Aktualny czas: 08.12.2019, 02:38 Witaj! (LogowanieRejestracja)

Wróciliśmy do mangi, a na stronie pojawił się "już" 958 rozdział!
Odpowiedz 
Duża, porządna galeria na stronie.
Autor Wiadomość
Gociak Offline
Depressed muffin
Łowca Piratów

*
Liczba postów: 3,723
Poziom ostrzeżeń: 0%
RE: Duża, porządna galeria na stronie.
Nie ;]
Od początku tematu powstały dwie koncepcje - jedna, żeby wpisywać tag (i po wpisaniu wyskoczyło wszystko oznaczone tym tagiem - ale ta metoda jest ciut niewystarczająca, bo Piżol chciał to zrobić tak, że tylko rysunki z konkretną postacią by się pojawiły, kiedy ja chcę mieszane też Tongue), a druga - żeby klikać. I to o klikaniu też wysłałam do Piżola, ba, nawet z odpowiednimi linkami, ale coś chyba musiał mnie nie zrozumieć XD'

[Obrazek: 66HHUfX.png]
08.12.2011 20:25
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
LuckyLuke Offline
Szczur Lądowy
Pirat

*
Liczba postów: 22
Wysłałaś mi link tylko do miejsca gdzie jest właśnie autouzupełnianie, no ale ok, jak to skompletujecie to można coś kombinować, bo jak koncepcji za dużo to przedobrzycie, że nowe osoby co będą chciały skorzystać to się pogubią w samych nazwach, tu jakieś tagi, tu jakaś klikanka, myślcie też o nich Smile

http://www.pomoc-gracza.pl forum o grach, przyspiesz rozwiązanie swoich problemów oraz czat gadu-gadu pod numerem 5037777
08.12.2011 20:29
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Komimasa Offline
Ślimaczek
Admirał Floty

*
Liczba postów: 5,976
Poziom ostrzeżeń: 5%
O ile zrozumiałem to chodzi o to, by każdy obrazek miał przypisane tagi. Np Luffy z ace mialby Luffy, ace, shounenai. I teraz jak np szukasz sobie obrazka to np masz wybór których tagów nie chcesz i zaznaczasz yaoi, shounenai, i wszystkie obrazki, które sposóród wielu przypisanych do sibeie tagów będa miały też np shounen ai, to te się nie wyświetlą. Szukając Luffy'ego nie natrafimy na coś niechcianego, a znowu majac nami i kuse(w sensie ubranie) znajdziemy dokładnie to, co chcemy.

Niebieski fryz mamy i razem się trzymamy!
[Obrazek: tXwp6nO.png]

08.12.2011 20:40
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
LuckyLuke Offline
Szczur Lądowy
Pirat

*
Komimasa, a teraz najważniejsze, czy wystarczy wam miejsca i transferu, bo już się naliczyłem od początku, że łącznie tutaj osoby mają około 5 GB obrazków, 5GB * 1000 (przypuszczalna ilość przeglądań przez wszystkich miesięcznie) to będzie jakieś 5 Terabajtów transferu na same obrazki w miesiącu

http://www.pomoc-gracza.pl forum o grach, przyspiesz rozwiązanie swoich problemów oraz czat gadu-gadu pod numerem 5037777
08.12.2011 21:00
Molu Offline
Majtek
Pirat

*
Liczba postów: 49
Gociak: Ok, jak już coś ruszy daj znać na priva, i przejrzę to.

Co do transferu myślę, że nie będzie tak źle. Z pewnością większość prac będzie się powtarzała.Myślę że realny rozmiar galerii nie będzie przekraczał 3 giga.
08.12.2011 22:06
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Komimasa Offline
Ślimaczek
Admirał Floty

*
Liczba postów: 5,976
Poziom ostrzeżeń: 5%
Teraz nie jak kupię nowy serwer (ludzie się trochę złożą - zapraszam do DotacjiBig Grin) to takBig Grin

Niebieski fryz mamy i razem się trzymamy!
[Obrazek: tXwp6nO.png]

08.12.2011 22:21
LuckyLuke Offline
Szczur Lądowy
Pirat

*
Zawsze mogę polecić serwery z których ja korzystam co mają transfer bez limitu Tongue

Druga opcja, korzystacie ze skryptu php-fusion, polski support php-fusion oferuje swoje serwery za darmo, do niedawna mój kolega co miał bardzo dużo odsłon korzystał z takiego rozwiązania Smile Dopiero jak już ilość odsłon zaczęła zajmować większą część zasobów ich dedyka to musiał kupić swój ale wtedy można spokojnie kupić bo z reklam się odsłony zwracają i dużo dużo zostaje na inwestycje Smile

(Ten post był ostatnio modyfikowany: 08.12.2011 22:40 przez LuckyLuke.)
08.12.2011 22:35
Odpowiedz 

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Wymiana
One Piece Vampirciowo Fairy Tail Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!

Kontakt | One Piece Nakama | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | RSS | Mapa Nakama