Aktualny czas: 14.12.2017, 16:51 Witaj! (LogowanieRejestracja)

Wątek zamknięty 
Dzień Kobiet
Autor Wiadomość
Tymek Offline
I Oficer
Pirat

*
Liczba postów: 530
Poziom ostrzeżeń: 0%
Dzień Kobiet
A więc postanowiłem założyć ten temat, gdyż chciałbym zasięgnąć (czy to poprawnie napisane?) rady.

Otóż za niecały tydzień dzeń kobiet. Dzień, w którym faceci powinni spełniać wszelkie zachcianki kobiet i mieć do nich szacunek większy niż zwykle. I do czego zmierzam?
Tak więc, organizuję w mojej klasie ów dzień i chciałbym kupić koleżankom prezenty. Koledzy chcieli sprawić podarki za 5 zł, ale uparłem się i wytargowałem, że ma to być coś za 10 zł.

I tutaj moje pytanie: czy ktoś mógłby mi poradzić co lubią dziewczyny w wieku 16-18 lat? Zastanawiałem się nad różami, ale nie wiem czy nie jest to zbyt "standardowe"? A może jednak?

Btw. Proszę o wypowiedzi. Najbardziej zależy mi oczywiście na zdaniu dziewczyn, ale jeśli jakiś chłopak uwarza, że zna się na rzeczy, to jak najbardziej. Z góry dziękuję za pomoc Smile

[Obrazek: 19979393.png]
03.03.2010 14:49
Znajdź wszystkie posty użytkownika Return to top
Tatra Offline
I Oficer
Pirat

*
Liczba postów: 529

Dołączam się do prośby Tymka. Moja klasa również nie może wpaść na żaden genialny pomysł, więc wszelka pomoc w tej sprawie będzie na wagę złota ^^

[Obrazek: the_witcher_sig_by_imperial_shagon.png]
03.03.2010 14:56
Gociak Offline
Depressed muffin
Łowca Piratów

*
Liczba postów: 3,721

Ja niestety o dziewczynach myślę trochę jak chłopak, więc moja opinia może być nieco mylna, ale mam wrażenie, że to zależy od typu dziewczyn, jakie macie w klasie. Pasztetom na pewno spodoba się coś słodkiego, wrażliwym na swoim punkcie pasztetom - raczej jakiś pluszak. Misiek czy inne wypchane urocze stworzenie dobre jest też dla normalnych dziewczyn (sugeruje, że są równie urocze). Barbie z kolei wyśmieje i pluszaki i słodycze (chyba, że jakieś droższe), dla nich chyba zwykłe kwiatki będą najlepsze...

[Obrazek: 66HHUfX.png]
03.03.2010 15:02
Jutsu
Unregistered

Były piękne czasy gdy się robiło karteczki z życzeniami, w środku jakiś obraz chyba kwiatka. Dla każdej inną. No ile to było 15 kartek. A w dzisiejszych czasach... Zgodzę się na pewno z Jackie, że wszystkim się nie dogodzi, cholernie ciężko o to. Dziewczynom to najlepi coś (np jakaś figurka) plus czekolada, no powiedzcie mi, która nie je czekolady...
03.03.2010 15:08
Return to top
Tymek Offline
I Oficer
Pirat

*

Kurde... to czyli co? Mówisz, że najlepszą rzeczą byłaby różyczka lub misiaczek? Zastanawiałem sie też czy je gdzieś nie zabrać, np. McDonalda, ale raczej mnie nie wypuszczą z lekcji, tak więc troszkę odpada.

Ale mimo wszystko dziękuję Jackie Wink Ktoś ma jeszcze jakieś pomysły?

Edit: Justsu! Jesteś genialny, aż zapomniałem o wielkiej mocy własnoręcznie zrobionej laurki! Dzięki mistrzu!

03.03.2010 15:10
BakaSakana Offline
Majtek
Pirat

*
Liczba postów: 74

No tak, róże mają swój urok, ale może coś bardziej praktycznego? ;] Jakby ktoś mnie pytał o zdanie, to bym na pewno odpowiedziała : CZEKOLADA! (Niestety większość dziewczyn ma fioła na punkcie odchudzania, więc to by raczej nie wypaliło) Na przykład jak dziewczyny lubią o siebie dbać, albo malować, to można by było kupić takie ładne lustereczko ( małe, żeby zmieściło się do piórnika) z podpisem "Jesteś piękna" itp. i do tego dorzucić jakiegoś kwiatka, albo karteczkę z życzeniami (tylko dla każdej inne życzenia, żeby nie wyglądało to na masową produkcję, wtedy na pewno docenią waszą pracę ;-) )
(No,ale niestety,jak pisała Jackie, nie można dogodzić wszystkim...)

[Obrazek: sygnaj.jpg] [Obrazek: sogeking9rs.gif]
03.03.2010 15:12
Tatra Offline
I Oficer
Pirat

*
Liczba postów: 529

Rozumiem Jackie, że czerwone stringi odpadają Sad

[Obrazek: the_witcher_sig_by_imperial_shagon.png]
03.03.2010 15:12
Gociak Offline
Depressed muffin
Łowca Piratów

*

Jak już o tym wspomniałeś: Dostałyśmy kiedyś na dzień kobiet takie sztuczne różyczki, które zamiast kwiatka miały właśnie ułożone na kształt czerwone stringi.

Generalnie myślę, że jeśli znajdziecie coś zabawnego, to też będzie okay XD

03.03.2010 15:15
Tymek Offline
I Oficer
Pirat

*

Jackie D. Flint napisał(a):Jak już o tym wspomniałeś: Dostałyśmy kiedyś na dzień kobiet takie sztuczne różyczki, które zamiast kwiatka miały właśnie ułożone na kształt czerwone stringi.
Dzisiaj przed kościołem mówił mi o tym kolega, dokładnie o tym samym! Dla mnie coś takiego jest fajne, ale nie uraziłoby to dziewczyn?

03.03.2010 15:18
Gociak Offline
Depressed muffin
Łowca Piratów

*

U nas wszystkie dziewczyny uznały to za fajny dowcip i następnego dnia spora część przyszła w tych stringach :-P

03.03.2010 15:21
Wątek zamknięty 

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Wymiana
One Piece Vampirciowo Fairy Tail Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!

Kontakt | One Piece Nakama | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | RSS | Mapa Nakama