Aktualny czas: 18.11.2019, 18:14 Witaj! (LogowanieRejestracja)

Wróciliśmy do mangi, a na stronie pojawił się "już" 958 rozdział!
Odpowiedz 
Ekspansja muzułmańska
Autor Wiadomość
Ena Offline
Rak
Admirał

*
Liczba postów: 525
Poziom ostrzeżeń: 0%
RE: Ekspansja muzułmańska wizje itd.
Ja dziś widziałam w jakiś porannych faktach, czy wydarzeniach, że Niemcy muszę ich segregować, bo spora część z tych uchodźców, to oszuści, którzy wykorzystują sytuację do tego, żeby samym dostać się do "lepszego" kraju.
Ale najlepsze są i tak obrazki, gdzie pokazane są tłumy uchodźców i podpis: "Policz kobiety i dzieci", a tu zonk, bo takich się nawet nie da dostrzec.

[Obrazek: Ggca6ws.jpg]
07.09.2015 08:05
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Ponury Offline
Yonkou
Pirat

*
Liczba postów: 2,908
Wychodzi na to, że "wsioki" i "dresy" są potrzebni do odstraszania niepotrzebnych gości XD
Tego bym się nie spodziewał XD

[Obrazek: Nowy_obraz_mapy_bitowej.jpg]
WYBIERZ WARTOŚCIOWE FRANKY!!!
07.09.2015 09:44
Rudzish Offline
Supernova
Redakcja Ohara

*
Liczba postów: 812
Będzie z tego tragedia. Europa sobie taki bicz kręci na szyję, że czuje wewnętrzne odretwiwnie z przerazenia. nie chce pewnego dnia dostać telefonu z policji, że jakiś muł wysadzil się w czasie lekcji w szkole mojego dziecka, bo nasze dzieci mają lepiej i on się z tym nie zgadza!! Okis na fb wrzucila filmik o kobiecie, która była islamistka i się spiera z mulami na wizji. Ona tam mówi jedną niesamowitącie prawdziwa rzecz, która mróz i krew w żyłach. Islamiści dzielą świat na wiernych, czyli na nich i niewiernych czyli cała resztę, a ich tzw święte księgi nakazują im za wszelką cenę i na wszystkie sposoby walczyć z niewiernymi, dopóki cały świat nie będzie wyznawal Allaha. Dla mnie to nie jest szukanie zasiłków i lepszego życia, nie jest ucieczką przed konfliktami. Dla mnie to jest inwazja, zaplanowany zmasowany atak zaslepionych fanatyków, Nowa strategia, jak wysadzenie czegoś od czasu do czasu nie pomogło... A teraz ich będą setki tysięcy w każdym kraju... Sama sobie nie wierzę, ale najwyższa pora by zaczęło się wojsko udzielać intensywniej i jeśli nie pasuje obóz dla uchodźców, to wywozka spowrotem.
07.09.2015 09:51
Chlor Offline
Yonkou
Łowca Piratów

*
Liczba postów: 2,139
Uch, od czego zacząć...
Przeraża mnie wszechobecne kłamstwo i dezinformacja. Nikt naprawdę nie wie co dokładnie się dzieje.
Z jednej strony jesteśmy bezduszną Europą, bo pozwalamy tonąć dzieciom, z drugiej strony to nie ma tam dzieci tylko sami agresywni mężczyźni, którzy chcą odebrać nam socjal, wysadzać się w centrach miast i gwałcić nasze dzieci. W TV czy internecie pokazują jakąś demonstrację muzułmanów i niby tłumaczą co oni tam krzyczą, ale jak nie znamy języka to przecież mogą nam wmówić cokolwiek. A ja tak sobie myślę, że wystarczyłoby zmontować film z kilku ustawek kibiców, żeby przedstawić Polskę jako kompletną dzicz, tak że też by nas nigdzie nie chcieli przyjąć
(albo jeszcze lepiej - chrześcijanie to dzicz d; w końcu Polska to kraj chrześcijański, a każdy kto jest arabem to muzułmanin. z tego się robi jakaś wojna religijna)

Ludzie dają się podpuszczać sianiu paniki. Też się boję. Tylko że teraz nawet jak przyjedzie jakaś porządna arabska rodzina, która chce pracować, nie będą mieli życia, bo te dresy i wsioki żyć im nie dadzą, nawet nie zainteresując się, czy tamci chcą się zasymilować czy nie... Bo nie wierzę, żeby nie było wśród uciekinierów normalnych ludzi, WSZĘDZIE na świecie są. Dlaczego musimy wrzucać ich wszystkich do jednego worka?

Przede wszystkim, jest ogromna różnica między UCHODŹCAMI (czyli tymi, którzy uciekają przed wojną, ich życia są zagrożone) a IMIGRANTAMI (którzy po prostu usiłują dostać się do lepszego świata darmowej opieki medycznej; albo zakamuflowanymi terrorystami...). Nie jestem za tym, żeby wszystkich wpuszczać, nie jestem też za tym, żeby całkiem się zamykać - tak jak pisał Korwin - jeśli ktoś chce tu pracować to jak najbardziej, czemu nie.

Podobno papież Franciszek wczoraj powiedział, że każda parafia powinna przyjąć jedną rodzinę uchodźców (nie imigrantów) - to akurat też się wydaje całkiem niegłupie, jeśli nie będą ściśnięci razem, będą musieli się bardziej dostosować a jednocześnie będą jakby pod ochroną parafii, przy czym chrześcijanie mają zaliczony dobry uczynek ^^ Tylko to zapewne jest zbyt piękne aby było prawdziwe.

Nie wiem, nie wiem o co tu chodzi, i czy jest w ogóle jakiś sposób weryfikacji, kogo wpuścić a kogo nie, jeśli podobno z większością tych ludzi nie da się porozumieć, bo nie znają języka...

O nie! Tak sobie myślę i chyba już wiem o co chodzi.
Pamiętam, że jeszcze niedawno było straszenie w mediach ekspansją Rosji. Teraz jakoś o tym cicho, za to jest straszenie ekspansją muzułmanów. Za to przypominają Putina, który jest taki wspaniały, że nie chce wprowadzić u siebie prawa szariatu. Czyli chodzi o to, żebyśmy sami chcieli oddać się pod panowanie Rosji, bo to nas ochroni przed najazdem muzułmanów.
Rozgryzłam was, reptilianie i rosyjscy żydomasoni!

[Obrazek: sylw-sygn2.gif]
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 07.09.2015 10:42 przez Chlor.)
07.09.2015 10:41
Ponury Offline
Yonkou
Pirat

*
Liczba postów: 2,908
To coś jak w 20 leciu między wojennym. Wszystkie zachodnie kraje bały się komunistów, więc sprzyjali nazistom. Nagle się okazało, że jedni są warci drugich Tongue

[Obrazek: Nowy_obraz_mapy_bitowej.jpg]
WYBIERZ WARTOŚCIOWE FRANKY!!!
07.09.2015 11:19
Kyouchika Offline
Pomywacz
Pirat

*
Liczba postów: 1,058
(07.09.2015 10:41 )Chlor napisał(a):  Przede wszystkim, jest ogromna różnica między UCHODŹCAMI (czyli tymi, którzy uciekają przed wojną, ich życia są zagrożone) a IMIGRANTAMI (którzy po prostu usiłują dostać się do lepszego świata darmowej opieki medycznej; albo zakamuflowanymi terrorystami...). Nie jestem za tym, żeby wszystkich wpuszczać, nie jestem też za tym, żeby całkiem się zamykać - tak jak pisał Korwin - jeśli ktoś chce tu pracować to jak najbardziej, czemu nie.

Owszem jest, jednakże nie ukrywajmy, że w tym tłumie, który się tak do Niemiec pcha zdecydowaną większość stanowią jednak Ci drudzy, nie uchodźcy, a nie ma i nie będzie żadnych standardów rożróżniających jednych od drugich, bo jest ich po prostu zbyt wielu...
07.09.2015 14:12
okiren Offline
Soul Mama
Załoga Nakama

*
Liczba postów: 5,029
Ena napisał(a):"Policz kobiety i dzieci", a tu zonk, bo takich się nawet nie da dostrzec.
Baby z dziećmi pewno zostały na wojnie xD

A nie wiem czy wiecie, że Putin właśnie wbija na Syrię ze swoim sprzętem wojennym? XD Od początku pomagał niby prezydentowi Syrii w ten czy inny sposób, ale teraz to on tam swoje jednostki wysłał, podobno medyczne nawet. Zajęli jakąś bazę lotniczą i kontrolują w okolicy ruch powietrzny ;p Z tego co rozumiem, ma to związek z faktem, że były jakieś plany bombardowania Syrii ze strony zachodu, ale teraz Europa się boi cokolwiek zrobić, bo jeśli choć jeden rosyjski żołnierz w takim bombardowaniu polegnie... Nie mogę z tego Putina, koleś to geniusz xd

[Obrazek: BitterFormalHarrierhawk.webp]
07.09.2015 16:43
Orzi Offline
Yuusha
Łowca Piratów

*
Liczba postów: 3,828
Poziom ostrzeżeń: 10%
Dobry przywódca dbający o własny kraj. My mamy o tyle przesrane, że żyjemy w innych krajach, z pizdeczkami jako przywódcami :x
07.09.2015 16:50
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Gosen Offline
I Oficer
Pirat

*
Liczba postów: 402

[Obrazek: Gosen.jpg]

Mistrz polecił unikać niepotrzebnych walek,
na świecie jest aż nadto, po co więcej kalek?
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 07.09.2015 17:05 przez Gosen. Powód: Poprawiona ortografia)
07.09.2015 17:05
Rudzish Offline
Supernova
Redakcja Ohara

*
Liczba postów: 812
Nie mam współczucia. Kolegowalam się jakiś czas temu z jedną muUlmanka, nawet wynajmowalam u niej pokój, świetna dziewczyna, inteligentna i cywilizowana pod kątem praw kobiet bo urodzona w Anglii. Ma tu około 30 członków rodziny, bardzo ze sobą zzyci i wszystko byłoby w porzadku, do momentu aż ta dziewczyna zaczęła głosić swoje poglądy religijne. Ręce mi opadły, ona się zgadzała z ich działaniami ( terrorystów)bo Allah to jest jedyny prawdziwy Bog i inni muszą to zrozumieć! Chlorcia ludziom trzeba współczuć i pomagać , ja się zgadzam, ale oni są ślepi, szaleni na punkcie swojej wiary, pamiętaj że dla nich śmierć to nie jest to samo co dla nas! Ja się ich boję i nie chce w takiej masie
07.09.2015 18:08
Odpowiedz 

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Wymiana
One Piece Vampirciowo Fairy Tail Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!

Kontakt | One Piece Nakama | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | RSS | Mapa Nakama