Aktualny czas: 25.11.2017, 00:22 Witaj! (LogowanieRejestracja)

Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ekran się wyłącza ;(
Autor Wiadomość
hans14 Offline
I Oficer
Pirat

*
Liczba postów: 474
Poziom ostrzeżeń: 0%
Ekran się wyłącza ;(
Cześć mam problem!

Od pewnego czasu monitor mi szwankuję (białe paski i nic nie widać tylko biały ekran, a potem znika, czasem nie). Nie mam bladego pojęcia o co może chodzić? Wyczyściłem go i nic! Podłączyłem do zwykłego ekranu, ale to na dłuższą metę nic to nie da. Bateria dawno padła, ale że jest cały czas podłączony do prądu to nie kupiłem nową bateryjkę. Jest ciągle pod podkładem wentylacyjnym. Myślę, że to może być taśma lub nie wiem co to może być...

Mój laptop to:
hp g62 notebook pc
amd turion™ 2 ps40 dual-core processor 2,40 ghz
ram 3 gb
win 7 64
wszystkie aktualizacje.
a przy okazji ma już ponad 6 lat, wszystko działa bez problemu nie licząc tego problemu.

Będę wdzięczny za każdą pomoc jaką ni dacie.

"Nieważne kim jesteś ani skąd pochodzisz, to czego pragniesz jest zawsze przed Tobą na wyciągnięcie ręki. Nie oczekuj, że ktoś Ci to poda, musisz sam wyjść naprzeciw i to wziąć?
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 26.01.2014 22:56 przez Hejs. Powód: Poprawiona ortografia)
26.01.2014 21:00
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Devzan Offline
Llama King
Łowca Piratów

*
Liczba postów: 3,774
Poziom ostrzeżeń: 20%
RE: ekran się wyłańcza ;(
Możliwe, że taśma płyta główna=ekran, albo karta graficzna, skoro na innym monitorze to samo (to wywnioskowałem po Twoim poście).

Wyłącza*

sweet sweet lemonade
26.01.2014 22:02
hans14 Offline
I Oficer
Pirat

*
RE: Ekran się wyłącza ;(
Na innym monitorze jak podłączam to nic się nie dzieje, tylko na ekranie laptopa ;(

"Nieważne kim jesteś ani skąd pochodzisz, to czego pragniesz jest zawsze przed Tobą na wyciągnięcie ręki. Nie oczekuj, że ktoś Ci to poda, musisz sam wyjść naprzeciw i to wziąć?
27.01.2014 01:56
Nami Offline
Chrupkozaur
Redakcja Ohara

*
Liczba postów: 3,147
hans14 napisał(a):Myślę, że to może być taśma lub nie wiem co to może być...

To oddaj do serwisu, jejku jejku, no naprawdę...

[Obrazek: 80Y7spE.jpg]
27.01.2014 06:44
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
xav92 Offline
Yonkou
Pirat

*
Liczba postów: 1,897
Po pierwsze laptop nie ma monitora tylko matrycęTongue Czytając ten post na początku wprowadziłeś mnie w błąd.
Powiem tak, laptopy nie są długowieczne jak stacjonarki. Może być problem jak Dev pisze, ale może też być problem matrycy. Jedyny sposób to oddać do serwisu, ale to Cię może kosztować tyle, że bardziej opłaca się za trochę większą cenę kupić nowszy o lepszych parametrach.

Cytat:"Przez czynienie sobie dobra nawzajem, do dobra ogólnego." J. Kano
27.01.2014 09:41
Nami Offline
Chrupkozaur
Redakcja Ohara

*
Liczba postów: 3,147
xav92 napisał(a):Jedyny sposób to oddać do serwisu, ale to Cię może kosztować tyle, że bardziej opłaca się za trochę większą cenę kupić nowszy o lepszych parametrach.

Często jest tak, że oddajesz, oni Ci mówią co jest zepsute, mówią ile będzie kosztowała naprawa no i decydujesz wtedy, czy chcesz czy nie.

A jak problem z "monitorem" laptopowym, to ok 500 do 1000zł.

[Obrazek: 80Y7spE.jpg]
27.01.2014 11:56
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
xav92 Offline
Yonkou
Pirat

*
Liczba postów: 1,897
No to mówię, że za 1500 kupi już lepszy i to bardziej się opłacaTongue

Cytat:"Przez czynienie sobie dobra nawzajem, do dobra ogólnego." J. Kano
27.01.2014 13:06
hans14 Offline
I Oficer
Pirat

*
Dla zabicia czasu rozebrałem laptop i problem z matrycą wyskoczył, wysprzątałem i działa. Na necie ponad 300zł, jak będzie szwankował znowu to kupię.
Na razie nie kupuję nowego laptopa bo: studia medyczne, a z roboty dużo nie wyciągam i muszę kupić sobie nowe aparaty słuchowe.... więc kupno nowego odpada. Tam przez ponad 6 lat tylko matryca i bateria poszła, wszystko inne śmiga jak należy... i starcza mi jak na razie Wink

A przy okazji dzięki.

(Ten post był ostatnio modyfikowany: 28.01.2014 12:13 przez hans14. Powód: Poprawiona ortografia)
28.01.2014 12:10
Odpowiedz 

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Wymiana
One Piece Vampirciowo Fairy Tail Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!

Kontakt | One Piece Nakama | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | RSS | Mapa Nakama