Aktualny czas: 17.10.2018, 10:26 Witaj! (LogowanieRejestracja)

Uwaga, problem logowania/ rejestracji został już rozwiązany,
więc można już spokojnie aktywnie uczestniczyć w życiu forum:)
Ankieta: Którą załogę wybierzesz?
Po rozbiciu wracam do Soge
Nie jestem w żadnej załodze, po rozbiciu dołączę do Soge
Dołączę do Fallen jeśli zostaną tacy, jacy są
Dołączę do Fallen jeśli zmienią trochę swój wizerunek i wybiorą klimatycznego patrona
Dołączę do Feniksa jeśli zostanie taki jaki jest
Dołączę do feniksa jeśli zmienią trochę swój wizerunek i wybiorą klimatycznego patrona
Dołączę do Soula
Dołączę do Łowców Piratów
Dołączę do Neomarynarki
Inne (napisz w temacie co)
[Wyniki ankiety]
Uwaga: To jest publiczna ankieta, więc każdy może zobaczyć na co zagłosowano.
Odpowiedz 
Do jakiej załogi chcesz dołączyć po całkowitej anihilacji wszystkiego co się rusza?
Autor Wiadomość
Grigorij Offline
Yonkou
Pirat

*
Liczba postów: 3,324
Poziom ostrzeżeń: 0%
Do jakiej załogi chcesz dołączyć po całkowitej anihilacji wszystkiego co się rusza?
Daję ankietę żeby mieć jakieś rozeznanie liczbowe. Propozycji chyba nie trzeba rozpisywać, bo każdy zainteresowany jest raczej zorientowany z sytuacji.

[Obrazek: vYg1BTA.png]
26.08.2013 12:38
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Hotarubi Offline
♥ Psiara ♥
Pirat

*
Liczba postów: 1,220
RE: Do jakiej załogi chcesz dołączyć po całkowitej anihilacji wszystkiego co się rusza?
Soul- swoim sercem już tam jestem ^^ <3
a ankieta u góry rzeczywiście by się przydała Wink

(Ten post był ostatnio modyfikowany: 26.08.2013 12:41 przez Hotarubi.)
26.08.2013 12:40
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Nami Offline
Chrupkozaur
Redakcja Ohara

*
Liczba postów: 3,209
RE: Do jakiej załogi chcesz dołączyć po całkowitej anihilacji wszystkiego co się rusza?
Wzięłam Fallenów - ale jeśli nie wypalą, to idę do Neo.

[Obrazek: 80Y7spE.jpg]
26.08.2013 12:48
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Komimasa Offline
Ślimaczek
Admirał Floty

*
Liczba postów: 5,705
Poziom ostrzeżeń: 5%
Wystarczy spojrzeć na mój podpisxd

Niebieski fryz mamy i razem się trzymamy!
[Obrazek: tXwp6nO.png]

26.08.2013 12:51
SLAWO89 Offline
Drań
Załoga Nakama

*
Liczba postów: 890
Wybrałem pierwszą opcje z Fallena co i tak nie zmienia faktu że jak uda się zmodernizować to tak tam dołączę
26.08.2013 12:54
ryba Offline
Nakama, kuźwa...
Pirat

*
Liczba postów: 1,237
Great idea z tą ankietą, popierać. Oczywiście wracam do Soge jako kapitan czy też nie kapitan.

-To się nagrywa?
-Tak
-Jemy szyszki!

[Obrazek: za_oga_strzelc_w_sygna.jpg]
26.08.2013 12:55
Filemon Offline

Łowca Piratów

*
Liczba postów: 2,447
Poziom ostrzeżeń: 10%
Ja wybrałam oczywiście Soula (:

[Obrazek: rn4Q8xO.gif]

Czy głód to ludzka sprawka?
26.08.2013 12:56
Yoh Offline
Wice Kapitan
Pirat

*
Liczba postów: 590
GŁOSUJE NA INNE!

Feniks się na pewno zmieni - To już jest pewne - Taka mała informacja.
Jeżeli Aktywność Feniksa mi się spodoba - Zostaje
Jeżeli Aktywność Feniksa będzie za niska (Sama w sobie) dołączam do Łowców Piratów

(Ten post był ostatnio modyfikowany: 26.08.2013 14:04 przez Yoh. Powód: Poprawiona ortografia)
26.08.2013 13:02
Filemon Offline

Łowca Piratów

*
Liczba postów: 2,447
Poziom ostrzeżeń: 10%
Jeszcze tylko dodam:
Grigorij napisał(a):Feniks jeśli się ogarnie to niech sobie wybierze patrona (np. Marco), odświeży swój design i rozpocznie nabór. Jeśli nie, to zrobić na ich miejsce Soula. Ewentualnie i jedno, i drugie, będą cztery załogi.

Wydaje mi się, że lepiej na miejsce Fallenów zrobić Soula. W sensie Feniks ma te osiem czy ileś tam osób i z tego co słyszałam, to dyskutują wewnątrz jak się ogarnąć i co zrobić. Więc ze strony tej załogi jest jakakolwiek aktywność. Natomiast Fallen obecnie ma trzech, nie do końca aktywnych członków. Sławo, Kyo i Weat. No i wydaje mi się, że koncepcja tej załogi nie budzi zbyt wielkiego zainteresowania. Ostatnią osobą, która do nich dołączyła... była pewna Fimelon. A było to chyba z rok temu. Do Feniksów natomiast przyłączały się nowe osoby. Chociażby Yoh, Xard, Szogu, więcej osób nie pamiętam. Dlatego nie rozumiem dlaczego pod uwagę jest brana jedynie zamiana Feniksów na Soula, a Falleni pomimo jakiegokolwiek braku zainteresowania mają sobie zostać jako praktycznie taka sama załoga. Może jeśli Falleni nic nie ogarną, to lepiej zamienić ich na Neomarynarkę? Feniksy jeśli udowodnią, że potrafią mogą zostać. Jeśli nie, to w ich miejsce mógłby powstać Soul. Jeszcze dowiedziałam się, że kiedyś jak trwały te igrzyska, to Falleni nie byli zbyt aktywni, mieli wymówki by nie brać udziału w danych konkurencjach. Więc nie rozpatrujmy jedynie rozbioru Fenika, który jest TERAZ aktywny. Zauważcie, że Falleni praktycznie się nie odzywają w tym temacie. To rzekłam Ja. Mam nadzieję, że ktokolwiek po przeczytaniu zrozumie, co napisałam, bo trochę to chaotyczne.

[Obrazek: rn4Q8xO.gif]

Czy głód to ludzka sprawka?
26.08.2013 13:12
Grigorij Offline
Yonkou
Pirat

*
Liczba postów: 3,324
Wyniki ankiety dadzą nam odpowiedź co powinno pójść do odstrzału.

[Obrazek: vYg1BTA.png]
26.08.2013 13:14
Odpowiedz 

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Wymiana
One Piece Vampirciowo Fairy Tail Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!

Kontakt | One Piece Nakama | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | RSS | Mapa Nakama