Aktualny czas: 24.11.2017, 11:30 Witaj! (LogowanieRejestracja)

Odpowiedz 
ERASMUS CC
Autor Wiadomość
Redrey Offline
Yonkou
Pirat

*
Liczba postów: 2,192
ERASMUS CC
Witajcie Nakama!
Jako, że poprzedni temat został chyba niesłusznie wzięty za żart, a Eikiczi dostał niesłusznego bana, chwilowo przejmę ster.
Sprawa wygląda tak. Dogadaliśmy się z Nigeryjskim fandomem One Piece i po podpisaniu umowy wiążącej dwie strony istnieje możliwość wymiany ERASMUS w obrębie naszego i tamtejszego Crewconu. Nigeria oferuje wam fenomenalne kurorty, które są na podobnym poziomie jak ten z Feliksina. Kawałek słomy, dla zasłużonych w konkursach szałas, ognisko całą dobę, za miast kiełbas antylopy Gnu i dużo więcej co sami odkryjecie pewnie na miejscu! Nasi czarni bracia są w tej kwestii naprawdę pomysłowi. Ich Crewcon odbywa się w sercu czarnego lądu miejscowości Gaya. Do Rzeczki jedynie 20km, do sklepu drugie tyle, warunki lux torpeda! Pomyślcie jak dobry jest krzyś po takim spacerze! Termin imprezy pokrywa się z naszym.
Także na czym stanęło. Naku i Radzio chętni na wymianę i Vegi też coś wspominał, że chcę wypróbować tamtejszy roaming. Także jak coś pw do Eikicziego i dogra się odpowiednie papiery itd.
Link do naszego forum przekazałem już nigeryjskiej stronie, także jeśli będą chętni to się tutaj zgłoszą.
Pozdrawiam i zapraszam do udziału w przygodzie życia!

23.03.2014 18:38
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Nami Offline
Chrupkozaur
Redakcja Ohara

*
Liczba postów: 3,147
Poziom ostrzeżeń: 0%
RE: ERASMUS CC
Redrey napisał(a):Ich Crewcon odbywa się w sercu czarnego lądu miejscowości Gaya. Do Rzeczki jedynie 20km, do sklepu drugie tyle, warunki lux torpeda! Pomyślcie jak dobry jest krzyś po takim spacerze! Termin imprezy pokrywa się z naszym.
\

I to niby nie jest żart?
Dla mnie to brzmi co najmniej jak zmyślone, ale do 1 kwietnia jeszcze trochę.
Powodzenia.

[Obrazek: 80Y7spE.jpg]
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 24.03.2014 14:17 przez Nami.)
24.03.2014 14:16
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Gociak Offline
Depressed muffin
Łowca Piratów

*
Liczba postów: 3,721
Właśnie chciałam się zapytać, czy nie jesteście trochę zbyt bezczelni żeby umieszczać takie tematy w dziale o CC, zamiast gdzieś w luźniejszym dziale o żartach, albo w ogóle do offtopów.

Jeżeli w następnym poście nie zostaną przedstawione jakieś dowody na to, że to nie jest dowcip, to przenoszę temat.

[Obrazek: 66HHUfX.png]
24.03.2014 14:24
Zangetsu2 Offline
Kapitan
Pirat

*
Liczba postów: 604
Co prawda nie jestem zamieszany w CC, ale także dostałem, za pewne rykoszetem, maila z ofertą Naszych przyjaciół. Muszę powiedzieć, że wygląda to dobrze! Na dowód zdjęcie głównego organizatora:
Spoiler :
[Obrazek: Nigerian-Prince-FINAL2.jpg]

See you space cowboy...

Fanboy Sagi o Wiedźminie
24.03.2014 16:53
Komimasa Offline
Ślimaczek
Admirał Floty

*
Liczba postów: 5,447
Poziom ostrzeżeń: 5%
Wydaje mi się, że podchodzicie do tego za bardzo na serio. Na odległość widać, że jest to pomysł jakiś zwariowany od Rzeżuchy (chyba), mający na celu wprowadzić jakąś zabawę. Być może niektórzy chcą się pomalować czarną farbą, w każdym razie widać że chodzi o zabawę związaną właśnie z CC, więc nie rozumiem tej "wrogości".
Nie wiem, jak ma to wyglądać w rzeczywistości i jak to sobie zaplanowaliście, ale o ile dobrze się coś zaplanuje, powinno być z tego sporo radości i śmiechu.

Niebieski fryz mamy i razem się trzymamy!
[Obrazek: tXwp6nO.png]

(Ten post był ostatnio modyfikowany: 24.03.2014 17:54 przez Komimasa.)
24.03.2014 17:54
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Nami Offline
Chrupkozaur
Redakcja Ohara

*
Liczba postów: 3,147
Komimasa napisał(a):więc nie rozumiem tej "wrogości".

A ja nie rozumiem tego tematu, można to napisać jakoś po ludzku.
Dla mnie to nie jest nawet zabawne, prędzej przykre.
Gdyby po taki wstępie nastąpiło wyjaśnienie o co naprawdę chodzi, to rozumiem, ale w takim przypadku to dla mnie wygląda jak kpina jakaś ;d. I nie odnoszę się z wrogością, raczej z brakiem przychylności i sądzę, że Got podobnie.

[Obrazek: 80Y7spE.jpg]
24.03.2014 17:56
szogu3 Offline
Bosman
Pirat

*
Liczba postów: 386
Poziom ostrzeżeń: 55%
Uwaga, bo to się często nie zdarza o ile w ogóle kiedyś się zdarzyło - popieram Nami. Smile
24.03.2014 17:59
Eikichi Offline
Yonkou
Pirat

*
Liczba postów: 2,007
Od razu gadam, to nie jest pomysł wywodzący się z GPR-u. My zajmujemy się innymi sprawami ;p.

[Obrazek: dB4Eis3.jpg]
24.03.2014 20:21
Hotarubi Offline
♥ Psiara ♥
Pirat

*
Liczba postów: 1,197
(24.03.2014 17:56 )Nami napisał(a):  
Komimasa napisał(a):więc nie rozumiem tej "wrogości".

A ja nie rozumiem tego tematu, można to napisać jakoś po ludzku.
Dla mnie to nie jest nawet zabawne, prędzej przykre.
Gdyby po taki wstępie nastąpiło wyjaśnienie o co naprawdę chodzi, to rozumiem, ale w takim przypadku to dla mnie wygląda jak kpina jakaś ;d. I nie odnoszę się z wrogością, raczej z brakiem przychylności i sądzę, że Got podobnie.
ja również uważam jak Nami... a sam temat wygląda dla mnie jak jakaś kpina... smuteczek Sad

[Obrazek: llamister_kozov.png]
"3 grudnia książę mrocznych kóz oświadczył się siostrze Okiren: Hotarubi.
Podarował jej pierścień z trawy, który ta ochoczo przyjęła, a że jest lamą, to pewno go zeżarła."
24.03.2014 21:42
Eikichi Offline
Yonkou
Pirat

*
Liczba postów: 2,007
Dobrze ujęte Szczery, dobrze ujęte. Ogólnie to ja jestem jednak jak najbardziej na tak jeśli chodzi o Eugeniusza, gość jest w porządku, to trzeba przyznać. Zna polski i jest gadatliwy, dodatkowo potrafi upolować zebrę, nawet samca! Wiem, że niektórym się to nie spodoba, ale to prawda. Ja C3po Nak i Rdr, co do tych osób jestem pewien, że rozmawiały z nim przez telefon i mogą potwierdzić jego chęć dołaczenia do cc. Tutaj natomiast widzę prawie same negatywne głosy, sprzeciwy i podważania. Okej, ktoś może uznać to za żart, jak chcecie, ale zapytajcie się chociażby Naka, a on na pewno potwierdzi, że Eugeniusz istnieje.

[Obrazek: dB4Eis3.jpg]
25.03.2014 01:00
Odpowiedz 

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Wymiana
One Piece Vampirciowo Fairy Tail Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!

Kontakt | One Piece Nakama | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | RSS | Mapa Nakama