Aktualny czas: 20.08.2018, 15:14 Witaj! (LogowanieRejestracja)

Mija kolejny poniedziałek, więc pora na następną dawkę One PIece! Rozdział 913 PL
Na portalu pojawił się również najnowszy odcinek 848!
Odpowiedz 
Diabelskie owoce inne niż wszystkie
Autor Wiadomość
Ponury Offline
Yonkou
Pirat

*
Liczba postów: 2,896
Poziom ostrzeżeń: 0%
Diabelskie owoce inne niż wszystkie
Chciałem bez spoilera w tytule zaproponować dyskusje o sztucznych owocach.
Na przykład. Czy smoczy owoc z Punk Hazard jest sztuczny czy może prawdziwy? Nie pamiętam już czy to wyjaśnił Oda.
Drugi przykład. Wiadomo, że sztuczne owoce to typ zoan. Czy może te owoce zmieniają ludzi w zwierzęta czy może zwierzętom dają ludzkie właściwości? Czy Bepo i Pekoms oraz stworzenia z Impel Down są "zrobieni"
z tego typu owocu?

[Obrazek: Nowy_obraz_mapy_bitowej.jpg]
WYBIERZ WARTOŚCIOWE FRANKY!!!
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 16.12.2013 14:56 przez Ponury. Powód: Poprawiona ortografia)
15.08.2013 23:05
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Devzan Offline
I own you.
Łowca Piratów

*
Liczba postów: 3,888
Poziom ostrzeżeń: 20%
RE: Diabelskie owoce inne niż wszystkie
Bepo i Pekoms są prawdopodobnie minkamanami (inna rasa/gatunek). Poza tym Pekoms ma dodatkowo zoana żółwia. I nie wydaje mi się, byśmy poza Momo i załogą Kaido kiedykolwiek widzieli użytkowników syntetyków.

Wiemy, że fajną one efekt uboczny. Strzelałem na to, że użytkownik nie ma kontroli nad zmianą (przykładem mógłby być jedyny znany nam użytkownik syntetyku - Momo, ale u niego może to wynikać z niekompetencji), lub w pewnym etapie w ogóle nie wrócić do ludzkiej postaci. Ale z czasem zaczęło mi się do wydawać błędnym myśleniem.

Co do smoczego zoana - bardziej syntetyk niż mityczny. W końcu na wyspie mieli smoki, mogli zrobić z nich owoc (ciekawe jak Big Grin).

Jeśli zaś chodzi o tworzenie, hm... Jeśli dobrze rozumiem (skorygujcie jak źle), Smiley jest specjalnym owocem do tworzenia SADu. Pytanie, czy jest to ta konkretna jaszczurka aksolotla, czy taki właśnie udało mu się stworzyć.

[Obrazek: 2BGaS9k.gif]
15.08.2013 23:11
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Ponury Offline
Yonkou
Pirat

*
Właściwie to SAD może zmieniać właściwości użytkownika na stałe, a że jest sztuczny to nie "zawiera" w sobie demona. Tym samym dwa demony z sobą nie walczą i można spokojnie zjeść prawdziwy diabelski owoc.
Jeszcze jedno. To chyba z owocu powstawały smoki, nie odwrotnie XD

15.08.2013 23:31
Devzan Offline
I own you.
Łowca Piratów

*
Mówisz tak jakby to były fakty. Jeśli byłaby to prawda, to taki Kaido może mieć 100 zoanów syntetyków w sobie (Kaido "Sto bestii") :O

Ponury napisał(a):To chyba z owocu powstawały smoki, nie odwrotnie XD
Tam była taka subtelna teoria, że te syntetyki pochodzą z zwierząt - biorą duszę zwierzęcia i wkładają w owoc. I taka jest moja teoria nt. owoców - one mają tę duszę, którą to Czarny wchłonął dla siebie (a przykrył czarnym czymś coby nie wyfrunęła hen daleko) i która trafiła do najbliższego jabłka.

15.08.2013 23:34
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Ponury Offline
Yonkou
Pirat

*
Źle sformułowałem zdanie. Oczywiście to wszystko to moje przypuszczenia.
Co do zmiany na stałe miałem na myśli to, że nie można się z tej formy odmienić, czyli na przykład zmienia się na zawsze w hybrydę zwierzęcia i człowieka.
Zajrzałem do mangi i rzeczywiście mówią o tym, że to Vegapunk stworzył ten smoczy owocTongue

15.08.2013 23:52
okiren Offline
Soul Mama
Załoga Nakama

*
Liczba postów: 4,935
Z racji tego, że Pekoms ma zoana żółwia, przyjęłam za "prawie-pewnik", iż jest on minkmanem, ale dalej trwam zawzięcie przy teorii, że niektórzy z władających syntetykami nie mogą wrócić do ludzkiej formy. Namiętnie ubieram w tę torię Bepo ;p To by dawało dodatkowy powód Tra-chanowi, by chcieć zniszczenia SADa ;3 Dramciaaaa~ oł jeee Big Grin

edit:
Ponury napisał(a):Chciałem bez spoilera w tytule zaproponować dyskusje o sztucznych owocach.
Ale przecie jest spoiler w tytule, ajm soł konfjuzd :<

[Obrazek: 6DG0nbv.gif]
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 16.08.2013 06:58 przez okiren.)
16.08.2013 06:55
Devzan Offline
I own you.
Łowca Piratów

*
okiren napisał(a):Ale przecie jest spoiler w tytule, ajm soł konfjuzd :<
Ale nie ma nic o syntetykach/sztucznych. Równie dobrze może chodzić o mityczny/prehistoryczne etc. A jeśli chodzi Ci o tag, to sam tytuł też może spoilerować xd

okiren napisał(a):ale dalej trwam zawzięcie przy teorii, że niektórzy z władających syntetykami nie mogą wrócić do ludzkiej formy. Namiętnie ubieram w tę torię Bepo ;p To by dawało dodatkowy powód Tra-chanowi, by chcieć zniszczenia SADa ;3 Dramciaaaa~ oł jeee
Ale nie wyjaśnia faktu, że Pekoms ma drugi owoc xd

16.08.2013 11:22
okiren Offline
Soul Mama
Załoga Nakama

*
Liczba postów: 4,935
Bo Pekoms jest Minkmanem, a Bepo więźniem syntetyka! A w ogóle to jest bratem Lawa muehehehehehe~

[Obrazek: 6DG0nbv.gif]
16.08.2013 14:07
Devzan Offline
I own you.
Łowca Piratów

*
W sumie, nie obraziłbym się gdyby Law i Bepo mieli jakąś głębszą historię Big Grin Szczerze, jak były początki PH i Law powiedział "Obaj mamy coś, co chcemy odzyskać" miałem nadzieję, że chodzi o coś w dalekiej przyszłości, coś, co ma wspólnego z jego celem np. załogę. A tu capu, tylko serce Sad

No szczerze ucieszyłbym się, gdyby te humanoidalne zwierzaki zostały jakoś wyjaśnione (właśnie przez syntetyki). Wiele razy już powtarzałem, że nienawidzę tego typu zagrań. Chociaż to i tak nie pomoże temu, co Big Mom ma w swojej załodze ;__; Tego się nie da racjonalnie wyjaśnić. Chyba, że kolejny wysyp wielu nowych ras xd
Niestety to pobożne życzenie, bo jak na moje to jednak tylko Momo jest nam znany z syntetyków. No i ew. Bepo.

A, jeszcze zacząłem głębiej się zastanawiać nad prawdziwością tego:
Devzan napisał(a):Jeśli byłaby to prawda, to taki Kaido może mieć 100 zoanów syntetyków w sobie (Kaido "Sto bestii") :O
Wyobrażacie sobie? xD

(Ten post był ostatnio modyfikowany: 16.08.2013 14:20 przez Devzan.)
16.08.2013 14:19
Ponury Offline
Yonkou
Pirat

*
Vegapunk mógł stworzyć "pełnego" syntetyka lub po prostu sklonować oryginalny owoc (albo owoc musiał dojrzeć XD).
CC mógł natomiast korzystając z pracy Vegapunka stworzyć gorszego syntetyka mającego skutki uboczne.

Kaido może być posiadaczem jakiegoś nieznanego owocu pozwalającego np. na zmienianie się w dowolne zwierze, taki super zoan. To by był przegięty owoc XD

(Ten post był ostatnio modyfikowany: 16.08.2013 15:24 przez Ponury. Powód: Poprawiona ortografia)
16.08.2013 15:22
Odpowiedz 

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Wymiana
One Piece Vampirciowo Fairy Tail Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!

Kontakt | One Piece Nakama | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | RSS | Mapa Nakama