Aktualny czas: 25.09.2017, 13:38 Witaj! (LogowanieRejestracja)

Odcinek 806 PL już na stronie!
Za tydzień godzinny odcinek specjalny!
Odpowiedz 
Eden of East
Autor Wiadomość
Ashramus Offline
Majtek
Pirat

*
Liczba postów: 53
Eden of East
Ogladal ktos? Nowe (dopiero co zakonczone), stosunkowo krotkie (11ep) anime. Zachecony bardzo wysokimi notami na animedb (8.5-9) wciagnalem to w 2 dni (bo na 11 odcinek musialem czekac Wink ).

Historia zaczyna sie, kiedy nagi mlody chlopak idzie z bronia w kierunku Bialego Domu, wkrotce okaze sie ze to jeden z glownych bohaterow.. a potem jest juz tylko ciekawiej.
Seria jest nieco smieszna, nieco romantyczna (w sposob nie razacy typowego samcaWink )
a tak naprawde, to niezla opowiesc prawie ze z gatunku teorii spiskowych, jak dla mnie, zdecydowanie za krotka. Na pocieszenie warto dodac, ze w przygotowaniu sa dwa filmy kinowe ktore napewno rozwina fabule ktora z koncem serii jest jakby zapauzowana i pozostawia nas bez wyjasnienia kilku zagadkowych kwesti. Mysle, ze jak komus podobalo sie Death Note albo Code Geass nie bedzie zawiedziony i w tym wypadku.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 21.09.2015 19:47 przez Murgrabia. Powód: Poprawiona ortografia)
22.06.2009 10:27
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
januarus19 Offline
Pirat
Pirat

*
Liczba postów: 277
Poziom ostrzeżeń: 0%

Ja to oglądam jestem na 8 epku z powodu braku neta, ale jutro nadrobie. Zam to pod nazwą Higashi no Eden

Ashramus napisał(a):Mysle, ze jak komus podobalo sie Death Note albo Code Geass nie bedzie zawiedziony i w tym wypadku.

Uważam, że do tych tytułów dużo tej serii brakuje.

Dzień w którym ludzie przestaną walczyć o życia swoich bliskich, stanie się dniem końca człowieczeństwa.
23.06.2009 17:26
hans14 Offline
I Oficer
Pirat

*
Liczba postów: 474

Jakoś mnie to nie ciągnie, ale spróbuję.

"Nieważne kim jesteś ani skąd pochodzisz, to czego pragniesz jest zawsze przed Tobą na wyciągnięcie ręki. Nie oczekuj, że ktoś Ci to poda, musisz sam wyjść naprzeciw i to wziąć?
06.07.2009 17:09
Bink Offline
Majtek
Pirat

*
Liczba postów: 86

Właśnie skończyłem oglądać i bynajmniej nie jestem niczym zawiedziony. Smile Dawno już nie oglądałem niczego z tak dobrą i złożoną fabułą.
Ashramus, masz rację że seria jest zdecydowanie za krótka, chociaż myślę że lepsza krótka i dobra niż długa i zwalona. Mam nadzieję że te dwa zapowiedziane filmy zakończą całą historię na odpowiednim poziomie.

[Obrazek: wqdz690429546a.GIF] Piszę poprawnie po polsku.
14.07.2009 13:04
januarus19 Offline
Pirat
Pirat

*
Liczba postów: 277

Ciekawa końcówka, choć króciutka.

Dzień w którym ludzie przestaną walczyć o życia swoich bliskich, stanie się dniem końca człowieczeństwa.
14.07.2009 18:26
Gosen Offline
Bosman
Pirat

*
Liczba postów: 326

Pierwszy odcinek zapowiadał się na swój sposób ciekawie, potem było nudno, czasem stawało się ciekawsze i coś próbowali z tego zrobić, ale ostatecznie w sumie wyszła taka papka, że już obecnie nawet nie pamiętam jak dokładnie się skończyło. Ludzie chwalą, mi się nie podobało szczególnie.

[Obrazek: Gosen.jpg]

Mistrz polecił unikać niepotrzebnych walek,
na świecie jest aż nadto, po co więcej kalek?
10.11.2009 23:32
Odpowiedz 

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Wymiana
One Piece Vampirciowo Fairy Tail Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!

Kontakt | One Piece Nakama | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | RSS | Mapa Nakama