Aktualny czas: 24.10.2017, 00:40 Witaj! (LogowanieRejestracja)

Wracamy do wydawania bieżących rozdziałów One Piece!
Rozdział 881 już na stronie!
Wątek zamknięty 

Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Domowy Zwierzyniec
Autor Wiadomość
Lechhu
Unregistered

Domowy Zwierzyniec
W tym temacie chciałbym się dowiedzieć, czy Posiadacie w swych domach jakiekolwiek zwierze, bądź też posiadaliście ? Tongue
Może zacznę od swoich opowieści, a było to tak Tongue :

Gdy byłem małym chłopcem ( kiedyś mi się zdarzyło xD ) to miałem 2 papużki i chomiczka, niestety chomik spadł mi z szafki i się zabił,a papużki zdechły ( Rodzice powiedzieli, że wyleciały przez okno Tongue No i oczywiście dałem się nabrać Tongue ).
Jakiś czas później wszedłem w posiadanie psa ( zowie się Miki ).Po jakichś 4 latach kolega wpadł do domu i powiedział,że jego dziadkowie posiadają 2 świnki morskie,którymi nie mają czasu się opiekować,więc wzięliśmy je i nazwaliśmy Motek- samiec i Julita- samiczka(miały jakieś 8 miesięcy).Po jakimś czasie urodziły się 3 świneczki morskie : Junior, Mohik i Mała. Minęły później lata ( ok 13 ) i przypałętał się kundelek ( bardzo wygłodniały i chudy jak patyk, nazwaliśmy go Kubuś ), oczywiście zagadaliśmy Rodziców z rodzeństwem i byśmy szczęśliwymi posiadaczami 2 psów i 5 świnek morskich. Niestety 2 świnki morskie mając na karku po 9 lat ( Motek i Julita, zdechły ) po 2-3 miesiącach zdechła reszta ( Junior, Mohik i Mała ).Tak więc pozostały nam 2 psy, gdy myślałem,że nic już nie będzie,po kilku dniach ( niedziela ) wracając z Kościoła,dowiedziałem się, że jakiś Skurw...chu...cwel przejechał Kubusia...miałem wtedy ochotę kolesia dorwać i rozpier...rozwalić mu twarz...Został już tylko Miki.Po 2 latach otrzymałem w spadku psa który wabił się Filip. Rodzice już więcej nie chcieli żadnych zwierząt, bo powiedzieli, że człowiek się zżyje i później szkoda zwierzaka,co potwierdzam w 100%. No ale tej zimy, gdy poszedłem skrobać samochód ( -5 stopni), na podwórku usłyszałem jakieś piski, więc zacząłem chodzić i się rozglądać, wtedy zobaczyłem maluśkiego szczeniaczka ( suczkę ok. 2-3 tygodni ).W między czasie zeszła siostra i od razu jej się spodobał ten szczeniaczek,więc poszliśmy do domu przekonać rodziców,żeby ją przygarnąćTongue Mama zgodziła się od ręki,ale Tata był przeciw, ale zwierzak i tak został Tongue hehe
Przez prawie miesiąc myśleliśmy jak ją nazwać no i w końcu wybraliśmy, suczka wabi się Żaba i jest owczarkiem francuskim ( bauceron ).Tak więc obecnie posiadam 3 psy.

Huh i to by było na tyleTongue Czekam na wasze historie Smile
20.07.2011 16:25
Return to top
Fifti Offline
Bosman
Pirat

*
Liczba postów: 346
Poziom ostrzeżeń: 0%
RE: Domowy Zwierzyniec
Moja historia będzie krótka.
Moi sąsiedzi posiadali królika i psa, a że się nie za dobrze dogadywali to oddali mi królika. Na początku było ok, ale po pewnym czasie okazało się, że jestem na niego uczulony więc wyjechał na wieś. Koniec Smile

Myślę by kiedyś zakupić sobie akwarium, ale to kiedyś ;]

[Obrazek: za_oga_strzelc_w_sygna.jpg]
20.07.2011 16:36
Znajdź wszystkie posty użytkownika Return to top
Jutsu
Unregistered

RE: Domowy Zwierzyniec
Moja historia będzie jeszcze krótszaWink Taki temat już istnieje Tongue
Tutaj: http://forum.onepiecenakama.pl/thread-67...wierzyniec
Zwykle takie zwykłe tematy znajdziesz właśnie w "spokojnych rozmowach przy kieliszku" bo to chyba drugi temat, który ci zamykamWink
20.07.2011 16:58
Return to top
Wątek zamknięty 

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Wymiana
One Piece Vampirciowo Fairy Tail Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!

Kontakt | One Piece Nakama | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | RSS | Mapa Nakama