Aktualny czas: 25.02.2018, 03:22 Witaj! (LogowanieRejestracja)

Na stronie pojawił się już nowy rozdział 895 po polsku!

Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Dota 2
Autor Wiadomość
szogu3 Offline
Bosman
Pirat

*
Liczba postów: 386
Poziom ostrzeżeń: 55%
Dota 2
Witam Smile
Słowem wstępu Dota 2 to gra typu MOBA kontynuacja (jeśli można to tak nazwać) moda do gry Warcraft 3 pt. DotA. Pomyślałem, że przyda się temat odnośnie tej gry.
Sam gram w nią od jakiegoś czasu (nie mówię że jestem jakimś arcy pro graczem xD) i poszukuje ludzi do luźnych meczyków Smile
Jeśli grasz albo miałbyś ochotę zagrać to zapraszam do drużyny. Kontakt przez ts3 (team speak 3) ew. GG Smile

"Ja zawsze mam rację, aż mnie to przeraża." - Herkules Poirot
Wierze w pomidory bardziej niz w cokolwiek innego na świecie.

[Obrazek: 317288_405136879557501_1715073538_n.jpg]
25.08.2013 14:53
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Zangetsu2 Offline
Kapitan
Pirat

*
Liczba postów: 604
RE: Dota 2
Ja coś tam gram w Dote. LoL'a kijem nie dotknę.

See you space cowboy...

Fanboy Sagi o Wiedźminie
25.08.2013 15:07
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Rika Offline
Kotałka :3
Wanted Team

*
Liczba postów: 829
Poziom ostrzeżeń: 0%
Potwierdzam, nie wszyscy Tongue
Też gram w Dotę, także Szogu, jeśli jesteś chętny to możemy kiedyś pograć razem ^^ Mam też swoją paczkę do "docenia", także mogę Cię z nimi poznać xD
I również się zgodzę, że Dota jest przyjemniejsza od LoL'a Tongue

[Obrazek: 7T84wUg.jpg]
25.08.2013 15:09
szogu3 Offline
Bosman
Pirat

*
Liczba postów: 386
Poziom ostrzeżeń: 55%
Okej ^^ to jest moje gg: 48440880 jeżeli wam nie przeszkadza młody wiek to ja bardzo chętnie zagram Big Grin

"Ja zawsze mam rację, aż mnie to przeraża." - Herkules Poirot
Wierze w pomidory bardziej niz w cokolwiek innego na świecie.

[Obrazek: 317288_405136879557501_1715073538_n.jpg]
25.08.2013 15:14
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Grigorij Offline
Yonkou
Pirat

*
Liczba postów: 3,301
Rika napisał(a):Dota jest przyjemniejsza od LoL'a
Owszem, ale jedynka. Dwójka zepsuła moje ulubione postacie.

[Obrazek: vYg1BTA.png]
25.08.2013 15:49
Taboretto Offline
Supernova
Pirat

*
Liczba postów: 806
W Docie 2 jest fajny samouczek co nawet kompletnemu noobowi w tym gatunku jak ja potrafi to zgrabnie wytłumaczyć, ale jeszcze trochę minie zanim się wdrożę Tongue Stworzymy grupę zaprzeczającą dominacji Lola na forum xd
25.08.2013 22:39
Dragonfly Offline
I Oficer
Pirat

*
Liczba postów: 417
Okej, jako, ze LoL mi nudą śmierdzi (Proszę się nie obrazić LoL'owicze), postanowiłem, że sprawdzę Dotę 2. Było to już dawno temu i nie miałem wtedy czasu się temu przyjrzeć dokładnie, więc odłożyłem grę na półkę Steama i od tamtego czasu nie grałem... Hmm... jeżeli będę miał z kim grać to na pewno znów zainstaluję.. Ale raczej szybko tego nie zrobię.. Muszę przywyknąć do Technikum i zacząć się uczyć na poważnie... Ale na pewno kiedyś się wpiszę na listę chętnych do gry Big Grin

[Obrazek: lw0y.png]

Dla niewiedzących: Kiedyś zwałem się Carsis
25.08.2013 23:34
Devzan Offline
I own you.
Łowca Piratów

*
Liczba postów: 3,834
Poziom ostrzeżeń: 20%
Zacząłem w to grać. Już na początku zauważyłem, że mój staż w Lolu ani trochę nie pomaga w oswojeniu się z Dotą (nawet przeszkadza, ah to wciskanie spacji). Pewnie długi czas minie zanim zacznę cokolwiek ogarniać.

Zdążyłem już za to poznać rusków w tej grze. Odpaliłem sobie yolo mecz na co-op na boty, gość o nicku Abraham Lincoln grał kimś tam, wyciągnął 12/0, kiedy ja miałem 1/5.

Denerwuje mnie też afczenie - grałem ogólnie z 5 meczy na boty, w każdym ktoś albo się rozłączył, albo był afk. Tyle dobrze, że można wyjść jak jest AFK (w Lolu takiego systemu nie ma -.-).
22.05.2014 09:33
Rika Offline
Kotałka :3
Wanted Team

*
Liczba postów: 829
Devzan napisał(a):Zacząłem w to grać. Już na początku zauważyłem, że mój staż w Lolu ani trochę nie pomaga w oswojeniu się z Dotą

Ano zgadza się, Lol'owcy nie mają żadnej przewagi pod tym kątem xD Dota i Lol to nie to samo.

Devzan napisał(a):Zdążyłem już za to poznać rusków w tej grze. Odpaliłem sobie yolo mecz na co-op na boty, gość o nicku Abraham Lincoln grał kimś tam, wyciągnął 12/0, kiedy ja miałem 1/5.

Jeszcze nie poznałeś rusków w tej grze w takim razie xD Ten to ci się trafił jeden na milion, że trochę ogarniał xD

Devzan napisał(a):Denerwuje mnie też afczenie - grałem ogólnie z 5 meczy na boty, w każdym ktoś albo się rozłączył, albo był afk. Tyle dobrze, że można wyjść jak jest AFK (w Lolu takiego systemu nie ma -.-).

Na meczu na botach się nie dziw, że afczą i wychodzą, bo za mecz treningowy z botami nie są wyciągane żadne konsekwencje, więc jeśli się komuś nie podoba postać, albo ma akurat kolacje to wychodzą albo afczą xD
W normalnym meczu za afk system zalicza graczowi rozgrywkę jako opuszczoną i trafia do kolejki o zmniejszonym priorytecie (reszta graczy może wtedy opuścić mecz bez konsekwencji), to samo jeśli gracz sam wyjdzie z gry.

Generalnie Dev jakbyś chciał zagrać z kimś, a nie sam to daj znać xD

[Obrazek: 7T84wUg.jpg]
22.05.2014 21:05
Devzan Offline
I own you.
Łowca Piratów

*
Liczba postów: 3,834
Poziom ostrzeżeń: 20%
Rika napisał(a):reszta graczy może wtedy opuścić mecz bez konsekwencji
Kocham to, brakuje tego w Lolu. W lolu bana dostajesz za ok. 3 wyjście z gry, nie wcześniej. I to na 24h. Powinno być tak, że osoba, która wyjdzie dostaje solidnego bana na tydzień, a reszte składu może wyjść.

Zagrałem jeden mecz PVP (ten co narzuca tutorial), orali mnie jak chcieli. VIPER CO TO KUFFA MA BYĆ! Bije mnie z tego Q przez pół mapy! Uciekam a to nadal do mnie leci! XD

Zawsze to fajnie by było zagrać premade z kimś kto by mi wytłumaczył "na żywo" co i jak, tak jak to z lolem u mnie było Big Grin

Np. mam duże problemy ze sklepami - nie zawsze ogarniam, że mi się kupiło (no bo się automatycznie łączą itemki, a w lolu trzeba kupić efekt materiałów), a nie wiem czy jest refund i tracę pewnie cenne goldy xd

W ogóle to nie lubię The Dire/Mrocznych, nie orientuje się w bazie tam, zwłaszcza, że jest tam dużo budynków Big Grin
22.05.2014 21:17
Odpowiedz 

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Wymiana
One Piece Vampirciowo Fairy Tail Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!

Kontakt | One Piece Nakama | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | RSS | Mapa Nakama