Aktualny czas: 14.12.2018, 08:35 Witaj! (LogowanieRejestracja)

Tym razem, najnowszy rozdział, dodajemy bez większych opóźnień! - 927 Zapraszamy do czytania:)
Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
EURO 2012
Autor Wiadomość
Fifti Offline
Bosman
Pirat

*
Liczba postów: 346
Poziom ostrzeżeń: 0%
RE: EURO 2012
(29.06.2012 00:12 )Komimasa napisał(a):  Nie rozumiem tylko co po meczu Buffon i ten belluchi czy jak (strzelca dwóch bramek w spotkaniu) byli tacy nie w sosie.
Chodzi ci o Balotelliego. On to zawsze jest w nie sosie. A Buffon myślę, że albo takie miał emocje, że nie mógł się cieszyć, albo był wkurzony tym, że pozwolili sobie zrobić karnego + niewykorzystane akcje.

(28.06.2012 23:13 )Zangetsu2 napisał(a):  Forza Juve! Żaden inny włoski klub nie zasługuje na uwagę.

Zangetsu2... żółwik xD
29.06.2012 01:03
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Zangetsu2 Offline
Kapitan
Pirat

*
Liczba postów: 604
Już jutro finał. Ten miesiąc zleciał błyskawicznie, ale wszystko co dobre szybko się kończy. ; ) Przed nami najważniejszy mecz tego roku i zapowiada nam się nareszcie mecz finałowy, w którym przynajmniej jedna drużyna postawi na ofensywę. Jakie są wasze typy? Macie faworyta?
Ja kibicuje Włochom. Jeżeli zagrają taki mecz jak z Niemcami to mają puchar w kieszeni. Problem w tym, że to mało prawdopodobne i może być o wiele ciężej. Cholernie dużo zależy od Ballotelliego. Albo będzie wykańczał akcje jak w półfinale albo jak w fazie grupowej postawi na nonszalancje i wszystko zmarunje. Buffon i Pirlo powinni dać radę, za duże doświadczenie za nimi przemawia. Co do Hiszpanów to spodziewam się dokładnie tego samego, co pokazali w poprzednich meczach. Solidny futbol, bez fajerwerków. Coś się chyba tam wypaliło, fakt dalej grają bardzo dobrze jednak nie ma już tego błysku i piłka oparta na pierdyliardzie podań powoli staje się przewidywalna (Co potwierdza też brak sukcesów w tym sezonie Barcelony). Tyle, że przy tylu indywidualnościach każdy może przechylić szalę meczu na korzyść Hiszpanów. Będe jednak wierny dlatego: Włochy 2-1 Hiszpania

See you space cowboy...

Fanboy Sagi o Wiedźminie
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 30.06.2012 14:34 przez Zangetsu2.)
30.06.2012 14:34
xaton Offline
Kapitan
Pirat

*
.....Nieeeeeeeeee...

No trudno Hiszpanie rozwalili Włochów ale zasłużenie. 1 połowa była wyrównana ale w drugiej Włosi wyglądali jakby se odpuścili. W wyprowadzaniu ataku byli strasznie ślamazarni. Mario się nieźle wkurzyłTongue. Może na mistrzostwach świata znajdzie się ktoś kto ich powstrzyma. Może PolskaTongue!

Po całym turnieju powiem, że miło go wspominam. Euro w Polsce to będzie coś co będę długo wspominał. Ta cała wspólnota ogólnonarodowa to było coś magicznego. Wysiadasz na przystanku a tak wszyscy razem skaczą, cieszą się, mają wspólny cel. Miła odmiana od szarej rzeczywistości gdzie lepiej się na nikogo na ulicy nawet nie patrzeć bo jeszcze pomyślą, że zadymy szukasz. Nie spotkałem się przy tym osobiście z aktami wandalizmuTongue. Kupa pozytywnych emocji wśród Polaków. Szkoda, że tylko przez 3 mecze.
Organizacyjnie też jestem miło zadowolony. Przed Euro myślałem sobie "To będzie totalny niewypał i zwiastun końca świata w grudniu" ale wszystko przebiegło dobrze. Strefa kibica w Warszawie przynajmniej też super zorganizowana. W sumie jak byli ludzie to można było tam się bawić cały dzień, nie tylko podczas meczu. Nie wiem czy to tylko mediowa propaganda ale kibice innych państw też miło wspominają euro w Polsce.
A co do meczów. Było sporo ciekawych spotkań ale bez szału. Oglądałem niemal wszystkie. Holandia mnie strasznie zawiodła a najmilej mi się oglądało Włochów którzy naprawdę grali piękny futbol, którego nie było na poprzednich mistrzostwach więc było to miłą odmianą. Do tego nie wymuszali fauli jak zwykle co na wielki plus idzie. Wielbię angielską piłkę ale już dłuższy czas nie są na wielkim poziomie więc nie ma co się dziwić. Gratulacje za mecz z Włochami, jeden z moich ulubionych. Ruscy mieli pechaTongue. Trafili na zdeterminowaną Polskę i Grecję, która choć dobrą drużyną nie jest to ma +5 do wyszukiwania sposobów na mocnych przeciwnikówTongue. Fakt, że nie przeszli bardzo mnie ucieszyłTongue. Podobnie jak Niemcy poza finałemTongue. Szkoda mi jeszcze Danii. Swoim futbolem mnie nie urzekli ale gdyby się trochę bardziej postarali i wyszli z tej grupy śmierci(a tak przynajmniej przed mistrzostwami bym ją nazwał) to niezła niespodzianka by byłaTongue. Ukraina też widać było, że się starała niesamowicie ale cóż...mimo wszystko byli wstanie grać na równi z innymi.
A najlepszych kibiców ma Irlandia.

Dobra to moje ulubione mecze:
Anglia-Szwecja- 1:0 potem 1:2 a na końcu 3:2. Dla kibiców drużyn emocji w cholerę.
Anglia-Włochy -Mnóstwo świetnych akcji a jednak bez bramek. Obie drużyny jednak zagrały jak dla mnie swój najlepszy mecz wtedy.
Hiszpania-Włochy(ten pierwszy)-Tu widać było wyrównane szanse 2 wielkich drużyn. Powiedziałbym nawet, że to Włosi wtedy wygrywali. Trochę szczęścia im zabrakło.
Portugalia-Hiszpania-Prawie jak Barcelona-RealTongue. Zabójcze tempo. Goli mi tu tylko brakowało przede wszystkim Krystyny w okół której tyle szumu przed i podczas meczu było. To Portugalia była najbliżej wyeliminowania Hiszpanii.

Patrz na świat jak pedofil patrzy na dziecko:P.
[Obrazek: h3sygn.png]
02.07.2012 09:35
Gosen Offline
Bosman
Pirat

*
Liczba postów: 374
No i się skończyło niestety, właściwie od 3 kolejki grupowych nie było już tego klimatu, dwa mecze dziennie to było coś, po jednym to lipa, nawet jeśli dwa na raz to też głupio.

Polska dała dupy jak zawsze, chociaż wydaje się że zawaliło przygotowanie kondycyjne i pewno taktyka, bo umiejętności na wyjście z tej grupy były.

To było nudne Euro, bo wygrali faworyci, nie było niespodzianek specjalnych po grupach i właściwie gdyby nie fantastyczna forma Włochów to byłoby nudno do bólu, bo większość przewidywała finał Hiszpania-Niemcy, a zwykle takie przewidywania się nie sprawdzają, bo zawsze ktoś (przynajmniej do półfinałów) dojdzie. Zwycięzcy grali słabo i brzydko, dopiero w finale pokazali klasę i zasłużenie wygrali, chociaż szkoda że durne przepisy nie pozwalają na więcej zmian w przypadku wymuszonych, być może wtedy wynik byłby mniejszy, a i Włosi by bardziej wierzyli, że jeszcze coś można zrobić, a tak chyba się po prostu poddali i patrzyli jak klepią te hiszpańskie koksy.

Zawiedli bardzo Holendrzy, więcej się spodziewałem po Rosji, a tak ogólnie "zgodnie z planem", oprócz fenomenalnej Italii. Nawet król strzelców to kpina, bo 3 gole i naciąganymi przepisami wygrywa Torres. Polska i Ukraina za to dała radę jako organizatorzy i fajnie byłoby w przyszłości zorganizować coś jeszcze (kto wie czy nie mundial na przestrzeni 30-40 lat albo ponownie Euro).

No i został jeszcze klimat EURO w TV, a raczej jego brak, szczególnie materiałów z Ukrainy. Biedne studio i eksperci, plenerowe studio czekolady Wedel i cała ta ustawiona gadka, ktoś krytykował to mógł się pożegnać z TVP. Laskowski najlepszy komentator dostaje ochłapy, znawca ligi hiszpańskiej, ale co tam... Szpaku musi pokazać kto rządzi, ba... nie ma go nawet na półfinale. Szpakowski nie ogarnia, Szaranowicz nie ogarnia, nawet Gmochowi zabrali mazaki. Ogólnie TVP mogło, a nawet powinno postarać się bardziej, ale przynajmniej dali darmowe HD - zawsze coś.

PS. Jak szpan to szpan, co? Tongue
[Obrazek: 29_wpm_score_BJ.png]

A w polskim było
Słowa na minutę (WPM) 97
Znaki na minutę 490
Poprawne wyrazy 99
Błędne wyrazy 1
You are better than 93.36% of all users (position 35 of 527 - last 24 hours)

[Obrazek: Gosen.jpg]

Mistrz polecił unikać niepotrzebnych walek,
na świecie jest aż nadto, po co więcej kalek?
02.07.2012 12:56
Stepi Offline
I Oficer
Pirat

*
Liczba postów: 495
Gosen, a czemu naciąganymi? Że kto miał zostać królem strzelców według ciebie? Każdy z 5 zawodników miał po 3 gole, przy czym Torres z Gomezem dołożyli po asyście. Według ciebie powinni losować kto ma zostać królem strzelców? Albo w kolejności alfabetycznej?

[Obrazek: monkey.png]
04.07.2012 09:00
Zangetsu2 Offline
Kapitan
Pirat

*
Oczywiście wg przepisów Torres jak najbardziej tym królem strzelców został, no ale bitch please. Koleś strzelił dwa gole Irlandii i wgniecionym w glebe Włochom. Tak na dobrą sprawę to nie strzelił żadnej, bardzo ważnej bramki. Do tego wchodził z ławy i ogólnie grał średnio. Stąd niesmak. ;/

See you space cowboy...

Fanboy Sagi o Wiedźminie
04.07.2012 10:55
Stepi Offline
I Oficer
Pirat

*
Liczba postów: 495
Własnie dlatego, że wchodził z ławy dostał króla strzelców. Ogólnie spodziewałem się więcej po Niemcach, ale gracze Bayernu znów zawiedli, no i taktyka Low'a

[Obrazek: monkey.png]
04.07.2012 12:16
sklysz Offline
Gość
Pirat

*
Liczba postów: 1
Niemcy byli ewidentnie gorsi od grających świetnie Włochów. Szczerzę to myślałem po tym meczu, że Włosi są tak dobzi, że ograją Hiszpanów. No, ale teraz już sam nie wiem czy to Niemcy zagrały słabo czy Włosi zagrali świetnie w półfinale, a słabiej w finale czy to po prostu Hiszpania nie pozwoliła Włochom rozwinąć skrzydeł.

Gry na przegladarke
23.07.2012 15:02
Odpowiedz 

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Wymiana
One Piece Vampirciowo Fairy Tail Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!

Kontakt | One Piece Nakama | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | RSS | Mapa Nakama