Aktualny czas: 12.12.2017, 10:21 Witaj! (LogowanieRejestracja)

Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Dlaczego oglądacie OP?
Autor Wiadomość
Vampircia Offline
Bosman
Pirat

*
Liczba postów: 324
Dlaczego oglądacie OP?
Muszą być jakieś tematy o OP na tym forum. Ja oglądam przede wszystkim dlatego, że postacie są wspaniale skonstruowane. Dla mnie postacie są najważniejsze, ważniejsze nawet niż fabuła, choć i tej nie można nic zarzucić. I naprawdę jest niewiele serii, w których tak bardzo lubiłabym głównego bohatera. Główny bohater często jest bezbarwny, albo nawet żałosny, a Luffy to po prostu cudeńko :lol:
31.03.2009 22:16
Znajdź wszystkie posty użytkownika Return to top
Vegi Offline
I Oficer
Pirat

*
Liczba postów: 522
Poziom ostrzeżeń: 0%

Nie ma w One Piece rzeczy, która by mnie jakoś zrażała. Postacie są cudne i każda ma fanów. Dla przykładu: mam 3 kumpli i 1 brata, którzy oglądają te wspaniałe anime i każdy lubi innego członka załogi. To jest właśnie piękne. Wszystkie charaktery są inne i na swój sposób oryginalne. Nawet najmniejsze, nieznaczące postaci są dobrze stworzone.
Po drugie - niezwykły humor. Cudo normalnie Big Grin Przy żadnym anime, ani filmie tak się nie uśmiałem!
Po trzecie - walki! Możecie mnie oskalpować, ale naprawdę pojedynki w OP są dla mnie najlepsze spośród wszystkich anime! Są dynamiczne, mają niewielkie przerwy albo nie mają ich w ogóle i Oda zawsze czymś zaskakuje ^^ Przydałoby się, żeby ktoś został w końcu naprawdę ciężko ranny, ale przyjdzie na to czas jeszcze xD

[Obrazek: za_oga_strzelc_w_sygna.jpg]
Lubię placki.
31.03.2009 22:21
Shenlong Offline
Majtek
Pirat

*
Liczba postów: 48

Pierwsze co mi przychodzi do głowy to dobrze dobrany dubbing (czy jak to się tam z japońca zwie). Poza tym fabuła i (dziwne) filery. Nie odstraszają tak bardzo jak w innych seriach. W sumie gdyby nie te 2 punkty to chyba stanęłoby na samej mandze Smile

Sometimes people put up walls, not to keep others out, but to see who cares enough to break them down.
31.03.2009 22:21
SLAWO89 Offline
Drań
Załoga Nakama

*
Liczba postów: 863

Ja oglądam anime bo jest kolorek i postacie są w ruchu co w niektórych przypadkach wiąże się z większym komizmem, no i dochodzą do tego przecudowne walki Big Grin
31.03.2009 22:23
Komimasa Offline
Ślimaczek
Admirał Floty

*
Liczba postów: 5,459
Poziom ostrzeżeń: 5%

Chyba też właśnie ze względu na postaci. Tylko w moim wypadku pytanie winno być skonstruowane "Dlaczego żyjesz Op" :-D :-D

Ja kocham każdego z nich, ale i poboczne postacie mają zarąbiście skonstruowane charaktery i nakreśloną osobowość. Ja np właściwie ja każdego lubię. ewentualnie kilku złych odpada.

Sam pomysł na świat w erze piratów jest totalnie zakręcony. Ten klimat jaki Oda stworzył przemawia do mnie i pozwala zapomnieć o troskach. Po prostu inny świat.

Niebieski fryz mamy i razem się trzymamy!
[Obrazek: tXwp6nO.png]

31.03.2009 22:24
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Return to top
Redrey Offline
Yonkou
Pirat

*
Liczba postów: 2,193

Czemu oglądam One Piece? Odpowiedź jest prosta, za genialną bardzo rozbudowaną fabułę, za genialnie skonstruowane postacie, zarówno pod względem charakteru jak i wyglądu. Za mnóstwo wspaniałych gagów, za przejmujące, chwytające za serce sceny, za zapierające dech w piersiach walki i motywy. Ogólnie gdy zaczynałem moją przygodę z One Piece, to widząc kreskę, która później bardzo mi się spodobała nastawiałem się na wielki shit, ale wystarczył mi jeden odcinek żeby zobaczyć plusy i tak przebrnąłem do ostatniego odcinka i teraz nie mogę się uwolnić od tej serii. xD

31.03.2009 22:26
ryba Offline
Nakama, kuźwa...
Pirat

*
Liczba postów: 1,237

Bo chcę zobaczyć jak niektóre rzeczy wyglądały w anime porównując do mangi.

A tak na serio.. Za komiczne momenty które powodują ból brzucha.
Za podniosłe, epickie momenty które powodują że nie można się od tego oderwać.
Za smutne momenty które powodują łzy, chociaż zdarzało mi się ryczeć także ze wczucia.
Za rozbudowaną gamę postaci, z których każda jest oryginalna i każda ma swoją unikalną rozbudowaną historię.
Za to że fabuła jest tak wciągająca.
Za wiele innych wspaniałych rzeczy Smile

-To się nagrywa?
-Tak
-Jemy szyszki!

[Obrazek: za_oga_strzelc_w_sygna.jpg]
31.03.2009 22:30
BlackKuma Offline
Yonkou
Pirat

*
Liczba postów: 2,093

Komimasa napisał(a):Chyba też właśnie ze względu na postaci. Tylko w moim wypadku pytanie winno być skonstruowane "Dlaczego żyjesz Op" :-D :-D

Ja kocham każdego z nich, ale i poboczne postacie mają zarąbiście skonstruowane charaktery i nakreśloną osobowość.
\
Też tak mam :]
Komimasa napisał(a):Sam pomysł na świat w erze piratów jest totalnie zakręcony. Ten klimat jaki Oda stworzył przemawia do mnie i pozwala zapomnieć o troskach. Po prostu inny świat.
Mnie na początku troszku nie teges były te klimaty i dlatego się nie zabierałem przez jakiś czas za OP, ale potem się wciągnąłem Big Grin

Postacie są największym plusem OP, bo Oda nie tylko niesamowicie kreuje główne, ale i te poboczne, na które czeka się tylko, żeby znowu zobaczyć je w akcji Smile
Fabuła także jest moim zdaniem przednia, fakt, ze walki są przewidywalne i chodzi mi tu o wyniki, ale i tak jest super.

.........._............_...........
........IOI'.'.'.'.'.'.'.IOI.........
........ \.'.'.'.'.'.'.'.'.'./..........
........".'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'"...........
........"""[!!!!] [!!!!]"""...........
.....""""" ...../..\....""""""........
...."""""" ..______..""""""".......
...""""""" .....__.....""""""""......
..""""""""\________/"""""""""...
31.03.2009 22:32
Wąski Offline
Naczelny Enufil
Pirat

*
Liczba postów: 620

Za co kocham OP?

-za epickość, która przekracza wszelkie granice wyznaczone dotychczas
-za to, że przyjaźń jest tutaj najważniejsza
-za to, że załoga jest zbalansowana. Są debile, są prawdziwi faceci, są fajne kobitki Tongue
-za to, że udało się połączyć wspaniałą historię z momentami wybitnie komicznymi : )

[Obrazek: wskasygna3.jpg]
31.03.2009 23:24
Najuch Offline
Bóg Urlopu
Pirat

*
Liczba postów: 912

U mnie proste. Połączcie sobie wypowiedź Ryby i Wąskiego, a wyjdzie wam to co jest u mnie.

A przede wszystkim za "nakama". Za końcówkę walki z Enelem. Za miliard podniosłych historii które wyciskały łzy z oczu. NiesamowitośćSmile

Posłuchaj jak śpiewam i gram:):
http://www.myspace.com/lukaszjedrys
01.04.2009 04:53

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Wymiana
One Piece Vampirciowo Fairy Tail Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!

Kontakt | One Piece Nakama | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | RSS | Mapa Nakama