Aktualny czas: 23.11.2017, 01:55 Witaj! (LogowanieRejestracja)

Z mniejszym ale wciąż poślizgiem przedstawiamy: Rozdział 884 PL
Odpowiedz 
Drifters!
Autor Wiadomość
Haji Offline
Pirat
Pirat

*
Liczba postów: 215
Wink Drifters!
[Obrazek: drifters-l0.jpg]

Drifters

Chciałbym wszystkim szanownym użytkownikom naszej kochanej "nakamowej "strony(ale słodze hah Big Grin ) przedstawić mangę pt Drifters.

Drifters jest mangą autorstwa dobrze wszystkim znanego Kohty Hirano -autora epickiego Hellsinga.

O co chodzi w Drifters ?

"Mamy rok 1600, trwa bitwa pod Sekigaharą w której ścierają się armia wschodu pod dowództwem rodu Tokugawów oraz armia zachodu pod dowództwem rodu Shimazu. Armia wschodu odnosi kolejne sukcesy, los bitwy zdaje się być przesądzony... wtedy do ostatniego desperackiego ataku rzuca się Toyohisa z rodu Shimazu (Driftersowy odpowiednik naszego poczciwego Alucarda). Kto wygra? (Opis jednego z użytkowników mangaforum,opcja Ctrl+c-Ctrl+v bo jestem leniem Tongue)

Seria ma aktualnie jedynie 25 (?) rozdziałów (mimo tego że wychodzi od `09 roku)które wychodzą w dużych odstępach czasowych.W polskiej wersji językowej jest dostępne na razie 12 rozdziałow które można przeczytać na http://centrum-mangi.pl/Drifters/ .
Cóż mogę od siebie dodać-wspaniała kreska,piękne narysowane postacie (hmm jedno i drugie to to samo ale co tam Tongue ) świetne przedstawienie bohaterów ,humor no i piękne sceny bitew.Jeśli dodać do tego multum krwi to każdy czytelnik powinien być zadowolony Smile

Zapraszam do czytania jak i komentowania Cool

Si Deus pro no­bis, quis con­tra nos?
[Obrazek: tumblr_my7in7d_YYe1rlfzfyo1_500.jpg]
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 26.06.2016 20:53 przez Murgrabia. Powód: Poprawiona ortografia)
23.11.2011 21:41
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Nac Offline
Kapitan
Pirat

*
Liczba postów: 728
Poziom ostrzeżeń: 0%
RE: Drifters !
Opisałeś to co sam chciałbym zaznaczyć Big Grin Po prostu jak dla kogoś przypadł do gustu Hellsing, to nawet nie ma innego wytłumaczenia, tylko brać się za kolejne dzieło tego autora Smile

27.11.2011 14:59
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Hime Offline
Shichibukai
Admirał

*
Liczba postów: 1,045
RE: Drifters!
Właśnie odkryłam, że Driftersi mają własny temat O_O Od czasu powstania tego tematu zdążyła wyjść u nas manga i nawet zrobili anime, które według mnie było świetne i czekam z niecierpliwością na drugi sezon Smile
21.04.2017 14:04
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Odpowiedz 

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Wymiana
One Piece Vampirciowo Fairy Tail Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!

Kontakt | One Piece Nakama | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | RSS | Mapa Nakama