Aktualny czas: 23.10.2017, 10:12 Witaj! (LogowanieRejestracja)

Wracamy do wydawania bieżących rozdziałów One Piece!
Rozdział 881 już na stronie!

Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Enel w New World
Autor Wiadomość
Neryuu
Unregistered

Enel w New World
Pod koniec Skypiea był fragment jak Enel zmierza ku ziemi na swojej arce -Jeśli się mylę poprawcie mnie.

I tak się zastanawiam, skoro go jeszcze nie zobaczyliśmy - A to jest dość potężny Boss, czy go jeszcze spotkamy w New World?
22.01.2011 22:52
Return to top
BlackZ Offline
Szczur Lądowy
Pirat

*
Liczba postów: 36
RE: Enel w New World
Siła Enela jest przeciwnie proporcjonalna do odcinka/rozdziału, w którym się ujawnił. Pojawił się bardzo wcześnie, a nawet teraz, po poznaniu większości kozaków świata OP zdaje się on być wyjątkowo potężną postacią. Zdaje mi się, że może wrócić do uniwersum One Piece, ale już nie będzie miał większej styczności z Luffym, a nawet jeśli tak, to pewnie nie w stosunkach wróg-wróg.
To tylko spekulacje, ale po ponownym wkroczeniu Crocodile, przybycie Enela wydaje się być tylko kwestią czasu. Natomiast nie wierzę, abyśmy mieli jeszcze kiedyś okazję zobaczyć Lucciego.
22.01.2011 23:09
Znajdź wszystkie posty użytkownika Return to top
Cholek Offline
Szczur Lądowy
Pirat

*
Liczba postów: 31
(22.01.2011 23:09 )BlackZ napisał(a):  [...]Natomiast nie wierzę, abyśmy mieli jeszcze kiedyś okazję zobaczyć Lucciego.

On wącha kwiatki od spodu z tego co wiem.

Czekam na powrót Enela - mimo, że jest szaleńcem, lubię go.
22.01.2011 23:45
Sefer93 Offline
Szczur Lądowy
Pirat

*
Liczba postów: 35
Enel, Crocodile, Lucci i społka oraz Buggy wszystkich mam nadzieję zobaczyć w New World, a tego ostatniego najbardziej. Co wy gadacie/piszecie przecież Lucci żyje i ma się dobrze było o tym w historiach okładkowych (czy jakoś tak), które z tego co mi wiadomo są kanoniczne. Bardziej zastanawia mnie Buggy, możliwe, że teraz jest jakąś szychą w NW, w końcu jego załogę zasilili całkiem silni zbójcy. Chciałbym zobaczyć jego walkę z Lawem, moce doktorka byłyby trochę bezskuteczne ;p

[Obrazek: aw_sig_for_hayami_chan_by_mistic_gohan.png]
23.01.2011 00:21
Gociak Offline
Depressed muffin
Łowca Piratów

*
Liczba postów: 3,721
Poziom ostrzeżeń: 0%
Cholek, naucz się tego raz na jutro - Luffy nikogo nie zabija ;] Oda to wyraźnie podkreślił i wyjaśnił, czemu tak jest Wink

Sefer - kurde, masz rację XD Buggy to naturalny wróg Lawa XD HAHAHAHA, nie wpadłabym na to XDDD

Generalnie to o ile dobrze pamiętam Eneru dotarł na Vearth (po naszemu - księżyc), pomógł tamtejszej cywilizacji i zaczął nimi władać. Nie sądzę, żeby się szykował do powrotu. Chyba za dobrze mu tam XD

[Obrazek: 66HHUfX.png]
23.01.2011 01:56
Neryuu
Unregistered

Od kiedy księżyc jest zielony ? Tongue
23.01.2011 02:06
Return to top
Boo Offline
Szczur Lądowy
Pirat

*
Liczba postów: 26
Aa ja raczej myślę, że nawet jakby Enel miałby się pokazać w NW, to jeszcze daleko do tego. Pewnie urządziłby sobie jakieś super spektakularne wejście, a na dodatek narobiłby niezłego bałaganu, przy okazji głosząc się władcą ^^ dlatego raczej szybko rozeszłyby się plotki o nadejściu tak ciężkiego przeciwnika lub cennego sojusznika, tylko czy on by poszedł na układy? Zdaję mi się, że Enel jest podobny nieco do Croca, woli raczej mieć podwładnych, niż z kimś pracować Big Grin

Może rozszerzmy temat z jednego Enela na od razu wszystkich tych, którzy mogą się niedługo pojawić? O tym co, jak wspominacie, co może porabiać Buggy (wg mnie albo obmyśla plan przejęcia Grand Line, albo zajął się szukaniem tego skarbu, do którego ma doprowadzić ta bransoletka Luffiego Tongue), tak samo Lucci, albo inni z dawnego CP9(na pewno ktoś się ostał Tongue), Crocodile i inni, którzy mogą się niedługo pojawić Smile

"Nie ma to jak w domu, he, he... Zaraz, ja tu nie mieszkam..."
23.01.2011 03:00
Jackal Offline
Pirat
Pirat

*
Liczba postów: 177
Przychylam, pojawienie się ponownie takiej postaci jak enel było by świetnym posunięciem. Jeszcze przypadkowo jeszcze jakby wpadł na marinford i miał do czynienia z admirałami to już całkiem ciekawie by było. Wbrew sobie z jego nad wyraz rozwiniętymi hakami(te do przewidywania ruchu) to było by nie takie przegrane z jego pozycji. Plus jego szybkość, co tu dużo gadać po świetle to on jest tu najszybszy. Szczególnie podobały mi się jego ataki wyglądały tak potężnie np. el thor. Dziwiło mnie tylko, że tam na potrzeby one piece przezywali to zwykli ludzie.

[Obrazek: jackal.png]
23.01.2011 10:34
Sefer93 Offline
Szczur Lądowy
Pirat

*
Liczba postów: 35
(23.01.2011 01:56 )Jackie D. Flint napisał(a):  Generalnie to o ile dobrze pamiętam Eneru dotarł na Vearth (po naszemu - księżyc), pomógł tamtejszej cywilizacji i zaczął nimi władać. Nie sądzę, żeby się szykował do powrotu. Chyba za dobrze mu tam XD

Na Skypiea też było mu dobrze a jednak budował arkę i chciał stamtąd odejść. Enel jest typem człowieka, któremu zawsze jest mało. Nie ważna ile posiada i tak nie jest usatysfakcjonowany. Dlatego też uważam, że zobaczymy go w Nowym świecie.

[Obrazek: aw_sig_for_hayami_chan_by_mistic_gohan.png]
23.01.2011 14:11
Syrenka Offline
Supernova

*
Liczba postów: 872
Nowy Swiat + Enel = mieszanka wybuchowa.
Nie zapominajmy, że w nowym świecie też jest Czarnobrody. Walka Enela z Czarnobrodym. To dopiero by było ciekawe, ale wątpię, by Enel zszedł z księżyca na Ziemię, by się zabawić.
Na pewno w NW będzie spotkanie ojca (Dragon) i syna (Luffy) i tego spotkania jestem strasznie ciekawa. Czy będą się tłukli nawzajem po buźkach (jako, że mogą mieć różne poglądy i stanąć po przeciwnych stronach barykady) czy będą walczyli ramię w ramię w imię wolności.
23.01.2011 14:13

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Wymiana
One Piece Vampirciowo Fairy Tail Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!

Kontakt | One Piece Nakama | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | RSS | Mapa Nakama