Aktualny czas: 19.11.2019, 01:37 Witaj! (LogowanieRejestracja)

Wróciliśmy do mangi, a na stronie pojawił się "już" 958 rozdział!
Odpowiedz 
Ekspansja muzułmańska
Autor Wiadomość
Orzi Offline
Yuusha
Łowca Piratów

*
Liczba postów: 3,829
Poziom ostrzeżeń: 10%
RE: Ekspansja muzułmańska wizje itd.
Pozwól, że przekleję wpis Korwina-Mikke:

"Sytuacja wygląda rzeczywiście skandalicznie. Uchodźcy nie chcą być w Polsce, bo tutaj są za małe zasiłki. Oni uciekają z Polski przez druty kolczaste, bo trzyma ich się obecnie za drutami w tych obozach koncentracyjnych za pieniądze Niemiec czy Unii Europejskiej. Nie ma najmniejszego powodu, by tych ludzi trzymać w Polsce, jeżeli oni tutaj zostawać nie chcą. A żeby nie chcieli pozostawać w Polsce, trzeba zlikwidować wszelkie zasiłki, wtedy w ogóle nie będą do nas przyjeżdżali. Ci, którzy chcą uczciwie pracować – niech przyjeżdżają. Natomiast nie widzimy najmniejszego powodu, żeby trzymać tych ludzi w Polsce, skoro oni tu być nie chcą albo chcą brać tutaj tylko zasiłki."

Zgadzam się z nim w 100%.
06.09.2015 17:39
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
okiren Offline
Soul Mama
Załoga Nakama

*
Liczba postów: 5,029
Poziom ostrzeżeń: 0%
Od tygodnia mi to tak gulę rusza, że chodzę &#$$% po domu cały czas. Jedyne co pociesza, to właśnie fakt, że oni od nas i tak uciekną. Bo nie ma kupy kasy za hurtowe produkowanie dzieci i siedzenie na dupie, do tego katotalibanizm gdzie nie spojrzeć. Jedyny problem, że Merkelówna może zechcieć nas potem udupiać za to, że nie pilnujemy swojego przydziału muzlimów i że nam wziął i uciekł...

Na bogów, świat na głowie staje... cieszę się z katotalibanizmu, popieram ONRowe manifestacje i zaczynam liczyć na Kaczogród 2... Nie mam już duszy V_V

[Obrazek: BitterFormalHarrierhawk.webp]
06.09.2015 19:20
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Gosen Offline
I Oficer
Pirat

*
Liczba postów: 402
Nie wiem dlaczego ich wpuszczają do Europy, ale jednocześnie w ogóle nie pomagają wysyłając jakiś transport czy coś. Jeśli Niemcy chcą tanią siłę roboczą to niech sami sobie odbiorą arabski syf, a nie wciskają innym państwom. Zamknąć granicę i strzelać do wszystkiego co będzie chciało na chama wejść. To nie są ludzie, którzy uciekają od biedy tylko ścierwo, które chce się podczepić pod niemiecki socjal.

Jedyna opcja dla Syryjczyków jest taka:

[Obrazek: 2dd8_b62b.PNG?c=9542]

[Obrazek: Gosen.jpg]

Mistrz polecił unikać niepotrzebnych walek,
na świecie jest aż nadto, po co więcej kalek?
06.09.2015 19:25
Nami Offline
Chrupkozaur
Redakcja Ohara

*
Liczba postów: 3,209
Niektóre komentarze naprawdę są trafne.
Mnie tak jak okiren gul skacze :/

[Obrazek: 11951293_949955068376756_628150185182043...e=567840C9]

Inny cytat:

"MUZUŁMANIE NIE SĄ SZCZĘŚLIWI !

Nie są szczęśliwi w Strefie Gazy...
Nie są szczęśliwi w Egipcie...
Nie są szczęśliwi w Libii...
Nie są szczęśliwi w Maroku...
Nie są szczęśliwi w Iranie
Nie są szczęśliwi w Iraku...
Nie są szczęśliwi w Jemenie...

Nie są szczęśliwi w Afganistanie...
Nie są szczęśliwi w Pakistanie...
Nie są szczęśliwi w Libii...
Nie są szczęśliwi w Libanie..

A GDZIE SĄ SZCZĘŚLIWI ?

Są szczęśliwi w Australii...
Są szczęśliwi w Kanadzie...
Są szczęśliwi w Anglii...
Są szczęśliwi we Francji.
Są szczęśliwi we Włoszech.
Są szczęśliwi w Niemczech.
Są szczęśliwi w Szwecji.
Są szczęśliwi w USA.
Są szczęśliwi w Norwegii.
Są szczęśliwi w Holandii.
Są szczęśliwi w w Danii.

Czyli są nieszczęśliwi w każdym państwie muzułmańskim, a są
szczęśliwi w każdym państwie niemuzułmańskim!
I KOGO ZA TEN STAN RZECZY OBWINIAJĄ?

Nie islam..
Nie ich przywódców.
Nie siebie samych.

ZA TEN STAN RZECZY OBWINIAJĄ KAŻDE PAŃSTWO,
W KTÓRYM SĄ SZCZĘŚLIWI!

NA DODATEK.
Chcą zmienić każde państwo w ten sposób, by było
JAK PAŃSTWA, W KTÓRYCH BYLI NIESZCZĘŚLIWI!"

Inny komentarz osoby, która próbowała wrócić z Włoch:

"Półtorej godziny temu na granicy Włoch i Austrii na własne oczy widziałem ogromne zastępy imigrantów... Przy całej solidarności z ludźmi znajdującymi się w ciężkiej sytuacji życiowej muszę powiedzieć, że to co widziałem budzi grozę... Ta potężna masa ludzi - przepraszam, że to napiszę - ale to absolutna dzicz... Wulgaryzmy, rzucanie butelkami, głośne okrzyki "Chcemy do Niemiec" - czy Niemcy to obecnie jakiś raj? Widziałem jak otoczyli samochód starszej Włoszki, wyciągnęli ją za włosy z samochodu i chcieli tym samochodem odjechać. Autokar w którym się znajdowałem z grupą próbowano rozhuśtać? Rzucano w nas gównem, walili w drzwi żeby je kierowca otworzył, pluli na szybę... Pytam się w jakim celu? Jak ta dzicz ma się zasymilować w Niemczech? Czułem się przez chwilę jak na wojnie... Naprawdę tym ludziom współczuję, ale gdyby dotarli do Polski - nie sądzę by otrzymali u nas jakiekolwiek zrozumienie... Staliśmy trzy godziny na granicy przez którą ostatecznie nie przejechaliśmy. Cała grupa w kordonie policji została przetransportowana z powrotem do Włoch. Autokar jest zmasakrowany, pomazany fekaliami, porysowany, wybite szyby. I to ma być pomysł na demografię? Te wielkie potężne zastępy dzikusów? Wśród nich właściwie nie było kobiet, nie było dzieci - w przeważającej większości byli to młodzi agresywni mężczyźni... Jeszcze wczoraj czytając newsy na wszystkich stronach internetowych podświadomie litowałem się, martwiłem ich losem a dzisiaj po tym co zobaczyłem zwyczajnie się boję a zarazem cieszę, że nie wybierają naszej ojczyzny jako celu swojej podróży. My Polacy zwyczajnie nie jesteśmy gotowi na przyjęcie tych ludzi - ani kulturowo, ani finansowo. Nie wiem czy ktokolwiek jest gotowy. Do UE kroczy patologia jakiej dotychczas nie mieliśmy okazji nigdy oglądać, I wybaczcie jeśli kogokolwiek obraziłem swoim wpisem... Dodam jeszcze, że podjechały auta z pomocą humanitarną - przede wszystkim jedzeniem i wodą a oni te auta zwyczajnie przewracali... Z megafonów Austryjacy nadawali komunikat, że jest zgoda by przeszli przez granicę - chcieli ich zarejestrować i puścić dalej - ale oni tych komunikatów nie rozumieli. Nic nie rozumieli. I to było w tym wszystkim największym horrorem... Na tych kilka tysięcy osób nikt nie rozumiał ani po włosku, ani po angielksu, ani po niemiecku, ani po rosyjsku, ani hiszpańsku... Liczyło się prawo pięści... Walczyli o zgodę na przejście dalej i tą zgodę mieli - ale nie rozumieli, że ją mają! W autokarze grupy francuskiej pootwierali luki bagażowe - wszystko co znajdowało się w środku w ciągu krótkiej chwili zostało rozkradzione, część rzeczy leżała na ziemi... Jeszcze nigdy w swoim krótkim życiu nie miałem okazji oglądać podobnych scen i mam poczucie, że to dopiero początek. Na koniec dodam, że warto pomagać, ale nie za wszelką cenę."

[Obrazek: 80Y7spE.jpg]
06.09.2015 19:31
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
okiren Offline
Soul Mama
Załoga Nakama

*
Gosen, kojarzę ten cytat, Putin to w ogóle powiedział na długo przed tą całą falą imigrantów. I kompletnie się z tym zgadzam. Wchodzisz między wrony, to kraczesz tak jak one, a nie próbujesz z wron robić, kuźwa, gołębie...

(Ten post był ostatnio modyfikowany: 06.09.2015 19:45 przez okiren.)
06.09.2015 19:45
Ponury Offline
Yonkou
Pirat

*
Liczba postów: 2,908
Oczywiście szkoda mi tych wszystkich ludzi pokrzywdzonych przez wojny [na których zarabiają wielkie korporacje, ale to temat na inną dyskusję]. Jednak wiem bardzo dobrze, że ci ludzie nie chcą się asymilować, tylko doić cyca, bo oni są pokrzywdzeni i im się należy! Wiem jak jest w Niemczech z turkami. Facet cały dzień siedzi na kanapie, żona rodzi 10te dziecko i dostają za to mieszkanie socjalne i zasiłek. Więc się pytam, dlaczego mieliby się starać i uczyć języka, skoro za NIE ROBIENIE NICZEGO mają zapewnione dosyć dobre życie?
Mi za cholerę by się nie chciało pracować, a co dopiero taki dzikus, który jeszcze przed paroma miesiącami żył pod namiotem na pustyni [przykład trochę przesadzony, wiem Tongue].
Ja staram się być w miarę tolerancyjne, ale niech muzułmanie siedzą w swoich krajach dopóki im się ropa nie skończy i będą sami musieli dojrzeć cywilizacyjnie do reszty świata Tongue
Polska ma wystarczająco problemów na własnym podwórku, więc po cholerę jeszcze sobie sprowadzać muzułmanów, którzy z wdzięczności za przyjęcie ich do naszego kraju wysadzą metro, albo pałac kultury.

[Obrazek: Nowy_obraz_mapy_bitowej.jpg]
WYBIERZ WARTOŚCIOWE FRANKY!!!
06.09.2015 20:30
Rudzish Offline
Supernova
Redakcja Ohara

*
Liczba postów: 812
Temat, który każdemu załamuje ręce, przecież to tak cholera oczywiste, po co cała ta migracja! Ilu terrorystów zostanie przemyconych, ilu ludzi bedzie musialo zgoinac zeby te wszystkie instytucje humanitarne, zamiast ich wpuszczać, wywaliły ich na zbity pysk!!! Dopiero jak zaczna mordować dziewczyny w krótkich spodenkach? Tak mi się przekleństwa cisną na język, że aż się lepiej zamknę!
06.09.2015 21:29
Uisper Offline
ლ(ಠ益ಠლ)
Tom's Workers

*
Liczba postów: 232
okiren napisał(a):Jedyne co pociesza, to właśnie fakt, że oni od nas i tak uciekną. Bo nie ma kupy kasy za hurtowe produkowanie dzieci i siedzenie na dupie, do tego katotalibanizm gdzie nie spojrzeć. Jedyny problem, że Merkelówna może zechcieć nas potem udupiać za to, że nie pilnujemy swojego przydziału muzlimów i że nam wziął i uciekł...
Nie problem, unia im zasiłki sfinansuje, byle tylko u nich nie siedzieli. Najgorsze jest to, że mają prawo sprowadzić swoją rodzinę. Więc z jednego imigranta nagle robi się 4 albo więcej. Także tego, pozdro.
06.09.2015 21:35
fuszioms Offline
Yonkou
Pirat

*
Liczba postów: 4,263
Poziom ostrzeżeń: 15%
Jak czytam to co jest grane teraz to nie mam słów, po prostu no choroba tego świata. Nie obrażając bogu ducha winnych prawdziwych ludzi.

[Obrazek: 2mhyet3.gif]
06.09.2015 22:03
okiren Offline
Soul Mama
Załoga Nakama

*
Uisper napisał(a):Nie problem, unia im zasiłki sfinansuje, byle tylko u nich nie siedzieli. Najgorsze jest to, że mają prawo sprowadzić swoją rodzinę. Więc z jednego imigranta nagle robi się 4 albo więcej. Także tego, pozdro.
Jak tak, to dlaczego ci, co są teraz, już uciekają? Plus dochodzi do tego fakt, że w Polsce nie będą mogli sobie dzielnic zakładać jak w UK. Na wsiach sama radość dla sztachetowców, nagle się wszyscy zsolidaryzują i do "brudasów" będą jeździć z kijami i wiadrami świńskiej juchy, zamiast jeździć szukać przygód po sąsiednich wioskach. W miastach? Każdy szanujący się szalikowiec co tydzień będzie miał do wyrobienia normę muzlimów do sklepania i allahowych drzwi do wysmarowania mortadellą. Wszystko za błogosławieństwem i ogólnym wsparciem rosnącego w siłę ONRu.
Oni się boją życia w Polsce prawie tak samo jak życia u Ruskich Tongue Z resztą się nie dziwię. Sama bym z krwistym pędzlem pewno po klatkach biegała Wink

(Ten post był ostatnio modyfikowany: 15.09.2015 16:27 przez okiren.)
06.09.2015 23:01
Odpowiedz 

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Wymiana
One Piece Vampirciowo Fairy Tail Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!

Kontakt | One Piece Nakama | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | RSS | Mapa Nakama