Aktualny czas: 26.09.2017, 18:26 Witaj! (LogowanieRejestracja)

Odcinek 806 PL już na stronie!
Za tydzień godzinny odcinek specjalny!
Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Dlaczego kobiety chodzą w grupach do toalety?
Autor Wiadomość
Wochu Offline
Pirat
Pirat

*
Liczba postów: 214
Poziom ostrzeżeń: 0%
Dlaczego kobiety chodzą w grupach do toalety?
Z tego co wiem nie jestem jedyną osobą, którą ciekawi dlaczego od najmłodszych lat dziewczyny chodzą w grupach (w parach) do toalety. W swoim życiu nie jednokrotnie poruszałem ten temat ale nigdy jak dotąd nie udało mi się uzyskać zadowalającej mnie odpowiedzi. Dlatego też chciałbym poruszyć ten temat tutaj i spróbować uzyskać odpowiedz na to jakże frustrujące mnie pytanieSmile
Jeśli uważacie że temat nie powinien być w kontrowersyjnych można go śmiało przenieść, mi się po prostu wydaje że on tu pasuje. Liczę że uzyskam jakieś odpowiedziSmile
25.03.2014 21:09
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Devzan Offline
taktyczna kropka
Łowca Piratów

*
Liczba postów: 3,701
Poziom ostrzeżeń: 20%
RE: Dlaczego kobiety chodzą w grupach do toalety?
[Obrazek: 9f1593234c6f7ed0277cf195285c31c6.jpg?1319459325]

U mnie w gimnazjum mówiły, że drzwi są niestabilne i jedna ją pilnuje z zewnątrz trzymając drzwi, drugi wiadomo.

[Obrazek: hCuLxPa.png]

(Ten post był ostatnio modyfikowany: 25.03.2014 21:11 przez Devzan.)
25.03.2014 21:11
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Fantomas Offline
Pirat
Pirat

*
Liczba postów: 296
https://www.youtube.com/watch?v=bpNMmA1sO98 - cała prawda. "Temat do zamknięcia" Smile
25.03.2014 21:19
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
okiren Offline
Soul Mama
Załoga Nakama

*
Liczba postów: 4,826
Devzan napisał(a):U mnie w gimnazjum mówiły, że drzwi są niestabilne i jedna ją pilnuje z zewnątrz trzymając drzwi, drugi wiadomo.
W knajpie, w ktorej bylam barmanka w drzwiach od kabiny brakowalo jednej deski i TRZEBA bylo chodzic parami - jedna sikala a druga stala miedzy sikajaca a drziwami i robila za brakujaca deche Big Grin

Wyjscie na siku, szczegolnie na jakichs grupowych wypadach, jest najlepszym momentem na obrabianie dupy chlopakom (czasem doslownie i w pozytywnym tego slowa znaczeniu Wink). Jakos tak sie tez przyjelo, ze w lazience omawia sie wszelkie kwestie natury kosmetycznej, a bardzo czesto sprawy, ktorych w wiekszej grupie nie wypada omawiac. No i wiadomo: stadne poprawianie makijazu jest preferowane, bo nie wiem jak inne babeczki, ale z moimi kolezankami czesto bylo tak, ze jedna brala blyszczyk, druga puder, trzecia perfumy, a czwarta zapas tamponow, bo w torebeczkach imprezowych malo miejsca XP Ale glownie to chyba chodzi o sraczowe pogaduszki - to je kwintesencja zjawiska.

[Obrazek: 6DG0nbv.gif]
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 25.03.2014 21:53 przez okiren.)
25.03.2014 21:52
Gociak Offline
Depressed muffin
Łowca Piratów

*
Liczba postów: 3,721
Krótko i na temat - dlaczego dziewczyny gdziekolwiek chodzą razem?
Bo jak idą same to się "proszą o gwałt/mord".
To zwykły instynkt przetrwania. A w łazience podczas imprezy jeszcze chodzi o przytrzymanie włosów jak się rzyga. I tak, trzymanie drzwi do toalety, jak te mają rozklekotane zamki, żeby nikt inny nie wlazł też się przydaje.

[Obrazek: 66HHUfX.png]
25.03.2014 21:53
okiren Offline
Soul Mama
Załoga Nakama

*
Liczba postów: 4,826
Gocia to sie chyba tylko do klubow ograniczyla xP Ale to zjawisko przecie wszedzie ma miejsce, w szkolach np tez Wink A tam chyba nie chodzi o instynkt przetrwania ;p

[Obrazek: 6DG0nbv.gif]
25.03.2014 21:55
Wochu Offline
Pirat
Pirat

*
No właśnie mi bardziej chodziło czasy podstawówki bo później do domyślam się że makijaż itp.
25.03.2014 22:08
Nami Offline
Chrupkozaur
Redakcja Ohara

*
Liczba postów: 3,131
Ja jeśli już chodzę to dla towarzystwa, bo po co marnować czas, jak można sikać i gadać z kimś jednocześnie ;p
A tak poza tym to nie mam parcia by iść razem. Jak chcę to idę, nie chcę to nie idę, nie wiem po co usilnie tam chodzić razem.
Zdarzają się sytuacje, gdzie trzeba pilnować drzwi, to wiadomo. Bo wiecie, baba musi całe gacie ściągnąć, tyłkiem świeci, jak ktoś by zrobił "BUM SKARBIE!" i wywalił drzwi kopem (albo po prostu sobie otworzył) to łatwiej facetowi schować fujare niż lasce podciągać wszystko w góre ;p
W szkole to się chodziło by druga pilnowała, bo mentalność dzieci-facetów jest niska i żenująca C: (podstawówka/gimnazjum). Potrafili nawet wejsc do kabiny obok, wspiąć się na sedes, na klamkę i patrzeć od góry.... Brak słów d;
A poza tym to ja naprawdę więcej nie wiem.

[Obrazek: 80Y7spE.jpg]
25.03.2014 22:09
Hotarubi Offline
♥ Psiara ♥
Pirat

*
Liczba postów: 1,196
No dziewczyny chyba większość nieścisłości wyjaśniły... pogadychy toaletowe, bezpieczeństwo. Właściwie ten instynkt przetrwania to chyba najwłaściwsze wyjaśnienie całego zjawiska, zawsze się kobitka pewniej czuje, że nie zostanie zaskoczona w trakcie załatwiania potrzeb fizjologicznych Wink

[Obrazek: llamister_kozov.png]
"3 grudnia książę mrocznych kóz oświadczył się siostrze Okiren: Hotarubi.
Podarował jej pierścień z trawy, który ta ochoczo przyjęła, a że jest lamą, to pewno go zeżarła."
25.03.2014 22:14
Wochu Offline
Pirat
Pirat

*
No za moich czasów w podstawówce że tak to określę to był wielki dyshonor wejść do kobiecej łazienki i dla dowcipów się czasem tam zamykali i wielkie problemy nieraz były z tego powodu. Znajomy kiedyś się popłakał że mu taki dowcip zrobili.
25.03.2014 22:15
Odpowiedz 

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Wymiana
One Piece Vampirciowo Fairy Tail Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!

Kontakt | One Piece Nakama | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | RSS | Mapa Nakama