Aktualny czas: 21.09.2018, 18:20 Witaj! (LogowanieRejestracja)

Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
EURO 2012
Autor Wiadomość
Jutsu
Unregistered

RE: EURO 2012
Nami zapraszam cię Orziego i być może Zangetsu tutaj: http://forum.onepiecenakama.pl/watek-prz...akow--1833

Co do Euro. Mam je gdzieś. To wielkie wydarzenie ple ple. Dla mnie nie znaczy ono nic, nie rozumiem czemu ktoś nie może się z tym pogodzić.
Czy polacy dadzą popis na Euro. No jakby się położyli na ulicy to by było ciekawe, strajki niech sobie wsadzą.
06.06.2012 19:03
Odpowiedz cytując ten post Return to top
Fifti Offline
Bosman
Pirat

*
Liczba postów: 346
Poziom ostrzeżeń: 0%
Co do Euro to cieszę się, że będzie u nas. Tylko przygotowania i ogólnie organizacja siada, ale jest to ogólnie szansa na podniesienie poziomu naszej piłki. Zagraniczni kibice i przede wszystkim piłkarze zobaczą, że Polska to już nie kraj gdzie stadion to jakaś murawa i dookoła obsypany piasek. Zobaczą, że nasze kluby mają porządne i jedne z lepszych stadionów w europie i do polskiej ligi będą chętniej przyjeżdżać.

Uważam, że nasze orły, może nie zrobią jakiegoś cudu i nie wygrają turnieju, ale pokażą się z przyzwoitej strony. Myślę, że wyjdą z grupy i jak się trafi jakiś słabszy zespół to i może jeszcze go pokonają. Finał obstawiam Niemcy-Holandia/Hiszpania

Z słabej strony pokażą się Włochy i Portugalia.

Co do samych protestów i manifestacji to ciężko powiedzieć czy będą albo czy się je jakoś mocniej odczuje. Z tym jest ciężko bo rozumiem tych co chcą spokoju i by euro przebiegło gładko oraz bezproblemowo, rozumiem też tych co chcą zwrócić na siebie i ich problemy uwagę.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 06.06.2012 19:51 przez Fifti.)
06.06.2012 19:49
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Fifti Offline
Bosman
Pirat

*
Liczba postów: 346
jest tam wiele już starych stadionów. Nie mówiąc oczywiście o stadionach MU, Barcelony, Realu itp. Np. Wiele włoskich klubów by pozazdrościło takich stadionów.

No może jedne z lepszych to przesadziłem, ale jedne z nowocześniejszych i już standard dobrego (średniego) europejskiego klubu mamy.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 06.06.2012 23:23 przez Fifti.)
06.06.2012 23:21
Zangetsu2 Offline
Kapitan
Pirat

*
Liczba postów: 604
Cytat:Np. czy studiujesz/uczysz się, czy masz mieszkanie po rodzicach (no bo własnego nie dostaniesz ani nie kupisz, czyż nie? Chyba, że do śmierci będziesz je spłacać), czy rodzice pomagają, czy masz prace "po znajomości". Och ach wiele czynników niby małoznaczących, a jednak...

Tyle, że to co piszesz jest oczywiste. Nie każdy ma równy start i w zależności od niego stara sobie jakoś radzić. Kiedy gorzej idzie mam załamać ręce?

Cytat:Powiedz kobiecie wychowującej samej dziecko, której nikt nie pomaga, że jest DOBRZE. Że zasiłki są wystarczające, że przecież nie wyda większośći swoich zarobionych pieniędzy na żłobek. Nie wiem, gdzie widzisz, że jest "dobrze", ale śmiało, uczciwa praca za 1200 netto czeka na Ciebie do 67 roku życia

Oczywiście, że nie każdy powie: "Jest super, zbieram na wakacje!" Tyle, że oglądając moje otoczenie mogę raczej powiedzieć: po szczerej rozmowie okazuje się, że wcale nie jest tak źle.

Cytat: Ale spoko, będąc w wieku szkolnym też myślałam, że wcale tak źle nie jest, w końcu rodzice pieniążki skądś mieli (;

Rozgryzłaś mnie. Jestem gówniarzem biernie obserującym przypływ pieniądza od rodziców i cieszącym się wiecznym, błogim nieróbstwem. Propsy.

Wracając do Euro:
Jak obstawiacie poszczególnie grupy?
Gr. A
Rosja i Polska. Nie wiem z jakich miejsc, ale wydaje mi się, że Czechy i Grecja na chwile obecną nie są najmocniejsze. Aczkolwiek nie wykluczałbym jakiejś niespodzianki. Grecy pewnie jak zwykle autobus przed bramką, a Czesi nieprzewidywalni.

Gr. B
Realistycznie: Holandia, Niemcy. Moje życzenie: Portugalia, Holandia. Zdaje sobie jednak sprawę, że Portugalia ostatnio jeśli chodzi o reprezentacje nie błyszczy, a C.Ronaldo zawodzący na dużych imprezach nie pomaga. Dania raczej dostarczyciel punktów, chociaż może coś urwą faworytom.

Gr. C
Hiszpania zdecydowanie z pierwszego, o drugie będzie ostra walka. Tak słabych Włochów chyba już dawno nie było dlatego ciężko coś przewidzieć. Osobiście liczę na Chorwatów.

Gr. D
Jestem tutaj za Francją i wszystko wygląda na to, że powinni wyjść z pierwszego. Drugim kandydatem do awansu byłaby Anglia, tylko ostatnie kontuzje jakoś to mogą utrudnić. Szwedzi zawsze groźni, Ukraina raczej jako kelner.
07.06.2012 01:12
epidemia aids Offline
Член Стекловаты
Pirat

*
Liczba postów: 118
Cytat:Mi raczej chodzi o to, że jakby były zamieszki - tak jak w Egipcie czy Syrii na przykład - to czy wtedy widzieliby w nas ludzi walczących o swoje, czy po prostu niecywilizowane chamstwo? Tak jak o tamtych ludziach się wyrażano, że Araby. dzikusy itp ;3
Tak właściwie to pamiętam tylko, że [w mediach] mówiono o nich "uciśnione przez tyranów narody walczą o demokrację", a żeby było tam trochę ropy, to na pewno całkowity przypadek. Chociaż trudno się nie zgodzić, że to było chamstwo, skoro potrafią podczas manifestacji molestować i bić dziennikarkę z USA, ale nvm.

Cytat:Czemu z góry trzeba założyć, że jakiekolwiek zamieszki, burdy będą? Naprawdę tak ciężko uwierzyć, że Polacy to nie popaprańcy chcący rozwalić własną imprezę?
Podobno ruscy wybierali się na jakieś burdy.

Przechodząc do tematu... Myślę, że finansowo na euro więcej straciliśmy niż możemy zyskać. Sportowo? To zawsze jakiś krok do przodu. Chociaż może ściąganie farbowanych lisów do reprezentacji nie jest jakimś krokiem na przód.
Co do grup, to moje przewidywania pokrywają się z Zangetsu. Grupa A: dobrze by było, gdyby któryś gospodarz awansował do ćwierćfinału, a że na Ukrainę nie ma co liczyć, Polska powinna to zrobić. Ma realne szanse. Z pierwszego miejsca wejdą Rosjanie (chociaż może Czesi mogliby namieszać, ale wątpię). B: Niemcy i Holandia (to są dwaj główni faworyci wg mnie i któraś z tych reprezentacji wygra). C: Hiszpania, ale oni raczej wymęczą ten awans i Chorwacja. Włosi mają małe problemy kadrowe, cóż poradzić. D: Osobiście mam nadzieję, że tę grupę wygra Francja. Z drugiego miejsca wyjdzie Anglia. Ukraina nikomu nie zagrozi, Szwecja nie podoła mocniejszym przeciwnikom (chociaż ma na to szanse).
07.06.2012 10:08
xaton Offline
Kapitan
Pirat

*
Kto wyjdzie z grupy? Nie będę pisał bo mam takie typy jak wyTongue. Btw, mamy realne szanse na mecz z Niemcami. Będziemy z nimi grac jak wyjdziemy drudzy z grupy(po Rosji) a Niemcy pierwsi co jest najbardziej prawdopodobneTongue. Tudzież odwrotnie ale na to są mniejsze szanseTongue. Ale by wrzawa byłaTongue.

Patrz na świat jak pedofil patrzy na dziecko:P.
[Obrazek: h3sygn.png]
07.06.2012 10:22
Stepi Offline
I Oficer
Pirat

*
Liczba postów: 495
I Niemcy by się cieszyli z łatwego przeciwnika ^^

[Obrazek: monkey.png]
07.06.2012 10:58
Zangetsu2 Offline
Kapitan
Pirat

*
Cytat:I Niemcy by się cieszyli z łatwego przeciwnika ^^

Nie jestem pewien. ^^ Wydaje mi się, że woleli by kogokolwiek innego z naszej grupy. Granie z gospodarzem nigdy nie jest za wygodne. Tym bardziej, że jeżeli Polacy wyjdą będą na ogromnym gazie, jak kibice dlatego mogłoby nie być tak łatwo. Big Grin
07.06.2012 12:22
Taboretto Offline
Supernova
Pirat

*
Liczba postów: 809
Od wielu lat trwa fatum że Polska drużyna nawet w swoich najlepszych czasach gdy pokonywała Brazylię i była 3 na świecie nigdy nie pokonała Niemiec. W końcu musi być ten pierwszy raz Tongue

[Obrazek: MsPwoy.jpg]
07.06.2012 12:28
Yoh Offline
Wice Kapitan
Pirat

*
Liczba postów: 590
1! STRZELILIŚMY GOLA! 1:0 DLA POSLKI! W około 20 Minucie!

08.06.2012 18:22
Odpowiedz 

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Wymiana
One Piece Vampirciowo Fairy Tail Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!

Kontakt | One Piece Nakama | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | RSS | Mapa Nakama