Aktualny czas: 12.12.2019, 05:56 Witaj! (LogowanieRejestracja)

Wróciliśmy do mangi, a na stronie pojawił się "już" 958 rozdział!
Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Dragon Ball Kai
Autor Wiadomość
Shimka Offline
Pirat
Pirat

*
Liczba postów: 216

Widzę wszyscy ją na nie xD Ja raczej też nie chce mi się tego oglądać nie ma w tym nic ciekawego. Jedyna dobra strona to że troszkę ludu zaczęło to oglądać i interesować się DB to można czasem sobie z kimś pogadać Big Grin

Walczę z całych sił ! Ale Los jest silniejszy i ma lepszy samochód..
28.11.2009 12:41
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Gosen Offline
I Oficer
Pirat

*
Liczba postów: 402
Poziom ostrzeżeń: 0%

Dla mnie Dragon Ball to świętość, Kai'a oglądam, bo to jedyny sposób żebym obejrzał drugi raz, zwykle tego nie robię, a tutaj niby miało być 100% zgodne z mangą to spodziewałem się, że zobaczę coś nowego, a tu nie dość, że nie widzę nowych, to i starych rzeczy też jakby mniej, no i kreska ta sama praktycznie, tylko opening zmieniony Tongue

[Obrazek: Gosen.jpg]

Mistrz polecił unikać niepotrzebnych walek,
na świecie jest aż nadto, po co więcej kalek?
29.11.2009 12:58
Romario Offline
Shichibukai
Pirat

*
Liczba postów: 1,736

Mnie się nawet podoba ten Kai. Mam możliwość obejrzenia sobie wszystkich sag w pigułce. Sama walka i to chodzi w Dragon Ballu. Nieustanna nawalanka. Teraz jest już 62 odcinek i walka z Dr. Gero (C-20 i C-19). Widać, że akcja szybko idzie do przodu i o to właśnie chodzi. Dragon Ball to dla mnie świętość, ale miło jest obejrzeć sobie całą walkę bez zbędnych przerywników. No i dzięki tej nowej inicjatywie to anime trafia do nowych odbiorców. No i miło jest sobie przypomnieć starych bohaterów z dzieciństwa. :->

Ludzie genialni są jak meteory. Ich przeznaczeniem jest, by spalając się, przydali blasku epoce, w której żyją. - Napoleon Bonaparte
22.06.2010 14:05
hetman Offline
Wilk Morski
Pirat

*
Liczba postów: 151

Ja już tego nie oglądam. Wiecie...to takie odgrzewane kotlety. Widziałem, jak animatorzy Toei odrysowywują to od nowa, dostosowując do rozdzielczości HD. Szkoda tylko, że nie poprawią przy tym kreski, bo miejscami bywała okropna. Wszystko leci, tak jak było. Sceny w ogóle nie są tak epickie, jak w oryginale, bo obecna ścieżka dźwiękowa jest do bani. Według mnie jedyny sens wypuszczenia DB Kai jest taki, żeby dzieciaki z Japonii w ogóle mogły zapoznać się z tą serią. Dragon Ball Z nie było tam w TV od 15 lat. Do dziś jestem wielkim fanem DB [co 2 lata wygrzebuję mangę i inne bajery (naklejki z gum do żucia boomer i fleer )i przypominam sobie wszystko] ale w pamięci mam emisje z RTL 7 z lat 1999-2002 i nie chcę sobi burzyć tej nostalgii.

Kiedy obrażana jest sprawiedliwość lub Ojczyzna, niemożliwa jest inna dialektyka, niż dialektyka pięści i pistoletów.
Jose Antonio Primo de Rivera

[Obrazek: kons2.gif]
22.06.2010 14:20
Komimasa Offline
Ślimaczek
Admirał Floty

*
Liczba postów: 5,977
Poziom ostrzeżeń: 5%

Ja widzę jeden "+". Mam głosy japońskie bez zbędnego szukania i kombinowania. Poza tym ciut jest to na korzyść przycięte. W sumie szybko zaprzestałem oglądać Kai... Może w wakacje to nadrobię :-D

Hetmamn, mam to samo, nie mogę się doczekać jak przyjadę do domku i sięgnę po serię w tomikachBig Grin

Niebieski fryz mamy i razem się trzymamy!
[Obrazek: tXwp6nO.png]

22.06.2010 17:04
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Stepi Offline
I Oficer
Pirat

*
Liczba postów: 497

Ja ogólnie Kai oceniam na +, bo są japońskie głosy i skrócona fabuła, bez filerów. Podoba mi się, że ma być skończone w ponad 100 odcinkach, inaczej nie skusiłbym się na oglądanie DBZ drugi razTongue

[Obrazek: monkey.png]
15.08.2010 11:15
KuroWolf Offline
Pirat
Pirat

*
Liczba postów: 204
RE: Dragon Ball Kai
Coś dla fanów serii Smile Osobiście jestem strasznym maniakiem serii DB i potrafię streścić teoretycznie każdy odcinek czy film kinowy.
Spoiler :
Ku naszemu nieszczęściu DB Kai skończyło się po tym jak Gohan ocalił świat a dokładnie po tym jak Future Trunks pokonuję Cell'a po tym jak ten pierwszy powrócił do swoich czasów. Mówiąc ogólnikowo DB Kai skończyło się po "Android Saga"
Wiele fanów w tym ja zadawali sobie pytanie "Co dalej" ? Miała być kontynuacja ale coś długo jej nie było. Właśnie, napisałem "nie było" gdyż nie mogłem napisać "nie ma". Panie i panowie tak mówiąc strasznie obiegowo tym co nie wiedzą demonstruję odsłonę Dragon Ball Kai która powstaje od 2014. Miałem to już dawno napisać ale zupełnie o tym zapomniałem xD
Spoiler :
Więc akcja przenosi nas 7 lat po zakończeniu wydarzeń z "Android Saga" czyli rozpoczynamy sagę "Majin Buu", a kontynuacji towarzyszy nowy całkiem niezły Opening
Życzę miłego seansu ! Big Grin

http://www.animezone.pl/odcinki-online_d...kai-2014_1

[Obrazek: 5nIGWQ4.jpg]
22.04.2014 18:31
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Gosen Offline
I Oficer
Pirat

*
Liczba postów: 402
RE: Dragon Ball Kai
Nic nie wiedziałem, ostatnio przez przypadek zobaczyłem, że dalej wychodzi. Po co tyle czekania było Sad Niestety opening i bgm w trakcie odcinków są beznadziejne, bezczeszczenie legendy. To samo robią z Sailor Moon, ale tam przynajmniej zrobili nową grafikę i fabułę zgodną z mangą, a opening chociaż nigdy nie przebije legendy to jednak jest znośny. Nie mniej to kolejny przykład odkopywania klasyka by zarobić $

[Obrazek: Gosen.jpg]

Mistrz polecił unikać niepotrzebnych walek,
na świecie jest aż nadto, po co więcej kalek?
03.07.2014 14:56
Odpowiedz 

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Wymiana
One Piece Vampirciowo Fairy Tail Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!

Kontakt | One Piece Nakama | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | RSS | Mapa Nakama