Aktualny czas: 25.02.2018, 03:30 Witaj! (LogowanieRejestracja)

Na stronie pojawił się już nowy rozdział 895 po polsku!

Odpowiedz 
Diabelskie owoce inne niż wszystkie
Autor Wiadomość
Ponury Offline
Yonkou
Pirat

*
Liczba postów: 2,880
Poziom ostrzeżeń: 0%
Diabelskie owoce inne niż wszystkie
Chciałem bez spoilera w tytule zaproponować dyskusje o sztucznych owocach.
Na przykład. Czy smoczy owoc z Punk Hazard jest sztuczny czy może prawdziwy? Nie pamiętam już czy to wyjaśnił Oda.
Drugi przykład. Wiadomo, że sztuczne owoce to typ zoan. Czy może te owoce zmieniają ludzi w zwierzęta czy może zwierzętom dają ludzkie właściwości? Czy Bepo i Pekoms oraz stworzenia z Impel Down są "zrobieni"
z tego typu owocu?

[Obrazek: Nowy_obraz_mapy_bitowej.jpg]
WYBIERZ WARTOŚCIOWE FRANKY!!!
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 16.12.2013 14:56 przez Ponury. Powód: Poprawiona ortografia)
15.08.2013 23:05
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Devzan Offline
I own you.
Łowca Piratów

*
Liczba postów: 3,834
Poziom ostrzeżeń: 20%
RE: Diabelskie owoce inne niż wszystkie
Bepo i Pekoms są prawdopodobnie minkamanami (inna rasa/gatunek). Poza tym Pekoms ma dodatkowo zoana żółwia. I nie wydaje mi się, byśmy poza Momo i załogą Kaido kiedykolwiek widzieli użytkowników syntetyków.

Wiemy, że fajną one efekt uboczny. Strzelałem na to, że użytkownik nie ma kontroli nad zmianą (przykładem mógłby być jedyny znany nam użytkownik syntetyku - Momo, ale u niego może to wynikać z niekompetencji), lub w pewnym etapie w ogóle nie wrócić do ludzkiej postaci. Ale z czasem zaczęło mi się do wydawać błędnym myśleniem.

Co do smoczego zoana - bardziej syntetyk niż mityczny. W końcu na wyspie mieli smoki, mogli zrobić z nich owoc (ciekawe jak Big Grin).

Jeśli zaś chodzi o tworzenie, hm... Jeśli dobrze rozumiem (skorygujcie jak źle), Smiley jest specjalnym owocem do tworzenia SADu. Pytanie, czy jest to ta konkretna jaszczurka aksolotla, czy taki właśnie udało mu się stworzyć.
15.08.2013 23:11
Ponury Offline
Yonkou
Pirat

*
Właściwie to SAD może zmieniać właściwości użytkownika na stałe, a że jest sztuczny to nie "zawiera" w sobie demona. Tym samym dwa demony z sobą nie walczą i można spokojnie zjeść prawdziwy diabelski owoc.
Jeszcze jedno. To chyba z owocu powstawały smoki, nie odwrotnie XD

15.08.2013 23:31
Devzan Offline
I own you.
Łowca Piratów

*
Mówisz tak jakby to były fakty. Jeśli byłaby to prawda, to taki Kaido może mieć 100 zoanów syntetyków w sobie (Kaido "Sto bestii") :O

Ponury napisał(a):To chyba z owocu powstawały smoki, nie odwrotnie XD
Tam była taka subtelna teoria, że te syntetyki pochodzą z zwierząt - biorą duszę zwierzęcia i wkładają w owoc. I taka jest moja teoria nt. owoców - one mają tę duszę, którą to Czarny wchłonął dla siebie (a przykrył czarnym czymś coby nie wyfrunęła hen daleko) i która trafiła do najbliższego jabłka.
15.08.2013 23:34
Ponury Offline
Yonkou
Pirat

*
Źle sformułowałem zdanie. Oczywiście to wszystko to moje przypuszczenia.
Co do zmiany na stałe miałem na myśli to, że nie można się z tej formy odmienić, czyli na przykład zmienia się na zawsze w hybrydę zwierzęcia i człowieka.
Zajrzałem do mangi i rzeczywiście mówią o tym, że to Vegapunk stworzył ten smoczy owocTongue

15.08.2013 23:52
okiren Offline
Soul Mama
Załoga Nakama

*
Liczba postów: 4,897
Z racji tego, że Pekoms ma zoana żółwia, przyjęłam za "prawie-pewnik", iż jest on minkmanem, ale dalej trwam zawzięcie przy teorii, że niektórzy z władających syntetykami nie mogą wrócić do ludzkiej formy. Namiętnie ubieram w tę torię Bepo ;p To by dawało dodatkowy powód Tra-chanowi, by chcieć zniszczenia SADa ;3 Dramciaaaa~ oł jeee Big Grin

edit:
Ponury napisał(a):Chciałem bez spoilera w tytule zaproponować dyskusje o sztucznych owocach.
Ale przecie jest spoiler w tytule, ajm soł konfjuzd :<

[Obrazek: 6DG0nbv.gif]
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 16.08.2013 06:58 przez okiren.)
16.08.2013 06:55
Devzan Offline
I own you.
Łowca Piratów

*
okiren napisał(a):Ale przecie jest spoiler w tytule, ajm soł konfjuzd :<
Ale nie ma nic o syntetykach/sztucznych. Równie dobrze może chodzić o mityczny/prehistoryczne etc. A jeśli chodzi Ci o tag, to sam tytuł też może spoilerować xd

okiren napisał(a):ale dalej trwam zawzięcie przy teorii, że niektórzy z władających syntetykami nie mogą wrócić do ludzkiej formy. Namiętnie ubieram w tę torię Bepo ;p To by dawało dodatkowy powód Tra-chanowi, by chcieć zniszczenia SADa ;3 Dramciaaaa~ oł jeee
Ale nie wyjaśnia faktu, że Pekoms ma drugi owoc xd
16.08.2013 11:22
okiren Offline
Soul Mama
Załoga Nakama

*
Liczba postów: 4,897
Bo Pekoms jest Minkmanem, a Bepo więźniem syntetyka! A w ogóle to jest bratem Lawa muehehehehehe~

[Obrazek: 6DG0nbv.gif]
16.08.2013 14:07
Devzan Offline
I own you.
Łowca Piratów

*
W sumie, nie obraziłbym się gdyby Law i Bepo mieli jakąś głębszą historię Big Grin Szczerze, jak były początki PH i Law powiedział "Obaj mamy coś, co chcemy odzyskać" miałem nadzieję, że chodzi o coś w dalekiej przyszłości, coś, co ma wspólnego z jego celem np. załogę. A tu capu, tylko serce Sad

No szczerze ucieszyłbym się, gdyby te humanoidalne zwierzaki zostały jakoś wyjaśnione (właśnie przez syntetyki). Wiele razy już powtarzałem, że nienawidzę tego typu zagrań. Chociaż to i tak nie pomoże temu, co Big Mom ma w swojej załodze ;__; Tego się nie da racjonalnie wyjaśnić. Chyba, że kolejny wysyp wielu nowych ras xd
Niestety to pobożne życzenie, bo jak na moje to jednak tylko Momo jest nam znany z syntetyków. No i ew. Bepo.

A, jeszcze zacząłem głębiej się zastanawiać nad prawdziwością tego:
Devzan napisał(a):Jeśli byłaby to prawda, to taki Kaido może mieć 100 zoanów syntetyków w sobie (Kaido "Sto bestii") :O
Wyobrażacie sobie? xD
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 16.08.2013 14:20 przez Devzan.)
16.08.2013 14:19
Ponury Offline
Yonkou
Pirat

*
Vegapunk mógł stworzyć "pełnego" syntetyka lub po prostu sklonować oryginalny owoc (albo owoc musiał dojrzeć XD).
CC mógł natomiast korzystając z pracy Vegapunka stworzyć gorszego syntetyka mającego skutki uboczne.

Kaido może być posiadaczem jakiegoś nieznanego owocu pozwalającego np. na zmienianie się w dowolne zwierze, taki super zoan. To by był przegięty owoc XD

(Ten post był ostatnio modyfikowany: 16.08.2013 15:24 przez Ponury. Powód: Poprawiona ortografia)
16.08.2013 15:22
Odpowiedz 

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Wymiana
One Piece Vampirciowo Fairy Tail Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!

Kontakt | One Piece Nakama | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | RSS | Mapa Nakama