Aktualny czas: 21.11.2019, 12:27 Witaj! (LogowanieRejestracja)

Wróciliśmy do mangi, a na stronie pojawił się "już" 958 rozdział!
Odpowiedz 
Dlaczego nie kupujemy/czytamy polskiego wydania?
Autor Wiadomość
Hejs Niedostępny
Cichociemny
Pirat

*
Liczba postów: 3,583
Poziom ostrzeżeń: 0%
RE: Dlaczego nie kupujemy/czytamy polskiego wydania?
(09.03.2017 17:25 )Filemon napisał(a):  Mam taki problem z OP, że nawet jeśli kupowałabym co te dwa miesiące, to i tak lądują one na półce. Nie chciałoby mi się czytać tego po raz trzeci, dodatkowo w takich odstępach czasowych. Ile lat minie, do momentu w którym polskie wydanie będzie mniej więcej równe z tym japońskim? Teraz w Japonii jest jakoś 84 tomik, polskie wydanie jest na około 40 tomie - przy częstotliwości 6 tomów na rok minie 7 lat zanim dotrze to do 84 tomu, nie mówiąc o ilości tomików, które się znowu nagromadzą w japońskim wydaniu.
Mam ten sam "problem". Kupowałem do 31. tomu i przestałem, bo i tak od początku planowałem przeczytać dopiero wtedy, gdy się skończy. Póki co szkoda mi czasu na powtarzanie jakiejkolwiek serii, tym bardziej OP, które co jakiś czas wertuję w internetach, czytam pojedyncze rozdziały, dzięki czemu mniej więcej pamiętam całą historię. Kiedyś kupiłem całe DB, na OP też przyjdzie pora. A czy za tych kilka(naście) lat zmieni się coś w kwestii wydań elektronicznych, które bym preferował, się zobaczy. Obecne rozwiązania, jakie stosuje na przykład Waneko, mnie nie zadowalają. A jak nic z tego nie wyjdzie, zachodni wydawcy pewnie chętnie przyjmą moje pieniądze :v

[Obrazek: Sygnatura.jpg]
09.03.2017 18:16
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Odpowiedz 

Wiadomości w tym wątku
RE: Dlaczego nie kupujemy/czytamy polskiego wydania? - Hejs - 09.03.2017 18:16

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Wymiana
One Piece Vampirciowo Fairy Tail Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!

Kontakt | One Piece Nakama | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | RSS | Mapa Nakama