Aktualny czas: 22.09.2017, 01:04 Witaj! (LogowanieRejestracja)

Nabór na adminów.
Potrzebni mi są ludzie, którzy mogą mi prowadzić nakamę:) Więcej informacji -> Tutaj <-
Odpowiedz 
Dragon Age
Autor Wiadomość
Ra Offline
Wilk Morski
Pirat

*
Liczba postów: 130
Dragon Age
Ogólnie o produkcji Dragon Age i wszystkim co się podoba lub nie, o polonizacji jak i fabule, postaciach, szczególnych miejscach u umiejscowieniu akcji a także unikalnej historii naszej postaci, walki itp xD

To już jest koniec...
04.02.2010 21:39
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Romario Offline
Shichibukai
Pirat

*
Liczba postów: 1,715
Poziom ostrzeżeń: 0%

Na razie napiszę że ta gra wymiata! Dużo ras, duży świat, ciekawe zdolności no i genialna fabuła. Dawno nie było tak dobrej gry. Jedyne co mnie wkurza to te DLC. Żeby były płatne? Paranoja.

Ludzie genialni są jak meteory. Ich przeznaczeniem jest, by spalając się, przydali blasku epoce, w której żyją. - Napoleon Bonaparte
04.02.2010 21:40
Gosen Offline
Bosman
Pirat

*
Liczba postów: 326

Polonizacji nie widziałem/nie słyszałem. W grę zagrałem, ale ze względu na studia przerwałem i jak to zwykle bywa już nie wróciłem. Fajna gra, o wiele prostsza od Baldura, ale z zachowaniem jego kilku (niestety nie wszystkich) świetnych cech. Niektóre misje bardzo oryginalnie zrealizowane i czuć przygodę, najlepszy rpg ostatnich lat to bez wątpienia. Fabuła główna typowa dla fantasy, zaraza i jednoczenie ras przed silniejszym wrogiem, jednak gra jako całość wciąga niesamowicie. Podobnie jak w Mass Effekcie, w trakcie gry można czytać w stopniowo wzbogacanej encyklopedii o świecie i dowiadywać się różnych ciekawostek i choć starałem się czytać wszystko, nie było tak ciekawie jak w ME. Brakuje może trochę rozwinięcia wątków bohaterów z drużyny i jakiś śmiesznych wstawek jak w Baldurze, tekstów, które by się pamiętało całe życie (ave Jan Jansen i rzepa!), ale cała reszta w mojej surowej ocenie na 8.5/10, czyli dla ludu hit życia jeśli wystawiam taką ocenę Tongue A i warto dodać, że w sumie wg mnie gra pozbyła się wady wymienianego już Baldura - głupiego i psującego, a także zbyt utrudniającego systemu D&D, DA na pewno może stanąć obok najwybitniejszych tytułów, aczkolwiek trochę (ale nie wiele!) jeszcze do tego miana brakuje.

[Obrazek: Gosen.jpg]

Mistrz polecił unikać niepotrzebnych walek,
na świecie jest aż nadto, po co więcej kalek?
04.02.2010 22:10
BlackKuma Offline
Yonkou
Pirat

*
Liczba postów: 2,054

Bardzo dobra gierka. Podobna do Kotora(Knigt of the Old Republic) no i chyba twórcy Kotora ja robili. Bardzo dobra i wciągająca fabuła i fajni bohaterowieSmile
Gosen napisał(a):Brakuje może trochę rozwinięcia wątków bohaterów z drużyny i jakiś śmiesznych wstawek jak w Baldurze, tekstów, które by się pamiętało całe życie (ave Jan Jansen i rzepa!),
Brakowało ci śmiesznych wstawek? Chyba nie w tą sama grę graliśmy. Nie grałem w Baldura, ale przy DA nie raz nieźle się naśmiałemSmile Teksty Oghrena miażdżą.

.........._............_...........
........IOI'.'.'.'.'.'.'.IOI.........
........ \.'.'.'.'.'.'.'.'.'./..........
........".'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'"...........
........"""[!!!!] [!!!!]"""...........
.....""""" ...../..\....""""""........
...."""""" ..______..""""""".......
...""""""" .....__.....""""""""......
..""""""""\________/"""""""""...
04.02.2010 23:04
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Romario Offline
Shichibukai
Pirat

*

Jak każdego krasnoluda w takich grach. To samo było w Wiedźminie. Dobre teksty ma też Sten. :mrgreen:

Ludzie genialni są jak meteory. Ich przeznaczeniem jest, by spalając się, przydali blasku epoce, w której żyją. - Napoleon Bonaparte
04.02.2010 23:13
BlackKuma Offline
Yonkou
Pirat

*
Liczba postów: 2,054

romario7 napisał(a):Dobre teksty ma też Sten. :mrgreen:
Zapomniałbym o nimXD Nie zapomnę tej rozmowy z tą czarnowłosą(nie pamiętam imienia) o tym czy mógłby się z nią "pokochać"XD

.........._............_...........
........IOI'.'.'.'.'.'.'.IOI.........
........ \.'.'.'.'.'.'.'.'.'./..........
........".'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'"...........
........"""[!!!!] [!!!!]"""...........
.....""""" ...../..\....""""""........
...."""""" ..______..""""""".......
...""""""" .....__.....""""""""......
..""""""""\________/"""""""""...
04.02.2010 23:17
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Romario Offline
Shichibukai
Pirat

*

Marigold. Ja nie miałem tej kwestii. Undecided Może dlatego że przeleciałem wszystko co się da - Marigold, Lelianę, Zevrana. :mrgreen:

04.02.2010 23:22
Szogun Niedostępny
Shichibukai
Pirat

*
Liczba postów: 1,067

Jaka Marigold XD ktoś za dużo cisnął w Wiedźmina? XD Morrigan panowie, Morrigan. Wczoraj przeszedłem i powiem tak, gra miażdży, gram w nią drugi raz na inny sposób. Po prostu XD kapitalna nic dodać nic ująć jak dla fanatyka tego typu rozgrywek. Czytaj RPG. Nie mmo XD.

Ja tam i tak kocham teksty Alistara z Morrigan ich wieczne kłótnie miodzio xD. Albo jego wyśmiewanie się z wieku Wynne XD.

[Obrazek: monkey.png] http://z0r.de/195
05.02.2010 00:05
Ra Offline
Wilk Morski
Pirat

*
Liczba postów: 130

Ogólnie takie przerywniki w naszej podróży w stylu ostrzenie "swojego" xDDD Oghren i Alister chyba się nie zrozumieli, choć głodnemu chleb na myśli (Alister) xD Teksty są prześmieszne, każdy sobie dopieka jak może, najbardziej podoba mi się rozmowa między Morrigan i Alisterem, ten mówi o jej matce a ona, że jest bękartem xDDD Po prostu masakra, tylko takich wstawek jest za mało, zbyt mało. Jeszcze ten no, gej, ten z Kruków xD Nie powiem, przystawiał się do głównego bohatera xD

Jednak w grze dużo mi brakuje, tego czegoś, co przyciągnęło by mnie na dłużej, na drugi raz, ogólna ocena jest wysoka, jednak są lepsze gry xD

To już jest koniec...
05.02.2010 12:40
Romario Offline
Shichibukai
Pirat

*

shadow napisał(a):Jaka Marigold XD ktoś za dużo cisnął w Wiedźmina? XD Morrigan panowie, Morrigan.
No fakt. Mój błąd. Ale ty jesteś na bieżąco bo dopiero przeszedłeś, a ja skończyłem to 2 miesiące temu i już zapomniałem. Ach ta skleroza. :->

Ra napisał(a):Jeszcze ten no, gej, ten z Kruków xD
Zevran nie jest gejem. Jest biseksualny. Sam o tym mówił, że celem Kruków jest zbliżenie się do kogoś na wszystkie możliwe sposoby. Grając laską też go zaliczyłem.
A tak swoją drogą to Leliana też jest biseksualna.

05.02.2010 12:57
Odpowiedz 

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Wymiana
One Piece Vampirciowo Fairy Tail Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!

Kontakt | One Piece Nakama | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | RSS | Mapa Nakama