Aktualny czas: 11.12.2017, 09:49 Witaj! (LogowanieRejestracja)

Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Dziesiąty Słomiany. Kogo się spodziewacie?
Autor Wiadomość
Paczek Offline
Gość
Pirat

*
Liczba postów: 6
Dziesiąty Słomiany. Kogo się spodziewacie?
Jak myślicie kto zostanie lub kogo byście chcieli widzieć jako dziesiątego w załodze?

Ja od dłuższego czasu się zastanawiam nad profesją ściśle żeglarską, ale jakoś nikt mi nie przychodzi do głowy kto mógłby dołączyć.

Natomiast co do gdybania (choć nie wydaje mi się to zbyt prawdopodobne) to może ODA doda do tej zbieraniny jakiegoś Syrena ciekawe by to było Wink
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 20.11.2011 18:38 przez Eihnaren.)
18.11.2011 15:01
Znajdź wszystkie posty użytkownika Return to top
Hipek Offline
Wilk Morski
Pirat

*
Liczba postów: 108
Poziom ostrzeżeń: 0%
RE: Dziesiąty Słomiany. Kogo się spodziewacie?
Hm… Myślę, że miło byłoby gdyby Jinbe dołączył – postanowił, że się zaopiekuje Luffym, więc nawet by to pasowało… no i byłoby wymarzonych 10 członków załogi, których chciał Luffy (już w pierwszych odcinkach mówił, że chce 10-cio osobową załogę, prawda? ^^).

[Obrazek: Miku_430150.png]
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 18.11.2011 16:06 przez Hipek.)
18.11.2011 16:05
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Return to top
ryba Offline
Nakama, kuźwa...
Pirat

*
Liczba postów: 1,237
Temat zamykam, gdyż już taki istnieje i to od dawna. Polecam opcję szukaj.

http://forum.onepiecenakama.pl/watek-kto...=kto+teraz

EDIT:
Otwieram, i przeniosłam do działu Anime. Jak słusznie Paczek zauważył, w temacie do którego podałam link są spoilery, więc niech będą 2 tematy Smile

-To się nagrywa?
-Tak
-Jemy szyszki!

[Obrazek: za_oga_strzelc_w_sygna.jpg]
18.11.2011 21:33
Papejek Offline
Majtek
Pirat

*
Liczba postów: 60
To tak jeśli chodzi o syrenę to owszem czemu nie. Ale jeśli ma dołączyć jakiś rybolud to tylko Jinbel.
I wydaje mi się że jeśli ktoś w podwodnym mieście nie dołączy to już nie ma szans że będzie jakiś inny członek załogi, bynajmniej mi się tak wydaje.

[Obrazek: 5274829e30f5ec211c6eaca717b763a5.png]
YOHOHOHOHO TechnoRemix

(Ten post był ostatnio modyfikowany: 20.11.2011 18:39 przez Eihnaren.)
19.11.2011 01:26
VanHelsing Offline
Majtek
Pirat

*
Liczba postów: 44
Bardzo prawdopodobne, że będzie to Jinbei, ponieważ wręcz jestem prawie pewien, że ostatni Słomiany musi dołączyć przed NW, czyli rybolud, a jak rybolud to... No właśnie i jakoś za chiny nie widze w załodze Jinbeia, owszem postać ładnie i fajnie wykreowana, ale nie pasuje mi do Słomianych, nie wiem po prostu go nie widzę.
19.11.2011 01:35
Haji Offline
Pirat
Pirat

*
Liczba postów: 215
(19.11.2011 01:35 )VanHelsing napisał(a):  Bardzo prawdopodobne że będzie to jinbey ponieważ wręcz jestem prawie pewien że ostatni słomiany musi dołączyć przed NW czyli rybolud a jak rybolud to ... No właśnie i jakośza chiny nie widze w załodze jinbey , owszem postać ładnie i fajnie wykreowana ale nie pasuje mi do słomianych , nie wiem po prostu go nie widzę
Dodgy
Mnie to on w ogóle nie podchodzi do załogi,pomijając to że mam zboczoną wyobraźnie w której objawił mi się obraz wchodzącego Jinbe na statek ,który po chwili się przechyla Big Grin
Chciałbym natomiast kogoś z New World.Bardzo by mi zależało na kobicie,ale jako że mamy już dwie na pokładzie to moje nadzieje są zapewne znikome.Chciałbym aby to była postać nietuzinkowa -intrygująca i inteligenta jak Robin z temperamentem Nami i szaloną odwagą Luffiego.Cholera ,przecież to chodzący ideał Tongue

Si Deus pro no­bis, quis con­tra nos?
[Obrazek: tumblr_my7in7d_YYe1rlfzfyo1_500.jpg]
19.11.2011 12:22
Paczek Offline
Gość
Pirat

*
Liczba postów: 6
Też dużo myślałem o Jinbe ale jednak on jest przedstawicielem przemijającej ery i pod tym względem jakoś mi nie pasuje do załogi, może na wyspie syren będzie jakiś inny rybolud ze swoim oryginalnym i szalonym marzeniem Big Grin

I uważam, że jeżeli na wyspie syren nikt nie dołączy to maksymalnie na pierwszej wyspie w NW ktoś powinien dołączyć bo później to jakoś nie będzie pasować żeby dołączył ktoś do załogi, która tyle przeżyła już razem.

Trzecia kobieta hmmm miejcie litość dla Sanjiego on przy dwóch już nie wytrzymuje Big Grin

P.S.
Dzięki za otwarcie i przeniesienie tematu.
19.11.2011 15:54
Grigorij Offline
Yonkou
Pirat

*
Liczba postów: 3,279
(19.11.2011 15:54 )Paczek napisał(a):  Też dużo myślałem o Jinbe ale jednak on jest przedstawicielem przemijającej ery i pod tym względem jakoś mi nie pasuje do załogi
Bardzo trafiony argument. Branie Jinbeia na pokład byłoby jak chodzenie na imprezy z tatą. Jinbe już swoje przeżył i swoje wywalczył, niech zrobi miejsce dla młodszych (Brook to inna para kaloszy bo przez 50 lat praktycznie tkwił w miejscu).

[Obrazek: vYg1BTA.png]
19.11.2011 16:08
Komimasa Offline
Ślimaczek
Admirał Floty

*
Liczba postów: 5,459
Poziom ostrzeżeń: 5%
Moim zdaniem nikt nie powinien już dołączyć. Już i tak był problem z akceptacją Franky'ego czy Brooka. Jak teraz ktoś dołączy to tak jakby dosiadał się na zwycięski rumak, tak nie można. Ta 9 swoje przeszła, wywalczyła, zostali rozdzieleni i nie powinno być nikogo więcej.

Niebieski fryz mamy i razem się trzymamy!
[Obrazek: tXwp6nO.png]

19.11.2011 16:25
Hejs Niedostępny
Cichociemny
Pirat

*
Liczba postów: 3,571
Spoiler :
Za Jinbeiem przemawia wiele argumentów, ale wniósłby za dużo zdrowego rozsądku na pokład.
Jest jeszcze Caribou, którego poznaliśmy przed dotarciem do Wyspy Ryboludzi, ale to już by była kompletna abstrakcja.
Ja mam nadzieję, że dziesiątym nakama jest statek, którym podróżują Słomkowi. Obecnie jest to Sunny, ale kto wie, czy nie będziemy świadkami kolejnego pogrzebu... W końcu Franky marzy o stworzeniu statku marzeń. Oby Odacchi miał w planach rozwinięcie tematu duszy statku...

[Obrazek: Sygnatura.jpg]
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 19.11.2011 17:28 przez Hejs.)
19.11.2011 17:26

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Wymiana
One Piece Vampirciowo Fairy Tail Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!

Kontakt | One Piece Nakama | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | RSS | Mapa Nakama