Aktualny czas: 11.12.2019, 08:00 Witaj! (LogowanieRejestracja)

Wróciliśmy do mangi, a na stronie pojawił się "już" 958 rozdział!
Odpowiedz 
Ekspansja muzułmańska
Autor Wiadomość
Chlor Offline
Yonkou
Łowca Piratów

*
Liczba postów: 2,139
Poziom ostrzeżeń: 0%
RE: Ekspansja muzułmańska
Taboret, przepraszam, ale to pierwsze zdjęcie z kobietą rozmawiającą przez telefon czego niby dowodzi?
Z tego co widziałam na innych zdjęciach / czytałam, to babka dawała znać komuś z rodziny, że nic jej nie jest, a potem ponoć pomagała tez pomagać ofiarom.
A koleś stojący przy balustradzie z plecakiem wygląda też na bardzo przejętego i pomocnego. No tak, ale on jest bialy wiec ok d: Nie ma to jak wyciągać wnioski z jednego kadru.

I nie, nie chodzi mi o to, że problemu nie ma, ale bądźmy poważni z argumentami.

[Obrazek: sylw-sygn2.gif]
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 17.04.2017 23:59 przez Chlor.)
17.04.2017 23:58
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Taboretto Offline
Supernova
Pirat

*
Liczba postów: 812
Często podkreślam jak bardzo na zachodzie sa stosowane podwójne standardy. Jak obrazisz, pobijesz czarnego będąc białym to jesteś skazany na więzienie i wieczne potępienie przez media, jak obrazisz, pobijesz białego będąc czarnym też zostaniesz skazany, ale media zamiotą to pod dywan.

"Oj tam przesadzasz to tylko jednorazowe wybryki" - czytałem kiedyś jedna teorię spiskową o "planie zagłady białej rasy" wiele rzeczy tam napisanych było dośc logiczne i prawdopodobne. Nie wierzę jednak w nią, nie chcę wierzyć. Jednak gdy człowiek przeczyta taką listę cytatów:

http://whitegenocideproject.com/what-anti-whites-say/

To człowiek zaczyna się zastanawiać. Ktoś powie "to tylko miejscowi rasiści nie oceniaj wszystkich jedną miarą" zauważcie że wiele autorów tych cytatów to profesorowie na uniwersytetach czy politycy - innymi słowy ludzie którzy swoimi wypowiedziami mogą wpływać na ludność. Gdyby nacjonalista czy członek KKK miał takie stanowisko to z miejsca zostałby z niego usunięty.

(17.04.2017 23:58 )Chlor napisał(a):  Taboret, przepraszam, ale to pierwsze zdjęcie z kobietą rozmawiającą przez telefon czego niby dowodzi?
Z tego co widziałam na innych zdjęciach / czytałam, to babka dawała znać komuś z rodziny, że nic jej nie jest, a potem ponoć pomagała tez pomagać ofiarom

Ok tu przyznam że nie wiedziałem o tym. Jednak gdy widziało się streamy z zamachów gdzie reakcje "haha" były w większości od muzułmanów czy słynne zdjecie gdzie typ śmiał się gadając przez telefon po zamachu. No sorry ja bym się nie śmiał widząc rozczłonkowanych ludzi na drodze, podobno jak byl zamach w Paryżu to w dzielnicy muzułmańskiej bili brawo a na pokaz jak telewizja widzi udają że im smutno że niewierni zginęli. Naprawdę chce wierzyć że ci radykalni to tylko niewielki procent, ale z każdym rokiem i kolejnymi zamachami zaczynam w to coraz bardziej wątpić.

P.S. sorry że tak późno odpisałem.

[Obrazek: MsPwoy.jpg]
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 29.07.2017 01:54 przez Taboretto.)
29.07.2017 01:54
Taboretto Offline
Supernova
Pirat

*
Liczba postów: 812
Post pod postem ale stało się coś bardzo ważnego.

[Obrazek: 22538626_510118842671162_907787080268634...e=5A7690B9]

Archer - Grupa Zadaniowa "Gniew Eufratu"

"ZWYCIESTWO!!!!! WLASNIE ZDOBYLISMY STOLICE ISIS !!!

PANSTWO ISLAMSKIE ZOSTALO DE FACTO ROZBITE!!!

KILKA GODZIN TEMU ZAKONCZYLA SIE PONAD 4 MIESIECZNA BITWA O AL-RAQQA.

Byla to jedna z najciezszych bitew naszych czasow. Chwala wszystkim poleglym i walczacym z terrorem kalifatu w Raqqa!
Chcialbym rowniez zaznaczyc, ze wszyscy bojownicy bioracy udzial w tej operacji byli OCHOTNIKAMI. Kurdowie, Arabowie, Jazydzi, Syriacy oraz kilkudziesieciu obcokrajowcow, w tym nas - POLAKOW!

Niesamowite szczescie, ale przede wszystkim SATYSFAKCJA!
Przyjechalismy tu na poczatku roku z celem zakonczenia egzystencji Islamistow i zrobilismy to! To zdecydowanie najwazniejsze wydarzenie w zyciu kazdego z nas.
Dokonalismy niemozliwego. Nikt nam tego nie odmowi.

Z TV sie tego nie dowiecie, ale jesli sledziliscie moj profil to wiecie, ze bylismy tutaj OD SAMEGO POCZATKU. Wszyscy rotowali, odpoczywali, odwiedzali rodziny. My nigdy nie opuscilismy pola bitwy!

W samym sercu Raqqa zawisla wielka polska flaga. Zeby pamietali kto tu byl i co im zrobil.
Z kim lepiej nie zadzierac.

Udostepniajcie. Niech wszyscy wiedza za co i z kim tu walczylismy. Niech wiedza czego dokonalismy.

Kolejny raz dobro zwycieza zlo.

#PolandFirstToFight
#GniewTuByl"

[Obrazek: MsPwoy.jpg]
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 17.10.2017 19:04 przez Taboretto.)
17.10.2017 19:02
Chisu Offline
Supernova
Pirat

*
Liczba postów: 959
szkoda tylko, że archer to kłamca :v przerabiane zdjęcia, naginanie faktów. robi z siebie wielkiego bohatera z pierwszej linii frontu, a w rzeczywistości nikt go tam nie kojarzy :v

[Obrazek: D2kDFZK.png]
17.10.2017 22:59
Kotu Offline
I Oficer
Pirat

*
Liczba postów: 449
Poziom ostrzeżeń: 5%
No ale tylko jego rola to kłamstwo czy ogólnie ta cała akcja? Bo to ciekawe, że media milczą.

[Obrazek: 205ee7p.png]
17.10.2017 23:46
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Chisu Offline
Supernova
Pirat

*
Liczba postów: 959
ogólnie oni tam faktycznie są, ale te wszystkie akcje, jakieś maszyny na kliknięcie tabletem, ich sława itd, to wszystko jest zmyślone.

[Obrazek: D2kDFZK.png]
17.10.2017 23:56
okiren Offline
Soul Mama
Załoga Nakama

*
Liczba postów: 5,032
(17.10.2017 23:56 )Chisu napisał(a):  ogólnie oni tam faktycznie są, ale te wszystkie akcje, jakieś maszyny na kliknięcie tabletem, ich sława itd, to wszystko jest zmyślone.

zrodlo to potwierdzajace pls

[Obrazek: BitterFormalHarrierhawk.webp]
18.10.2017 01:48
Chlor Offline
Yonkou
Łowca Piratów

*
Liczba postów: 2,139
W sumie też jestem ciekawa.
Kiedyś czytałam o tym, właśnie mniej więcej to co pisze Chisu:
https://www.wykop.pl/wpis/24043029/

http://wyborcza.pl/7,75399,21831149,arch...rects=true

Sama nie wiem co o tym myśleć, jak czytam co pisze ten Archer to dokładnie mi się nasuwa to samo co z jednego z komentarzy:
Cytat: Za dużo nieścisłości i fantazji. Poprzednio sprawiał wrażenie, jakby nie wiedział gdzie jest...w Syrii, czy Iraku.Zajeżdżał coś o Rojawie i Rakce, plącząc to z Mosulem. Teraz daje jakieś z dupy opisy, które widział na filmach wojennych. Krew się leje gęsto, Kurdów codziennie giną setki....ale ISIS płaci prawie milion $ za każdego. Nie wiem po co, jeśli tak łatwo giną. Milion to się płaci za kogoś, kogo trudno"upolować". W ogóle nie przekonują mnie jego opowieści rodem z krypty. Sadzi jakieś kawałki o przygłupach z SDF i wygląda, że tylko on i paru kumpli wiedzą, co robią....niebawem wojnę z ISIS wygrają bez zbędnego balastu z SDF i Kurdów. Rozumiem, że II WŚ wygrał Stirlitz i 4 pancerni...czyżby on chciał iść w ich ślady? Sądzę, że filmów się naoglądał, a jego idol to Rambo.( ͡° ͜ʖ ͡°)

Cytat:Kolejny raz dobro zwycieza zlo.

A jak czytam coś takiego to chce mi się rzygać.

[Obrazek: sylw-sygn2.gif]
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 18.10.2017 18:44 przez Chlor.)
18.10.2017 09:15
Stepi Offline
I Oficer
Pirat

*
Liczba postów: 497
(18.10.2017 01:48 )okiren napisał(a):  
(17.10.2017 23:56 )Chisu napisał(a):  ogólnie oni tam faktycznie są, ale te wszystkie akcje, jakieś maszyny na kliknięcie tabletem, ich sława itd, to wszystko jest zmyślone.

zrodlo to potwierdzajace pls

Okiren pls. Akurat oni tam siedza i zmieniaja tylko kadr do zdjecia. Toba Tabciu tez sie rozczarowalem.
Zgadzam sie z Chlor, rzygac sie chce od takich tekstow

[Obrazek: monkey.png]
18.10.2017 12:02
Imithe Offline
Feniks^
Pirat

*
Liczba postów: 1,037
To pokazuje co internet niestety potrafi zrobić z ludźmi.
Nie ma powodu by taka informacja miała być zatajana w mediach. Bo to by dało argument, że skoro terroryzm został zwalczony, to można przyjmować "uchodźców". A nawet gdyby to nie był dobry argument, to nie wierzę, ze Polska propaganda nie miałaby chrapki się czymś takim pochwalić. Chyba by leciało 24/7.

"Niewiedza to błogosławieństwo."
"W życiu nie można mieć wszystkiego, ale trzeba się umieć cieszyć, z tego co się ma."
"Ponura prawda dopada mnie zawsze, kiedy daje się zwieść złudnej nadziei"
18.10.2017 13:06
Odpowiedz 

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Wymiana
One Piece Vampirciowo Fairy Tail Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!

Kontakt | One Piece Nakama | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | RSS | Mapa Nakama