Aktualny czas: 20.11.2017, 02:20 Witaj! (LogowanieRejestracja)

Z mniejszym ale wciąż poślizgiem przedstawiamy: Rozdział 884 PL
Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Euro 2016
Autor Wiadomość
Chlor Offline
Yonkou
Łowca Piratów

*
Liczba postów: 2,095
Poziom ostrzeżeń: 0%
Euro 2016
Nie interesuję się zupełnie piłką nożną, ale pewnie teraz wszyscy zajęci oglądaniem, to pomyślałam, że założę temat ^^
Temat do komentowania meczy i wydarzeń związanych z Euro, Polska gra więc będzie miejsce do narzekania. A może nie? Jak obstawiacie?

[Obrazek: h3sygn.png]
10.06.2016 21:27
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Komimasa Online
Ślimaczek
Admirał Floty

*
Liczba postów: 5,440
Poziom ostrzeżeń: 5%
RE: Euro 2016
Ja mam nadzieję, że Polska wyjdzie z grupy i będzie grała 25 albo 26, ale byłoby super móc znowu obejrzeć meczyk z nakama.

Niebieski fryz mamy i razem się trzymamy!
[Obrazek: tXwp6nO.png]

10.06.2016 21:32
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
fuszioms Offline
Yonkou
Pirat

*
Liczba postów: 3,925
Poziom ostrzeżeń: 15%
No ja sobie nie pooglądam, bo mimo tego, że mam abonament cyfrowego polsatu od wielu lat to muszę kupować te kanały z meczami więc taka pala i wypchajcie się buce. Smile tylko co da tvp zobaczę...

[Obrazek: Witra_HS.jpg]
11.06.2016 00:51
Eikichi Offline
Yonkou
Pirat

*
Liczba postów: 2,002
Dla mnie Polsat już całkowicie się skończył.

Ale tak, kibicuje Polakom jak tylko się da, będzie półfinał .

[Obrazek: dB4Eis3.jpg]
11.06.2016 10:08
PaxRimi Offline
I Oficer
Pirat

*
Liczba postów: 589
Mecze Polski przecież darmowa telewizja będzie emitować tj. TVP i Polsat właśnie więc nie ma mowy o jakimś wykupowaniu .

Ja pewnie na jakiś stronach będę sobie oglądać, a tak chciałbym sobie obejrzeć takie spotkanko jak to było jesienią u Komiego z nakamowym komentarzem Big Grin

[Obrazek: 16780311_1328633943873290_1301942855_n.g...e=58A4639D]
11.06.2016 11:23
fuszioms Offline
Yonkou
Pirat

*
Jest mowa o wykupowaniu Paksiu, chodzi o WSZYSTKIE POZOSTAŁE MECZE ;P
No poza jakimiś tam 1/8 itd. ale to nie wszystko.

11.06.2016 11:39
PaxRimi Offline
I Oficer
Pirat

*
Liczba postów: 589
Kogo obchodzą jakieś popierdułki kiedy orły gają Big Grin

Nie no jak ktoś wielki fan to rozumiem, ale tak to chce zobaczyć co zagrają nasi, no i już fazę pucharową pooglądać która akurat będzie przez darmowy polsat emitowana Wink

[Obrazek: 16780311_1328633943873290_1301942855_n.g...e=58A4639D]
11.06.2016 11:48
Zoro Offline
I Oficer
Pirat

*
Liczba postów: 457
Wszystkie mecze polaków i hity poszczególnych etapów będą przecież w otwartej telewizji. Także i tak wszystkich emitowanych meczy nie obejrzymy.

Wczoraj wreszcie nam się zaczęło. Ktoś oglądał mecz otwarcia?? Francuzi z problemami ograli Rumunów 2 do 1. Jak na pierwszy mecz turnieju widowisko było całkiem niezłe. A popis dał Payet - gracz West Hamu - asysta(przy bramcke Giroud) i bramka w ostatnich minutach stadiony świata. Zawiedli jednak zmęczeni sezonem i odpowiedzialnością Gierezman i Pogba.

Osobiście byłem bardzo ciekaw jak zaczną Francuzi. Jest to zespół po problemach, gospodarz, który dodatkowo występuje bez kilku graczy, na których Deschamps budował tą reprezentację - Varan, Benzema, Valbuena... Jednak nie zawiodłem się. Dla mnie to najwięksi faworyci - choć Niemcy i Hiszpanie jak zawsze będą silni, może wreszcie jeszcze coś Anglicy pokażą. Można by wymienić jeszcze tradycyjnie Włochów ale bez rozgrywającego(Pirlo już nie ma, a Veratti kontuzjowany) i napastnika klasowego to nie widzę możliwości by mogli tu coś zwojować.

A co do szans Polaków. To dla nas kluczowy będzie pierwszy mecz. Nie dla tego, że gramy z Irlandią Północną ale dlatego, że jedno zwycięstwo może zapewnia awans... Przeraża mnie idotyzm nowej formuły rozgrywek. Ale czego dla kasy ludzie nie wymyślą?

Irlandczycy z północy to zespół solidny ale bez gwiazd. Rzemieślnicy. Jeżeli z nimi nie ugramy niczego to radzę przestać się łudzić na cokolwiek.
Ukraina to nieprzewidywalny zespół... oni chyba sami nie wiedzą co potrafią w danej chwili. Ale na dzień dzisiejszy na pewno jesteśmy zespołem bardziej zjednoczonym i mocniejszym.
Niemcy to Niemcy. Możliwe, że z nami nie zagra Reus i Boateng - co wiele nie zmieni. Na szpicy ma niby grać Gomez. Klose skończył karierę. Ale ten zespół jest tak naszpikowany gwiazdami, że kto by nie wyszedł i tak będą faworytami. Ale jak już się przekonaliśmy da się ich pokonać. Ich forma nie jest na pewno optymalna.

A dzisiaj wieczorem mecz: ANGLIA - ROSJA!
11.06.2016 11:57
KuroWolf Offline
Pirat
Pirat

*
Liczba postów: 204
Za dużo w tym okresie nie pooglądam Sad Sesja i do tego zajmowanie(a dokładnie bycie członkiem teamu) się strażą studencką na Juwenaliach, które odbywają się w ten weekend - na wiele nie pozwalają Tongue Ale co mogę to obejrzę.

[Obrazek: 5nIGWQ4.jpg]
11.06.2016 12:31
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
fuszioms Offline
Yonkou
Pirat

*
Ja no chętnie obejrzę Polaków, nie nastawiam się na nic wielkiego po tym co widziałem w ostatnich 2 meczach, bo to był dramat niestety. Jednakże mnie interesuje gdy mam euro w tv więcej niż tylko Polska, dlatego Polsat się skończył tą bucówą, odcinając możliwość oglądania większej ilości meczy, hitów itd. Dlatego nie wiem gdzie Zoro masz wszystkie najważniejsze mecze pokazane, skoro ani nie ma grupowych hitów itd. Smile Jak dziś Anglia gra to nie obejrzę bo nie ma w tv, to o tym mówię właśnie.

11.06.2016 13:10
Odpowiedz 

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości
Wymiana
One Piece Vampirciowo Fairy Tail Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!

Kontakt | One Piece Nakama | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | RSS | Mapa Nakama