Aktualny czas: 25.11.2017, 00:17 Witaj! (LogowanieRejestracja)

Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
EURO 2012
Autor Wiadomość
Nami Offline
Chrupkozaur
Redakcja Ohara

*
Liczba postów: 3,147
Poziom ostrzeżeń: 0%
EURO 2012
Na wstępie zaznaczę, że nie znam się na piłce nożnej i niezbyt mnie ona interesuje. Za to już nieco bardziej mnie interesuje to, co wokół EURO się dzieje. Poczynając od A4 idąc poprzez mapę Polski, którą zaprezentowała UEFA (śmiech na sali swoją drogą), a kończąc rozgrywkach stadionowych, które niedługo się zaczną. Cóż, same one mnie nie interesują, za to pewnie niektórych z was tak. Swoją drogą wybieracie się? Będziecie oglądać? Macie jakiekolwiek nadzieje na zwycięstwo Polski lub pokazanie się jej z dobrej strony? Ja na wszystkie pytania odpowiadam: Nie.

Ciekawi mnie swoją drogą, ile będzie zamieszek, buntów, strajków, utrudnień - jak wyjdziemy w oczachcałego świata? Jako biedny, ubogi naród domagający się swojego od okradającej ich władzy, czy jako zwykły plebs, pałający się chamstwem, przemocą i nieucywilizowany?

Kolejna afera i strajk przed nami, otóż ponoć budowlańcy ze stadionu warszawskiego nie otrzymali jeszcze zapłaty.

link do artykuły: http://www.sfora.pl/Zablokuja-Stadion-Na...uro-a44142

Tak wiem, nie ma co podpierać się SFORĄ, bo to szmatławiec, ale myślę, że nie kłamią w tej sprawie.
Jeśli sami macie jakieś linki lub własne wyrobione zdanie na temat całego EURO, podzielcie się w nim, podyskutujmy o tym jak to widzimy, co uważamy na ten temat. W końcu to miała być wielka szansa dla Polski... a co z tego będzie?

[Obrazek: 80Y7spE.jpg]
04.06.2012 13:22
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Stepi Offline
I Oficer
Pirat

*
Liczba postów: 484
RE: EURO 2012
Nami napisał(a):czy jako zwykły plebs, pałający się chamstwem, przemocą i nieucywilizowany?
Polecam przestać czytać fakt i wyborczą Wink

[Obrazek: monkey.png]
06.06.2012 12:31
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Vegi Offline
I Oficer
Pirat

*
Liczba postów: 522
Polska zwycięży~!!! Do boju, nasi~! Będę oglądał wszystkie mecze, bo wszystkie obstawiam. Niestety, nie na żywo, ponieważ *skąpy Vegi* to właśnie ja! I nie obchodzi mnie, jak Polska wyjdzie w oczach innych krajów. Tak czy inaczej, nikogo nie obchodzimy, więc może być tylko lepiej.

[Obrazek: za_oga_strzelc_w_sygna.jpg]
Lubię placki.
06.06.2012 12:37
Nami Offline
Chrupkozaur
Redakcja Ohara

*
Ja wgl nie czytam gazet ;D

Vegi, no w sumie też fakt... Niektórzy nawet nie wiedzą, że jest coś takiego jak Polska.

(Ten post był ostatnio modyfikowany: 06.06.2012 12:38 przez Nami.)
06.06.2012 12:37
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Orzi Offline
Yuusha
Łowca Piratów

*
Liczba postów: 3,667
Poziom ostrzeżeń: 10%
Ludzie się naczytają propagandy i wierzę w każdą głupotę którą im się podsunie >_<

A czy Wy nie wiecie że istnieje coś takiego jak Namibia? Liechtenstein? Panama? Państwa mniej znaczące w świecie a każdy kto chodził do podstawówki na lekcje środowiska wie o ich istnieniu.

Że niby zaścianek i brak cywilizacji? Polecam wycieczkę do Korei Północnej w takim razie. Wbrew temu co nam media sączą do głów jesteśmy jednym z najbardziej cywilizowanych krajów świata. Owszem, mogłoby być lepiej, ale i tak jest świetnie.

[Obrazek: giphy.gif]
06.06.2012 12:44
Nami Offline
Chrupkozaur
Redakcja Ohara

*
Mi raczej chodzi o to, że jakby były zamieszki - tak jak w Egipcie czy Syrii na przykład - to czy wtedy widzieliby w nas ludzi walczących o swoje, czy po prostu niecywilizowane chamstwo? Tak jak o tamtych ludziach się wyrażano, że Araby. dzikusy itp ;3

Co do samego EURO, to czekam aż w Wawie zrobi się tłum ludzi (o ile to wgl dostrzegę). Już niedługo 8my...

No kurczę, długo czekać nie było trzeba, na "coś" ;d

Spoiler :
[Obrazek: b6588fc255a77878381aed0d2473ac9a.jpg]

(Ten post był ostatnio modyfikowany: 06.06.2012 13:12 przez Nami.)
06.06.2012 12:53
Zangetsu2 Offline
Kapitan
Pirat

*
Liczba postów: 604
Cytat:Ciekawi mnie swoją drogą, ile będzie zamieszek, buntów, strajków, utrudnień - jak wyjdziemy w oczachcałego świata? Jako biedny, ubogi naród domagający się swojego od okradającej ich władzy, czy jako zwykły plebs, pałający się chamstwem, przemocą i nieucywilizowany?

Czemu z góry trzeba założyć, że jakiekolwiek zamieszki, burdy będą? Naprawdę tak ciężko uwierzyć, że Polacy to nie popaprańcy chcący rozwalić własną imprezę? Aha i fajny wybór: biedny naród vs. plebs. Wiem, że w Polsce nie jest różowo, ale ciągłe przedstawianie nas jako ubogiego narodu, jeśli chodzi o ogół jest po prostu przekłamaniem. Bez urazy, ale ilekroć czytam coś podobnego to mam wrażenie, że żyje albo w Indyjskich slumsach albo wśród samych skurwysynów gotowych w każdej chwili do masowej bitki. Dajmy spokój i przynajmniej przez ten miesiąc cieszmy się tym Euro.

Cytat:Że niby zaścianek i brak cywilizacji? Polecam wycieczkę do Korei Północnej w takim razie. Wbrew temu co nam media sączą do głów jesteśmy jednym z najbardziej cywilizowanych krajów świata. Owszem, mogłoby być lepiej, ale i tak jest świetnie.

Jak kiedyś cię spotkam to masz u mnie piwo za tą wypowiedź.

Co do aspektu sportowego, to wole się wypowiadać na bieżąco po każdym meczu. Osobiście uważam, że dla Polski planem minimum jest ćwierćfinał. Jeżeli chodzi o faworytów imprezy to: Holadnia, Hiszpania i Niemcy. Mam jeszcze nadzieję, że Francji uda się namieszać (i Polsce oczywiście Wink), ale na chwilę obecną to ta trójca wydaje mi się zdecydowanie najmocniejsza.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 06.06.2012 16:51 przez Zangetsu2.)
06.06.2012 16:51
Nami Offline
Chrupkozaur
Redakcja Ohara

*
"Czemu z góry trzeba założyć, że jakiekolwiek zamieszki, burdy będą? Naprawdę tak ciężko uwierzyć, że Polacy to nie popaprańcy chcący rozwalić własną imprezę?"

Mi ciężko i nie wierzę w to, że bez srajków, buntów czy jakichkolwiek tego typu negatywnych rzeczy się obejdzie... Wcale nie jest "dobrze", by było dobrze ogółem... Ale spoko, będąc w wieku szkolnym też myślałam, że wcale tak źle nie jest, w końcu rodzice pieniążki skądś mieli (; Wszystko przed Tobą.

"Aha i fajny wybór: biedny naród vs. plebs."

Niezrozumiałeś tego. To nie jest "wybór" ogólny, tylko wybór w chwilach zamieszek, strajków etc.
Np. jak świat patrzy na Grecje? Jak patrzył na kraje Arbaskie? Kraj jak kraj, a ludzie od dzikusów i durnych Arabów wyzywani tylko dlatego, że walczyli o "swoje racje". W tym sęk wypowiedzi tkwił, a nie w tym, że Polacy to bieda albo chołota.

(Ten post był ostatnio modyfikowany: 06.06.2012 17:48 przez Nami.)
06.06.2012 17:33
Orzi Offline
Yuusha
Łowca Piratów

*
Liczba postów: 3,667
Poziom ostrzeżeń: 10%
Nami, Nami, Nami... Jestem twoim rówieśnikiem i uważam, że w Polsce JEST dobrze. Pieniądze są, tylko ludzie wolą narzekać że za mało, że za ciężka robota, zamiast zacząć uczciwie pracować.

[Obrazek: giphy.gif]
06.06.2012 17:51
Taboretto Offline
Kapitan
Pirat

*
Liczba postów: 798
Podpisuje się obiema rękami pod tym co napisał Orzi. Do ciężkiej cholery widać u nie których typową polską naturę - polakowi nigdy, ale to nigdy nie dogodzisz. Choćbyśmy władali całym światem to i tak znaleźliby się malkontenci. Po prostu szlag mnie trafia jak czytam takie maruderskie posty mówiące jaki to nasz kraj zacofany itd. Owszem do zachodniej Europy na razie nie mamy startu ale zauważcie jakie oni mieli warunki do rozwoju a jakie my chociażby zobaczmy jaka przepaść dzieli nas od naszych sąsiadów - Niemiec. Niemcom po wojnie USA wpompowała miliardy gotówki (poza wschodnimi Niemcami z których wszyscy próbowali uciec) Po 2 wojnie światowej mieli prawie pół wieku na rozwój nim nie upadł komunizm zaś nasz kraj przeżywał kompletną stagnację. Wniosek nasuwa się sam

No ale to jest temat o Euro a nie o sytuacji w kraju więc co ja o tym sądzę:
Ja nigdy jakimś wielkim fanem piłki nie byłem ale mimo to swoim kibicowałem dla zasady. Wierzę że możemy wyjść z grupy a może nawet sięgnąć po coś więcej. Trochę wiary ludziska...

(06.06.2012 17:58 )Nami napisał(a):  Wszystko zależy od okoliczności.
Np. czy studiujesz/uczysz się, czy masz mieszkanie po rodzicach (no bo własnego nie dostaniesz ani nie kupisz, czyż nie? Chyba, że do śmierci będziesz je spłacać), czy rodzice pomagają, czy masz prace "po znajomości". Och ach wiele czynników niby małoznaczących, a jednak... Powiedz kobiecie wychowującej samej dziecko, której nikt nie pomaga, że jest DOBRZE. Że zasiłki są wystarczające, że przecież nie wyda większośći swoich zarobionych pieniędzy na żłobek. Nie wiem, gdzie widzisz, że jest "dobrze", ale śmiało, uczciwa praca za 1200 netto czeka na Ciebie do 67 roku życia Wink
opz.

Mój kuzyn - wykształcenie zawodowe, własne przedsiębiorstwo, zarabia miesięcznie od 3500 do 5000 w najgorszym utargu około 2000 - pozdrawiam studentów :>

[Obrazek: MsPwoy.jpg]
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 06.06.2012 18:47 przez Taboretto.)
06.06.2012 18:45
Odpowiedz 

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Wymiana
One Piece Vampirciowo Fairy Tail Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!

Kontakt | One Piece Nakama | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | RSS | Mapa Nakama