Aktualny czas: 18.11.2019, 19:26 Witaj! (LogowanieRejestracja)

Wróciliśmy do mangi, a na stronie pojawił się "już" 958 rozdział!
Odpowiedz 
Ekspansja muzułmańska
Autor Wiadomość
Nac Offline
Kapitan
Pirat

*
Liczba postów: 743
Poziom ostrzeżeń: 0%
RE: Islamizacja Europy Zachodniej
Bardzo podoba mi się polityka Australii co do Muzułmanów, gdzie czytałem gdzieś na necie jak do tego podchodzą. Niestety szukałem stronki i gdzieś nie mogę tego znaleźć. Konkretnie rozchodzi się o to, że były premier w prosty sposób przekazał imigrantom, że jak chcą żyć po swojemu i w swojej religii to spoko, ale nie mają prawa wygłaszać nawoływań, żeby inne religie tłamsić i śpiewać, że nasza jest najukochańsza itp. Jeżeli im się nie podoba to mają prawo opuścić kraj nikt ich na siłę nie trzyma.
Co do islamizacji, jak napisałeś u nas nie odczuwa się takich rzeczy, albo przynajmniej ja nie odczuwam, ale jeżeli doszłoby do takich rzeczy jak Islamista agresywnie próbuje coś komuś zakazać, załóżmy głupi przykład np. pić zimnego piwka w lecie na plaży, to wiadomo, że może mi naskoczyć z takim nakazem, a jak będzie się upierał, to najzwyczajniej w świecie dostałby w facjate. Mogą sobie żyć, byle mi nie próbowali zmieniać jakiś narodowych tradycji, co u nas wiąże się w głównej mierze z Chrześcijaństwem.
Jakby doszłoby do czegoś takiego jak, Muzułmanie mający jakąś władzę w Polsce i odwołujący Boże Narodzenie, z tym że dodają jakieś swoje święta, to by mnie osobiście mocno wkurzyło.

15.02.2013 17:48
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Zangetsu2 Offline
Kapitan
Pirat

*
Liczba postów: 604
Nie od dzisiaj wiadomo, że potrzebna jest skuteczniejsza i rozsądniejsza polityka imigracyjna w krajach zachodnich. Stan rzeczy, który utrzymuje się obecnie powoli staje się całkowicie nieakceptowalny i albo będzie trzeba się coraz mocniej podporządkowywać mniejszości albo to ona zacznie współżyć ze społeczeństwem. Trzeba pamiętać o jednej bardzo istotnej rzeczy: o ile kultywowanie swoich tradycji religii jest jak najbardziej wskazane, tak musi ono być połączone z pewną dozą asymilacji do zachodniej kultury i panujących tutaj zwyczajów. Imigranci są zawsze gośćmi w obcym kraju i jeżeli nie chcą się dostosować to droga wolna. I dotyczy to nie tylko muzłumanów, ale każdej grupy, narodowości, która przeprowadzając się do danego kraju nie próbuje nauczyć się języka, bądź odrzuca pewne podstawowe prawa, czy konwenanse.
Martwi mnie też nadmierna poprawność polityczna, która zaczyna być absurdalna. Bodajże, gdzieś w Belgii (ale nie jestem pewien i nie chce kłamać) władze zakazały rozłożenia jarmarku świątecznego w ramach prewencji przed obrazą uczuć religijnych. Przy okazji zezwolono na coś tam muzłumanom, co było wyraźnym faworyzowaniem jednej z grup religijnych. Tak to jest, że w dzisiejszym świecie nawet powiedzenie słowa Arab, czy Czarny może być odebrane jako akt rasizmu i spadek poparcia. Wygodnie jest za to atakować ciągle ateistów lub chrześcijan, bo zawsze mamy gwarancje, że ktoś dołączy się do chóru. Stąd też zawsze powtarzam coś co gdzieś, kiedyś zasłyszałem: poprawność polityczna jest dla idiotów.

See you space cowboy...

Fanboy Sagi o Wiedźminie
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 16.02.2013 00:40 przez Zangetsu2.)
15.02.2013 19:22
Szczery Offline
Yonkou
Pirat

*
Liczba postów: 5,152
(15.02.2013 02:20 )Taboret napisał(a):  Na koniec przedstawię jeden z paradoksów islamistów:
-Gdzie muzułmanom jest źle?
-W Iraku,Iranie,Afganistanie itd.
-Gdzie muzułmanom jest dobrze?
-W Anglii,Francji,Niemczech
-To dlaczego kraje w którym jest im dobrze próbują zmienić w te w których jest im źle?

Wypowiem się tylko na temat tego wyświechtanego tekstu, bo to de bilizm który tępić należy - Mieszkańcom tych krajów jest źle bo są to rejony ogarnięte wojną, głodem, szalejącym bezprawiem, a nie dlatego, że to kraje muzułmańskie. Nie bądźmy infantylni.

A co do tematu ogółem - z tego co słyszałem, to 'zasługa' głównie Turków, którzy mają największy wpływ na psucie opinii Islamistom na arenie międzynarodowej. Bo oczywiście nikt nie napisze 'Turcy' tylko 'Muzułmanie', ech.

[Obrazek: THQjwD2.jpg]

18.02.2013 14:07
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Komimasa Offline
Ślimaczek
Admirał Floty

*
Liczba postów: 5,970
Poziom ostrzeżeń: 5%
Taki temat już istnieje, na przyszłość proszę używać opcji szukaj, forum stoi od 2009 i naprawdę masa tematów zdążyła by już poruszona, co nie znaczy, że nie można o tym teraz mówić. Gdzie moderatorzy?

http://forum.onepiecenakama.pl/watek-eks...ight=Islam

Zamykam

Niebieski fryz mamy i razem się trzymamy!
[Obrazek: tXwp6nO.png]

18.02.2013 14:50
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Taboretto Offline
Supernova
Pirat

*
Liczba postów: 812
(18.02.2013 14:07 )Szczery napisał(a):  A co do tematu ogółem - z tego co słyszałem, to 'zasługa' głównie Turków, którzy mają największy wpływ na psucie opinii Islamistom na arenie międzynarodowej. Bo oczywiście nikt nie napisze 'Turcy' tylko 'Muzułmanie', ech.

Turkowie owszem ale nie zawsze. Ich największa ilość jest bodajże w Niemczech.Nasi zachodni sąsiedzi mają z nimi nieco podobny problem jak my z cyganami (w sensie tylko sobie siedzą i nic nie robią, lenią się) jednak nasz problem to przy nich pryszcz. I nie mów mi że to tylko wina Turków. We Francji jest sporo arabów i robią równie niezły cyrk. W sumie jeśli mówię o Francji to mogę wspomnieć o jednym francuzie który strollował muzułmanów gdy ci budowali kolejny z rzędu meczet. Na plac budowy podrzucił martwą świnkę. Muzułmanie z miejsca zaniechali planów budowy ponieważ ten teren był skażony i takie tam.
W sumie czasem się zastanawiam czemu wszyscy muzułmanie nie mogą być jak Tatarzy. Lud niegdyś dziki i agresywny także wobec naszego państwa teraz idealnie się z nami zasymilował i żyją z nami w zgodzie. Jak widać można szkoda że tamta hołota tego nie potrafi...

[Obrazek: MsPwoy.jpg]
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 20.02.2013 21:27 przez Taboretto.)
20.02.2013 21:16
Szczery Offline
Yonkou
Pirat

*
No właśnie, Turcja, Arabia, te klimaty GŁÓWNIE (powtarzam, bo żeś już napisał jakbym mówił, że tylko). A tymczasem całe rzesze muzułmanów pochodzą również z krajów azjatyckich.

21.02.2013 00:47
Zangetsu2 Offline
Kapitan
Pirat

*
Ale Szczery nie oszukujmy się, że te rzesze Azjatyckich muzłumanów ściągają do Francji albo do Niemiec. We Francji pojawiają się mieszkańcy byłych kolonii, a w Niemczech Turcy. W drugim wypadku mogę potwierdzić z autopsji. Może jedynie w Wielkiej Brytanii będzie szersza mozaika, choćby wzbogacona o Pakistańczyków, czy Afgańczyków. Nie jestem pewien co do mieszkańców Turkmenistanu, Kirgistanu, Uzbekistanu czy Tadżykistanu, ale wątpie aby ich tłumy się tutaj pojawiały. Nie chcę mówić też, że wszyscy Muzłumanie są źli - absolutnie nie! Ekscesy powoduje mniejszość, tyle że ta mniejszość stosunkowo za duża i pojawiają się często różne niepokojące sygnały.

See you space cowboy...

Fanboy Sagi o Wiedźminie
21.02.2013 13:58
Szczery Offline
Yonkou
Pirat

*
RE: Ekspansja muzułmańska wizje itd.
No właśnie, więc skoro w Niemczech są Turcy, to czemu Niemcy nie pomarudzą na Turków tylko na Muzułmanów? To jest tendencja zbudowana przez media i tworzy zafałszowany obraz, zwyczajnie sprzyjający tworzeniu się anty-muzułmańskich nastrojów, a więc i poparcia dla misji amerykańskich, krótko.

03.03.2013 12:17
Zangetsu2 Offline
Kapitan
Pirat

*
http://www.youtube.com/watch?v=rZS8GQXhqsk - polecam. W ogóle polecam kanał, nie zgadzam się co do niektórych rzeczy, ale wolałbym słuchać jego w telewizji, niż innych pseudo dziennikarzy pokroju Lisa.

See you space cowboy...

Fanboy Sagi o Wiedźminie
09.03.2013 12:22
Imithe Offline
Feniks^
Pirat

*
Liczba postów: 1,035
Wyszukiwarka czasem się przydaje^

Wydaje mi się, że warto wkleić tu ten komentarz, który krąży po internecie:
wpis przeciwi imigrantom usunięty z dyskusji

Sam fakt, że post został usunięty o czymś świadczy.
Ostatnio śledzę informacje o tym jak uchodźcy uciekają z Węgier do Niemiec. Po co skoro uciekali ponoć przed wojną? Jeżeli z kimś rozmawiam o arabach, kto miał z nimi styczność, to zwykle nawet osoby wykazujące się empatią i zrozumieniem nie są w stanie pogodzić tego z tym czego są świadkami. Oczywiście nie każdy uchodźca jest zły, ale według mnie nie powinno wyglądać to tak jak teraz.
06.09.2015 17:05
Odpowiedz 

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Wymiana
One Piece Vampirciowo Fairy Tail Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!

Kontakt | One Piece Nakama | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | RSS | Mapa Nakama