Aktualny czas: 17.08.2018, 09:28 Witaj! (LogowanieRejestracja)

Mija kolejny poniedziałek, więc pora na następną dawkę One PIece! Rozdział 913 PL
Na portalu pojawił się również najnowszy odcinek 848!
Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Dla tych co rysują komputerowo.
Autor Wiadomość
Sturmir Offline
Pirat
Pirat

*
Liczba postów: 278
Poziom ostrzeżeń: 0%
RE: Dla tych co rysują komputerowo.
Czyżbyście padli ofiarą scamu? O mały włos a sam skusiłbym się na coś takiego :X

[Obrazek: o0948z2a_by_sturmir-d86l3rf.jpg]

[Obrazek: spla9003_by_sturmir-d83j2m9.jpg]
http://sturmir.deviantart.com/
https://www.facebook.com/sturmirarts
16.11.2014 15:25
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Szczery Offline
Yonkou
Pirat

*
Liczba postów: 4,859
Info od Sloyen - waga tutoriali która w sumie wynosi 30 gb, wraz z ilością chętnych, przeciążyły Dropboxa, tutorialodawca wrzuca je więc od wczoraj na nowo czy coś takiego, do dwóch dni powinniście je dostać.

[Obrazek: zbojcerzemaszeruja_kopia3.jpg]

16.11.2014 19:28
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Chlor Online
Yonkou
Łowca Piratów

*
Liczba postów: 2,130
Temat założony 3 miesiące temu, wpłaty też nie nastąpiły wczoraj, no ale ja nic nie mówię <:

[Obrazek: h3sygn.png]
16.11.2014 20:39
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Szczery Offline
Yonkou
Pirat

*
Ja mówię tylko to co mi zostało powiedziane, gdy zostałem poproszony o skontaktowanie się ze Sloyen ;P

16.11.2014 21:15
Sloyen Offline
Szczur Lądowy
Pirat

*
Liczba postów: 22
Cześć, ofiary scamu! Hehe. : P
Jutro tutki powinny już być, gorąco przepraszam, ale mieliśmy poważne problemy, by wrzucić 35 giga do internetu. Nawet 50 gb dropbox nie pomógł, bo przy ilości 5 osób portal wysiada i nie pozwala pobierac plików. Znajomy wrzuca to w tej chwili na 4 osobne gmaile (jeden pomieści tylko do 10gb), właściwie wrzuca to od paru dni.
Sorka, że was nie powiadomiłam wcześniej, ale najzwyczajniej w świecie zapomniałam, siedzę w gierce i na fejsbuku (tam też się tym zajmuję0, a na nakama nie zaglądam od dawna. Dzięki Bogu nakama wiedzą, gdzie mnie znaleźć i wylały mi kubeł zimnej wody na łeb. ;x

A! I kasę zebrałam dopiero miesiąc temu, także, zaczęliśmy to wrzucać miesiąc temu. Jeśli ktoś uważa, że to prosta sprawa, pobrać 35 gb a potem to wrzucić, z takim łączem, jak ja mam, to niech sam spóbuje. Uwierzcie, spędziłam na pracy przy tym dobrych kilkanaście godzin -> segregacja plików, potem próbowałam to wrzucić ze swoim łączem, nie udało się, dałam wszystko znajomemu, który miał to wrzucić, w końcu się duało, ptoem się okazało, że ludzie nei mogą z dropa ściągać, ale znajomy nr 1 już nie chciał pomagać, trza było znależć znajomego nr 2, który wszysto ściągnie i wrzuci na serwer, także proszę nie osądzać. Tongue
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 18.11.2014 21:04 przez Sloyen.)
18.11.2014 20:57
Chlor Online
Yonkou
Łowca Piratów

*
Liczba postów: 2,130
Nikt nie osądza, ja rozumiem, że to wymaga czasu, ale skoro się zakłada taki temat i bierze od ludzi pieniądze no to wypadałoby poinformować, jaka jest sytuacja, tyle.
Zresztą pisałaś wcześniej, że
Sloyen napisał(a):Osoby, które się złożą, dostają hasło i login wspólnego profilu na gumroad, gdzie mogą ściągnąć pliki do nauki.
a nie że jeszcze trzeba będzie czekać aż ktoś gdzieś to wrzuci. Chyba nic w tym dziwnego, że się zastanawiamy co się dzieje.

Także, dzięki za info (:

[Obrazek: h3sygn.png]
18.11.2014 21:29
Czinczilla Offline
Supernova
Pirat

*
Liczba postów: 904
Dzięki za info! ^^ Już się doczekać nie mogę, trzeba zrobić miejsce na dysku Big Grin

18.11.2014 22:49
Sloyen Offline
Szczur Lądowy
Pirat

*
Liczba postów: 22
Chlor, tak, ale plany się zmieniły. Dowiedziałam się, że zablokowaliby nam gumroad gdyby ściągały osoby z różnym ip. Takze najpierw wrzuciliśmy wszyskto na Dropa, ale ten nie wytrzymuje jak ściąga ee..więćej niż jedna osoba na parę dni, lol. Także wrzucamy na gmaila, ale wooolno to idzie. Podam wszysktim passy na pm do maila nr jeden, ale na razie wrzuciło się z 4 gb z 35. Sorry.

Btw. Może i by wypadało poinformowac, ale napisałam w porpzednim poście, że po prostu o was zapomniałam, nie owiedziałam Nakama sporo czasu. Tongue
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 26.11.2014 21:56 przez Sloyen.)
26.11.2014 21:47
Szczery Offline
Yonkou
Pirat

*
Informacja od Sloyen!

Sloyen napisał(a):Hej, Mam problem z zalogowaniem się, więc proszę was wszysktich o odezwanie się na skype: Sehenes. Ewentualnie na facebooku: https://www.facebook.com/Shatehiel . Niestety kolega chyba sie poddał z ładowaniem tutków (tak jak dwóch poprzednich), więc mam zamiar podać wam moje hasło do dropboxa, ewentualnie będę jeszcze raz wszysktim wam udopniać folder, tylko nie hurtowo, a każdy dostanie hasło w inny dzień.

24.01.2015 23:21
Odpowiedz 

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Wymiana
One Piece Vampirciowo Fairy Tail Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!

Kontakt | One Piece Nakama | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | RSS | Mapa Nakama