Aktualny czas: 17.11.2017, 19:24 Witaj! (LogowanieRejestracja)

Z mniejszym ale wciąż poślizgiem przedstawiamy: Rozdział 884 PL
Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Eliminacje do mistrzostw
Autor Wiadomość
Komimasa Offline
Ślimaczek
Admirał Floty

*
Liczba postów: 5,434
Poziom ostrzeżeń: 5%
Eliminacje do mistrzostw
Skończył się mecz Polska VS Kazachstan no i mamy "sensację".

Wydaje mi się, że sporo zawiniło nastawienie. Że przecież jesteśmy faworytami grupy, że Kazachstan to podrzędna drużyna, co ona nam może. Plus nasi poczuli się jak gwiazdy. To jak oddawali grę po karnym Lewego to jakaś kpina, co szybko zamieniło się w katastrofę. Później się trochę obudzili, no ale...

Oczywiście najbardziej podobał mi się występ Milika, ukrytego dwunastego zawodnika Kazachstanu. Tylko on zawala 100% akcje. A to poprzeczka, a to słupek. Ja nie wiem, czarny kot mu drogę przeszedł czy jak?
Bohaterem memów, właśnie przez te akcje jest oczywiście Milik, ale i na Pazdana znalozło się miejsce, bo przecież tylko go nie ma i wbijają nam bramki. Ten fakt nie mógł umknąć uwadze internatów.

No i oczywiście upragniona zmiana Nawałki skrzydłowego na jakiegoś pomocnika... Nie chcielibyście w tym momencie słyszeć mojego ojcaxd No i ogólnie nie rozumiem, czemu tych zmian nie było. Ok, nie bardzo mamy innych graczy, no ale skoro ta drużyna w składzie jakim była nie dawała rady, no to co już szkodziło?

I tak z wielkiej drużyny, która doszła do ćwierćfinału... remisujemy z Kazachstanem.

Może to i lepiej, zejdą z obłoków na ziemię i zaczną walczyć na poważnie. O każdy metr na boisku, a nie...
Wdaliśmy się też w niezłą bijatykę i posypały się żółte kartki, oby nam się to nie odbiło czkawką.

Niebieski fryz mamy i razem się trzymamy!
[Obrazek: tXwp6nO.png]

(Ten post był ostatnio modyfikowany: 04.09.2016 21:46 przez Komimasa.)
04.09.2016 21:46
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
xaton Offline
I Oficer
Pirat

*
Liczba postów: 583
Poziom ostrzeżeń: 0%
RE: Eliminacje do mistrzostw
"zawiniło nastawienie". Dla mnie to taki tekst komentatorów sportowych co się rzadko kiedy ma do rzeczywistości. Obie drużyny dają z siebie wszystko i suma umiejętności i farta zwycięża.
Psychologia to ma znaczenie przy chęci do treningów albo gdy drużyna z Pszczyna dolnego jedzie na mistrzostwa województwa Lubuskiego. Na takim poziomie, przy tylu wypoconych godzinach ci ludzie się nie stresują czy grają na CR7 czy San Marino.
A zawiniła kazachstańska bramka bo przecież Milik dobrze strzelał tyle, że kitajskie są o 10 cm za niskie i 10 za wąskieWink

A mecz jak mecz. Mojej opinii nikt nie podzieli ale grali dobrze. Tak jak na euro tylko te nieszczęsne 8 minut zrąbali. Oddali piłkę i nie wiedzieli co się dzieje tak jak w meczu z Portugalią.

Myślę, że dalej są faworytem do wyjścia z grupy. A to bardzo ważne by być 1szym bo grupa barażowa będzie najtrudniejszą ze wszystkich grup(bez jaj, kto ją wygra może wygrać mistrzostwa świataTongue).

Patrz na świat jak pedofil patrzy na dziecko:P.
[Obrazek: h3sygn.png]
04.09.2016 22:24
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Komimasa Offline
Ślimaczek
Admirał Floty

*
Liczba postów: 5,434
Poziom ostrzeżeń: 5%
Za nami mecz pełen emocji Polska VS Armenia. To miał być spacerek, a okazał się drogą przez mękę. Rozwalił mnie ten mem:
[Obrazek: fangolkamien.png]

Już sobie wyobrażam ojca, jak to musiał przeżywaćBig Grin

Niebieski fryz mamy i razem się trzymamy!
[Obrazek: tXwp6nO.png]

12.10.2016 00:04
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Redrey Offline
Yonkou
Pirat

*
Liczba postów: 2,192
No ogień nie powiem. Coś ostatnio gorąco w tych końcówkach spotkań. Ale widać bardzo brak naszych kontuzjowanych zawodników, szczególnie Milika. Mam nadzieję że Jędrzejczak to nic poważnego bo inaczej z Rumunią będzie kaplica, cala obrona rezerwa poza Glikiem. No chyba że Pazdinho zdąży wyzdrowieć to nie ma się co martwić.

12.10.2016 00:36
xaton Offline
I Oficer
Pirat

*
Liczba postów: 583
Ja sobie wyobrażam ile telewizorów poleciało z balkonu w armeńskich domach:D.
Oglądałem pierwsze i ostatnie 20 minut i nie powiem na euro tyle emocji to w żadnym meczu nie miałem. Nasza piłka to jednak odzwierciedla nasz naród. Absolutna umiejętność robienia rzeczy niemożliwych i absolutna niemoc robienia rzeczy możliwych;).
Zauważyłem, że znacznie łatwiej nam się gra na drużyny z agresywnym ustawieniem co nie stoją autobusem w bramce. Czyli paradoksalnie im lepsza drużyna(mniej się nas boi) tym lepiej dla nas;).

A sam mecz-widziałem dużo psioczenia ale uważam, że dobrze zagrali. Na miarę lidera grupy(silna to ona nie jest). Więcej szczęścia potrzeba. Naprawdę rozgrywanie, podania wygląda pierwszy raz odkąd żyję jak piłka zachodnia, ave Nawałka.

Patrz na świat jak pedofil patrzy na dziecko:P.
[Obrazek: h3sygn.png]
12.10.2016 00:42
Redrey Offline
Yonkou
Pirat

*
Mnie rozbroił też ten najazd na Zielińskiego w studio. Owszem meczu życia chłop nie zagrał, ale nie grał też źle. Był jednym z bardziej widocznych zawodników i stworzył kilka fajnych okazji.

Ps. Czajcie to:

[Obrazek: gallery_1476225111_355939.jpg]

12.10.2016 00:59
Eikichi Online
Yonkou
Pirat

*
Liczba postów: 2,001
Ten mecz był okropny... I ja tutaj nie będę marudził na grę Polaków, którzy się serio starali, nam brakowało 1[cm] więcej u Teodorczyka i padłyby 2 gole w pierwszej połowie, albo zasłużonego karnego po ręce jednego z tych ormiańskich bobów w polu karnym.

Ogólnie uważam grę Ormian za najgorszą z możliwych, nienawidzę oglądać meczów gdzie stoją takie boby głupie w siedmiu obrońców, faulują i perfidnie grają nie o zwycięstwo ale o remis, z kimś takim nie da się grac bo co dotnie piłkę to wybije byle by dalej.

Naszej drużynie brakuje jednego elementu, wielkiego, szybkiego czarnego, mówię serio, tacy zawodnicy są niesamowici, nawet nie musiałby być szybki, to mógłby być nawet biały lub żółty, najważniejsze by mierzył 2 metry i się potrafił dopchać do piłki. Postawić delikwenta w polu karnym przy rzucie rożnym i mamy szansę na fajną główkę prosto w bramkę, szczególnie grając na takich bobów z Armenii.

Wkurzył mnie ten mecz i nie mogę się doczekać powrotu Milika. Gdyby nie Kubuś z Lewym to bym chyba zszedł na zawał po tym meczu. Nasi zasłużyli sobie na te zwycięstwo i na szczęście je wyszarpali, to byłby wstyd z takimi autobusami przegrać co nawet nie chcieli wygrać.

[Obrazek: dB4Eis3.jpg]
12.10.2016 11:36
Redrey Offline
Yonkou
Pirat

*
(12.10.2016 11:36 )Eikichi napisał(a):  Naszej drużynie brakuje jednego elementu, wielkiego, szybkiego czarnego, mówię serio, tacy zawodnicy są niesamowici, nawet nie musiałby być szybki, to mógłby być nawet biały lub żółty, najważniejsze by mierzył 2 metry i się potrafił dopchać do piłki. Postawić delikwenta w polu karnym przy rzucie rożnym i mamy szansę na fajną główkę prosto w bramkę, szczególnie grając na takich bobów z Armenii.

Czyli brakowało po prostu Pazdana Tongue

12.10.2016 14:48
fuszioms Offline
Yonkou
Pirat

*
Liczba postów: 3,924
Poziom ostrzeżeń: 15%
Brakuje Ci jednym słowem Eikiczi takiego OlisaBEBE XD

[Obrazek: Witra_HS.jpg]
12.10.2016 21:27
Odpowiedz 

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Wymiana
One Piece Vampirciowo Fairy Tail Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!

Kontakt | One Piece Nakama | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | RSS | Mapa Nakama