21:07
Odpowiedz cytując ten post Return to top
Rimm Offline
Majtek
Pirat

*
Liczba postów: 76

Yami Yami no Mi
Typ: Logia
Użytkownik: Marshall D. Teach
[Obrazek: yamiyaminomi2.jpg]

Jest to jeden z silniejszych zaprezentowanych nam diabelskich owoców. Nazwę owocu można przetłumaczyć jako ciemność. Posiada on moc niwelowania mocy innego diabelskiego owocu (musi dotknąć danego użytkownika). Kolejnym atutem owego owocu jest moc przyciągania, dzięki niej dany użytkownik może przyciągnąć wszytko czego zapragnie. Posiada również moc wchłaniania tzn może wchłonąć dosłownie wszytko i zaraz potem wyrzucić to. Jednym z minusów tego owocu jest to iż może on zostać uderzony (mimo tego, że posiada moc owocu typu Logia).
24.07.2009 21:37
Hisoka Offline
Pirat
Pirat

*
Liczba postów: 256

Nikyu Nikyu no Mi
Typ : Paramecia
Użytkownik : Bartholomew Kuma

Owoc Nikyu Nikyu no Mi (Łapa Łapa Owoc), który obdaża użytkownika łapami z poduszkami. Pierwszą rzeczą jaką zademonstrował Kuma i jaką daje mu owoc jest to, że użytkownik jest wstanie odepchnąć praktycznie wszystko i wszystkich wraz z powietrzem. Dzięki temu owocu jest także wstanie popchnąć powietrze w swojego przeciwnika z szybkością światła, może także teleportować siebie i innych do różnych miejsc. Kiedy użytkownik jest wstanie odepchnąć atak daleko od niego, może to zrobić tylko za pomocą swoich łap z poduszkami. Jeśli użytkownik nie może obronić się rękoma, wtedy przyjmie atak, lecz w przypadku Kumy usuwa on tą słabość swoim stalową ochroną. Ostatnią umiejętnością jaką daje Kumie ten owoc jest wyssanie bólu z czyjegoś ciała, który może być przemieszczony na inną osob. Wraz z dotknięciem osoba, z której został wyssany ból, jest wyleczona.
24.07.2009 21:47
Shizumu Offline
I Oficer
Pirat

*
Liczba postów: 421

Jutsu napisał(a):Gdyby się odpychał to by leciał... a on potrafił i na małe odległości się przeteleportować.
Skoro leci z dużą szybkością to tego nie widać jeśli chodzi o małą odległość. Proste.
Owoc ten nie może umożliwiać teleportacji bo to by znaczyło, że daje dwie różne moce, a o ile dobrze wiem każdy owoc daje tylko jedną.

[Obrazek: podpis2.png]
[Obrazek: wqdz690429546a.GIF] Piszę poprawnie po polsku.
24.07.2009 22:00
Komimasa Offline
Ślimaczek
Admirał Floty

*
Liczba postów: 5,257
Poziom ostrzeżeń: 5%

No wiecie fakt zapomniałem, ze Hisoka arta robił i tam na pewno jestBig Grin Rimm wydze zmyślnie też poszedłSmile Ale starajmy się to krótsze jednak robić, ja też lubię długie, ale ludzie raczej wolą przelecieć wzrokiem niż tak czytać... Black kuma byl pierwszy więc jego opis wykorzystamy, ty Hisoka masz też co innego na głowieTongue Rimm, ty też to dla użytkowników mało roboty macie w redakcji?

Niebieski fryz mamy i razem się trzymamy!
[Obrazek: tXwp6nO.png]

24.07.2009 22:02
Rimm Offline
Majtek
Pirat

*
Liczba postów: 76

to mi zajęło nie całe 5 minut... i chciałem to rozkręcić jakoś ;d
24.07.2009 22:03
BlackKuma Offline
Yonkou
Pirat

*
Liczba postów: 2,054
Poziom ostrzeżeń: 0%

Shizumu napisał(a):BlackKuma napisał/a:
Ostatnią zdolnością jest możliwość teleportacji, dzięki czemu można w mgnieniu oka uniknąć ataku, lub przenieść się w jakieś odległe miejsce. Użytkownik może teleportować nie tyko siebie, ale i innych po dotknięciu ich "łapką".
Wiem ,że to nie do końca to co napisałem ,ale w sumie nie widzimy co on robi. Nawet jeśli "odpycha" się i leci z dużą prędkością to tego nie widać. Poza tym nie widać, aby wykonywał jakiś ruch kiedy się "teleportuje". Po prostu stoi w miejscu, więc jak miałby się odepchnąć łapkami skoro może się tak przenosić, a nawet jak ma rękawiczki na dłoniach, a jak wiadomo gdy używa mocy łapek to zdejmuje rękawiczki.
Jak już napisałem, mam nadzieje, że się przyda, a jak coś nie pasuje to zmienić się da no nie?

.........._............_...........
........IOI'.'.'.'.'.'.'.IOI.........
........ \.'.'.'.'.'.'.'.'.'./..........
........".'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'"...........
........"""[!!!!] [!!!!]"""...........
.....""""" ...../..\....""""""........
...."""""" ..______..""""""".......
...""""""" .....__.....""""""""......
..""""""""\________/"""""""""...
24.07.2009 23:47
Odpowiedz 

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Wymiana
One Piece Vampirciowo Fairy Tail Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!

Kontakt | One Piece Nakama | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | RSS | Mapa Nakama