Aktualny czas: 25.09.2017, 10:06 Witaj! (LogowanieRejestracja)

Odcinek 806 PL już na stronie!
Za tydzień godzinny odcinek specjalny!
Odpowiedz 
Dwunastu mistrzów – druga generacja (Moja twórczość mangowa)
Autor Wiadomość
HejnalistaM Offline
Gość
Pirat

*
Liczba postów: 2
Dwunastu mistrzów – druga generacja (Moja twórczość mangowa)
[Obrazek: 01bib.jpg]

Witam!

Chciałbym porozmawiać o ważnej dla mnie sprawie, dlatego proszę o zrozumienie i wyrozumiałość.

Od dawna jestem czytelnikiem mangi. Czytając wiele tyłów – jak i będąc zachwycony nimi – pomyślałem: naprawdę fajnie byłoby zrobić coś takiego; zrobić swoją mangę.
Zacząłem uczyć się rysowania – od podstaw(nie znałem się, bowiem w ogóle na rysowaniu, ale jednak nie zrażałem się tym).

Ale w końcu udało się! – narysowałem coś, co gotowy jestem wam pokazać.

Z każdą następną próbąodcinkowi przybywało stron. Obecnie jest ich 83, więc jest, na co popatrzeć [na samym początku widzicie zmniejszoną okładkę].

Proszę przeczytajcie i powiedzcie, co sądzicie.
Oto link: https://megawrzuta.pl/files/356d735e2645...5037c.zip
Link do galerii: http://imgur.com/a/YoicY (istnieje szansa pojedynczych dziur, albo nielicznych przestawień kolejności obrazków)

Rysunki odstają od profesjonalnych :/, ale mam nadzieje, że odcinek się spodoba(czyta się jak mangę, czyli od prawej do lewej).

Planuje, bowiem narysować całą serięi najchętniej ujrzałbym ją w spisie mang WANTED TEAM.
Jeżeli wam się spodobato proszę zastanówcie się nad tym i powiedzcie, co sądzicie.
A jeżeli wam się nie podoba, to też powiedzcie, chcę poznać waszą opinie na ten temat.

PS: Nie mam w domu Internetu, a to strasznie utrudnia komunikację. Ale na ile będę mógł postaram się odpowiedzieć na wasze komentarze.

Notatka od Devzan, 10.08.2017 13:10 :

Pozwoliłem sobie wrzucić całość jako galerię na imgurze, żeby ludzie mogli przejrzeć obrazki bez pobierania paczki Wink

10.08.2017 12:13
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Ruri Offline
Szczur Lądowy
Pirat

*
Liczba postów: 20
RE: Dwunastu mistrzów – druga generacja (Moja twórczość mangowa)
@Devzan, nie lepiej zapytać o coś takiego autora? Trochę to chamskie wrzucanie od razu gdzieś tam... ;p

Natomiast co do tej mangi.
Momentami bardzo ładnie rysowałeś ciała postaci z ubraniami, natomiast twarze są zdecydowanie słabsze. Ale myślę, że to kwestia wyrobienia się~~ Co do samej historii prosta, ale łatwa do podchwycenia, zobaczę z chęcią jak to dalej pójdzie. I jak na moje oko całkiem dobrze radzisz sobie z rysowaniem postaci w ruchu. I to jest największy plus jaki wychwyciłem.

Co do opublikowania twojego dzieła na Wanted Teamowym readerze, to raczej nie widzę problemów. Ustalimy na PW pewne szczegóły i jazda Smile
10.08.2017 18:24
Arekxxx Offline
Gość
Pirat

*
Liczba postów: 1
te twarze troche takie dziwne, zwlaszcza tego na pierwszym planieWink

https://sciagnij-gre.pl/gry-na-przegladarke/
30.08.2017 09:34
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
HejnalistaM Offline
Gość
Pirat

*
Liczba postów: 2
Witajcie
Widzę, że jednomyślnie uznaliście, że twarze to taka moja pięta achillesowa. Wink
Postaram się by z czasem były lepiej narysowane –
Dziękuje za tak przychylny komentarz Ruri. I bardzo się cieszę, że podoba ci się dynamika.
Co do PW pytaj o co chcesz. Smile
08.09.2017 12:21
Odpowiedz 

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Wymiana
One Piece Vampirciowo Fairy Tail Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!

Kontakt | One Piece Nakama | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | RSS | Mapa Nakama