Aktualny czas: 15.12.2017, 06:23 Witaj! (LogowanieRejestracja)

Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Dobry serial
Autor Wiadomość
Vegheta Offline
Majtek
Pirat

*
Liczba postów: 50
Poziom ostrzeżeń: 0%
Dobry serial
Związku z tym że forum to miejsce publiczne i znajduję się tu dość sporo osób, chciałbym usłyszeć tytuły jakichś dobrych seriali , takich co siadasz obejrzysz odcinek ;p i tylko chcesz włączyć następny , Liczę że dacie jakieś niezłe tytuły . Poniżej zamieszczę tytuły tego co oglądam lub oglądałem.
Lost , Prison Break , Supernatural , True Blood , Spartacus , Heroes , FlashForward , Vampires Diaries , Weeds i na tym kończy się moja lista ,pozdro
04.02.2011 19:57
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
roronoazoro Offline
Łapacz motylkuf
Pirat

*
Liczba postów: 262
RE: Dobry serial
My name is Earl. Ten serial jest po prostu niesamowity. Ma w sobie humor, zwroty akcji, no i Earla J. Hickeya Smile Aaa... i jego przezarombistego brata, z którego normalnie nie da się nie śmiać. Komedia pełną gębą. Polecam Tongue

Buziaczki, cukiereczki, ciasteczka.
04.02.2011 20:00
Romario Offline
Shichibukai
Pirat

*
Liczba postów: 1,736
Pacific - serial w konwencji kompanii braci; 10 odcinków
Boardwalk Empire - serial o początkach mafii w USA w latach 20-tych XX wieku; opowiada o losach rodziny Thompson, a zwłaszcza o Nucky i jego rywalizacji o wpływy w Filadelfii; można zobaczyć tutaj walkę z legendarnych gangsterem Arnoldem Rothsteinem i początki kariery Ala Capone; 12 odcinków
Rome - serial o dwóch żołnierzach Juliusza Cezara - Lucjusz Vorenus i Tytus Pullo; od zdobycia władzy przez Cezara do jego śmierci; fajnie ukazane rozgrywki polityczne i życie w starożytnym Rzymie; utrzymany trochę w konwencji Spartacusa; 23 odcinki

Ludzie genialni są jak meteory. Ich przeznaczeniem jest, by spalając się, przydali blasku epoce, w której żyją. - Napoleon Bonaparte
04.02.2011 20:21
Fifti Offline
Bosman
Pirat

*
Liczba postów: 346
Ja polecam "Jak poznałem waszą matkę", "The Big Bang Theory", "Scrubs", "Dr. House", "On, Ona i dzieciaki"

[Obrazek: za_oga_strzelc_w_sygna.jpg]
04.02.2011 20:24
Szczery Offline
Yonkou
Pirat

*
Liczba postów: 4,642
(04.02.2011 20:00 )roronoazoro napisał(a):  My name is Earl. Ten serial jest po prostu niesamowity. Ma w sobie humor, zwroty akcji, no i Earla J. Hickeya Smile Aaa... i jego przezarombistego brata, z którego normalnie nie da się nie śmiać. Komedia pełną gębą. Polecam Tongue

Napisane dokładnie to, co bym chciał polecić Smile Aczkolwiek moim zdaniem były i sceny w których można się było nie śmiać z Randy'ego - na przykład w odcinku w którym kłócili się kto powinien być odpowiedzialny kiedy szukali Franka? Tongue
Ale też gorąco polecam ten serial, wraz z Futuramą i It Crowd (sezonami 1-3) są to moje ulubione seriale komediowe. I Futuramę też mogę śmiało polecić, mimo iż jest on animowany Smile

Edit:

Ach, zapomniałem uzupełnić wypowiedź kolegi - nie tylko humor i zwroty akcji są zawarte w tym serialu... Bowiem dość często scenarzyści przekazują nam też wraz z odcinkami pewne morały i nauki, potrafią też wruszyć. Nie czynią jednak tego natrętnie, jest to jedynie wisienka na torcie tego przezabawnego serialu, którą tą wisienkę się połyka z uśmiechem Smile

[Obrazek: zbojcerzemaszeruja_kopia3.jpg]

(Ten post był ostatnio modyfikowany: 05.02.2011 12:59 przez Szczery.)
04.02.2011 20:35
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
czarna Offline
Szczur Lądowy
Pirat

*
Liczba postów: 11
z czystym sumieniem polecam House'a. 6 sezonów nie przeciętnego talentu scenarzysty.

[Obrazek: aaasygnatura.jpg]
05.02.2011 12:15
januarus19 Offline
Pirat
Pirat

*
Liczba postów: 277
W listopadzie, bo wtedy skończyłem oglądać ostatni odcinek Day Break. Niesamowity serial, przy którym trzeba troszkę pomyśleć. Gościu przeżywa ten sam dzień coś ala dzień świstaka, tylko zrobione w serial z dodatkami ciekawych wątków.
http://www.filmweb.pl/serial/Ten+sam+dzi...006-321638
Recenzja, gdyby komuś chciało się luknąćTongue

Dzień w którym ludzie przestaną walczyć o życia swoich bliskich, stanie się dniem końca człowieczeństwa.
05.02.2011 17:25
Guybrush T. Wood Offline
Pirat
Pirat

*
Liczba postów: 230
Ja również polecam Scrubs i IT Crowd jednak mnie i brata rozwalają najbardziej:
- "Wszyscy nienawidzą Chrisa" - przezabawna komedia o dzieciństwie komika Chrisa Rocka z komentarzami samego Rocka i przekozackimi motywami XD
- "Moja rodzinka" - angielski serial o nietuzinkowej angielskiej rodzinie. Szczególnie polecam pierwszy sezon, w którym występuje jeszcze najstarszy syn - najzabawniejsza i najbardziej miażdżąca postać serialu

Z poważniejszych polecam pacific, ostatnio wciągnął mnie również serial kryminalny "Dowody zbrodni" ze wzgłedu na postać głównej bohaterki i niebanalne sprawy do rozwikłania.

Zostań na chwilę i posłuchaj...
...

Nikt nigdy nie słucha
05.02.2011 19:54
Szczery Offline
Yonkou
Pirat

*
Liczba postów: 4,642
(05.02.2011 19:54 )Guybrush T. Wood napisał(a):  Ja również polecam Scrubs i IT Crowd jednak mnie i brata rozwalają najbardziej:
- "Wszyscy nienawidzą Chrisa" - przezabawna komedia o dzieciństwie komika Chrisa Rocka z komentarzami samego Rocka i przekozackimi motywami XD
- "Moja rodzinka" - angielski serial o nietuzinkowej angielskiej rodzinie. Szczególnie polecam pierwszy sezon, w którym występuje jeszcze najstarszy syn - najzabawniejsza i najbardziej miażdżąca postać serialu

Obydwa seriale są dobre, ale właśnie jedynie te pierwsze serie. Żaden z widzianych przeze mnie odcinków tych późniejszych nie był już dobry :/

[Obrazek: zbojcerzemaszeruja_kopia3.jpg]

14.02.2011 09:19
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Odpowiedz 

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Wymiana
One Piece Vampirciowo Fairy Tail Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!

Kontakt | One Piece Nakama | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | RSS | Mapa Nakama